Neden?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zirem.06 tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : zirem.06
  1. zirem.06

zirem.06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    neden herşey üstüme üstüme geliyor borç kapatıyoruz borç çıkıyor, işsizim iş bulamıyorum ki eşime destek olayım,çocuk istedik hiç bir zaman olmayacağıyla yıkıldık şimdi evimin duvarları bile üstüme üstüme geliyor boğuluyorum... hiçbirşeyim düzgün gitmiyor sıkıldım bu hayattan bir evlad bile vermiyor bize ne günah işledim bilmiyorum ama artık taşıyamıyorum neden hiç mutlu ya da huzurlu bir günüm sadece bir nefesse istemiyorum bu canı

2. 21 Aralık 2009
  3. concealed

concealed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yılmadan iş aramaya devam et. elbet bulursun bir iş.o zaman biraz rahatlarsan. maddi olarak rahatlayınca gerisi de gelir, bazen herşey üst üste gelebiliyor, bu herkes için geçerli, içini rahatlatmaya çalış bence

4. 21 Aralık 2009
  5. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oo sen hemen pes etmişsin bence ,ne derdi olanlar var ,her zaman kendinden daha iilere değil ,kötülere bakmaslısın ,bazen geldi mi her şey üst üste gelir ama bir düzelmeye başladı mı da herşey bir anda düzelir ,şaşırıp kalırsın ,sabır hayattaki en güzel şeydir ,sabreden derviş sabretmekten de gebermemiş bence sabreden derviş gerçekten muradına ermiş ,rahat olmaya çalış ,sürekli bir şeyleri aklında sorun yaparsın inanki hiç bir şey düzelmez ama rahat olursan gör bak zamanla herşey yoluna girecek

6. 21 Aralık 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadasim isyan etme sakin!

Hayat zor, evet bazen öyle zor geliyorki insana sanki hayati sen degil hayat seni yasiyor gibi hissediyorsun, sanki sen sadece bir izleyici gibi yasananlari seyrediyorsun, caresizce....elin kolun bagli!

Fakat hic ummadigin bir anda bir bakiyorsunki yaradan bir isik tutmus yoluna, bir bakiyorsunki olmicak denilenler oluyor, bunu yasamak ve görmek istiyorsan her zaman haline sükür etmeli ve beterinden korusun demelisin.:teselli:

Acininda acisi vardir unutma.....

Belki bunlarda sana klasik teselli sözcükleri gibi gelecek fakat ne yapican? Dogrusu bu iste....

Bu dünya imtihan dünyasi, hayirda serde Allahtan, güclü ol arkadasim, herseyde bir hayir vardir elbet.:1hug:

8. 21 Aralık 2009
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    hayat böyle inislerle cikislarla doludur ama isyan etmemek lazim
    sadedce bu sitede bebek sahibi olamayan ne kadar üye var biliyormusunuz icinde bende dahil yanliz bu dert sizde degil bir cok insan
    parasizlik her insanin basindan gecmistir önemli olan azmetmek
    allah bir kapiyi kaparsa digerini acar yeterki siz kararli olun

10. 21 Aralık 2009
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    üst üste olumsuzluklar yaşamışsın ama isyan etmek de bir çözüm olmayacak.
    "neden?" sorusu yerine "nasıl çözülmeli?" sorusunu sormayı denesen belki çözüm yolları da üretebilmeyi başarırsın.
    sabaha en yakın an gecenin en karanlık olduğu andır.
    düzeleceği inancını kaybetme lütfen.
    inşallah en kısa zamanda bir iş bulup hayatınızı düzene sokabilirsin.
    dualarımız seninle...

12. 21 Aralık 2009
  13. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    buradaki herkes bi anlatmaya başlasa emın olun herkesin sizin kadar derdi çıkar... ama imtihan dünyası işte. isyan etmeden elinden geldiğince çalışıp çabalayıp sonrasında Allahtan istemek lazım..

14. 21 Aralık 2009
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    hayat inişli çıkışlı içinde vardır mutlu huzurlu günler ,vardır hüzünlü günler sadece sabır:kahve:

16. 21 Aralık 2009
  17. zirem.06

zirem.06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çokkk teşekkür ediyorum ama o kadar elim kolum bağlandı ki bağdan ne kadar kurtulmaya çalışırsam o kadar sıkılaşıyor o bağ uyku uyuyamıyorum şu anda uyku bile uyumadım ve sürekli ağlıyorum nereye elimi atacağımı bilmiyorum.:1no2:

18. 21 Aralık 2009
  19. depresyonnn

depresyonnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayat böyle işte aslında hepimiz belirli zamanlarda aynı şeyleri yaşıyoruz, ama öyle biran geliyorki tüm küçücük bir mutlulukla tüm sorunların hallolduğunu düşünüyoruz.
    Kimse dertsiz değil arkadaşım, seni çok iyi anlıyorum bende bazı sorunlar yaşadım herkes gibi, ama umudumu kaybetmedim.
    ısyanda ettim yeri geldiğinde ama içimdeki küçücük umudu hiç kaybetmedim, sende kaybetme olurmu, birgün düzelecek inan buna olurmu?