neden yalnızım ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pink_soul tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : pink_soul
  1. pink_soul

pink_soul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba.bu günlerde kafama çok taktığım bir sorun var.belki bazılarınıza basit gelebilir aama beni çok mutsuz ediyor.18 yaşındayım ama bu güne kadar doğru dürüst bir ilişkim olmadı.sdece lise 1de çocukça bir şey yaşamıştım o kadar.neden bir erkek arkadaşım olmadığını anlayamıyorum.çocukça davranışları olan rahat kızlardan değilim.aksine yaşıtlarıma göre daha olgun ve daha ağırbaşlıyım.sulu davranışlardan kaçınırım.bazen nedeninin bu olduğunu düşünüyorum.çünkü çevremde sevgilisi olan kızların çoğu bunların tam aksi davranıyor.kendimi çirkin de bulmuyorum açıkçası.sanırım sadece biraz sosyalleşmeye ihtiyacım var ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum.herkesle bir anda konuşup arkadaş olamam.önceleri bunu kafama takmaz,endişelenmek için erken olduğunu düşünürdüm ama birçok insan bunu şimdi yaşıyorsa,onlar için erken değilse benm için de olmamalı diye düşünmeye başladım.tavsiyelerinize ihtiyacım var. :KK43:

2. 24 Haziran 2010
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    üniversitede bulursun merak etme
    lisede benimde sevgilim yoktu
    gec olsun tam olsun

4. 24 Haziran 2010
  5. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynen katılıyorum.zaten unıversıteye gıdınce bıcok fıkrın degıscektr suan bunları dsunmene gerek yok tatlım :kahve:

6. 25 Haziran 2010
  7. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Bencede ilk önce hayatta kendini saglama al, bak gör kimler pesinde olacak. Ayricalikli olmak her zaman iyidir. Simdilik gencligini yasamana bak, zamanla ömür boyu zaten gecireceksin birisiyle.

8. 25 Haziran 2010
  9. orchidea

orchidea Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bazen soruyorum neden yalnızım die?

10. 25 Haziran 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

herkes seçimlerini yaşar

onların seçimi erken yaşta sevgili edinmekse seninki niye aynı olsun?

onlardan farklı olduğunu söylemişsin

onlar öyle yaşıyor diye aynısını sende yaşamak zorunda mısın:nazar:

başkalarıyla kendini kıyaslama

önceliği yapman gerekene ver

sevgili şimdi olsa ne olacak... okumak gibi bir hayalin varsa önce bunu engelleyecek kafamçokkarıştı

ayakların yere basmadıktan sonra erkek arkadaş sadece sana acı verir

önce oku mesleğine ulaş bak bakayım yalnız mı oluyorsunkaydirigubbakcemile3

12. 25 Haziran 2010
  13. tuciii

tuciii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    üniversitede olur diyen arkadaşlara yanıtım olsun, gerçi biraz moral bozmak gibi olacak ama, üniversiteyi bu sene bitirmiş biri olarak benim de sevgilim yok :) ilk 2 sene bir ilişkim olmuştu fakat karşımdaki kişi kaç kere üniversite okunacak ki ben hayatımı yaşamak istiyorum dedi, yani üniversitede de farklı beklentileri olanlar çok malesef arada gerçekten sevgiyi arayan kişiler de vardır tabi sayıları az da olsa... benim tavsiyem lise üniversite farketmez, senin kısmetinde olan kişi zamanı geldiğinde karşına çıkacaktır. ayrıca iş hayatında kurulan ilişkilerin daha sağlam ve daha bilinçli olduğunu düşünmekteyim.

14. 25 Haziran 2010
  15. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Erkek ancak derttir, bunu unutma.
    2 üzül 1 gül hesabı.
    Hayatını yaşa.
    Daha çok gençsin.
    a.s

16. 25 Haziran 2010
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

"Çocukça davranışları olan rahat kızlar"ın "sulu" davranışlarından uzak durduğunuz için erkek arkadaşınız olmadığını, bazen nedenin bu olduğunu düşündüğünüzü söylemişsiniz. Yüceleştirdiğiniz halinizden bir erkek arkadaş için vazgeçecek gibisiniz bu durumu dert ettiğinize göre ve o zaman kendinizi zorlamayın diyorum, "rahat" olun... Hangisi daha mühimdir; ağırbaşlı bir hanımefendi olmak mı erkek arkadaşınız olması mı ona "kişisel tarihiniz" karar verir ilerde... (Bu arada o yaşta "ağırbaşlı buna rağmen düzgün ilişkisi olan" hanım kızlar yok mu?) şakkıdı
    Yaşınızın erkek arkadaşınız olmayışını dert etmek için genç olduğunu, burdaki neredeyse her konuya yazdığım gibi "sevgili sahibi olmanın" dünyada mekan ahirette iman öyle aman aman bir durum olmadığını, hava gibi su gibi bir eksikmiş gibi davranılmasını anlamlandıramadığımı daha da detaylandırmayacağım. :nazar:
    Gözümüze sokulan dizilerde daha ilkokul sıralarında aşk meşk derdine düşen, bizim küçükken simidimizi paylaşıp gönül rahatlığıyla yanına oturduğumuz sınıf arkadaşlarımıza "aşkım"lı hitap eden, sağda solda eteğini kısaltıp, kurşun kalemi olmayıp çantasından göz kalemini eksik etmeyen, seçenekli soruyu cevap kağıdına işaretlerken sağa sola taşıran ama gözüne kalem çekerken göz çizgisini tam tutturan kızların tesiriyle dert etmişsinizdir. Allah bilir ballandıra ballandıra anlatıyorlardır "Sabaha kadar mesajlaştık, hafta sonu buluştuk" hele ağızlarını yaya yaya "aaooşkım!" diyerek ara ara içten içe sevinerek "Beni hiç bir yere göndermiyor" diye evlenmeyecekleri "erkek çocuklarını" kocaları gibi lanse ediyorlardır. Tek derdiniz bu olsun... Erkeklerin soyları tükenmeyecek, sizin de biyolojik saatiniz yeni yeni çalışmaya başladı. Eğitim, kültür, kariyer sahibi olun, dediğiniz gibi sosyalleşin ki sizi ilişkiye ikna edemeyenler dert etsin... Arzulamayın uzaktan uzağa, arzulanın, seçilmeyin, seçin... Erkeklerin yokluğunu dert etmeyin, onların en seçkinlerinden biri sizin yokluğunuzu dert etsin, elbette doğru zamanda... buyrunnnnnnnnn

18. 26 Haziran 2010
  19. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

vereliniortak