nedenı ne olabılır acaba??

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve zmn tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : zmn
  1. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasımın oglu var 8 yasında tuvaletteolsun salonda yatak odasında mutfakta her yerde gızlı koselere koltukların arkasına kakasını suruyormus:KK43: cocugu psıkıyatrıye goturmusler her seyı normal cıkmıs neden suruyorsun dıye sorduklarında cevap alamıyorlarmıs.boyle bır sorunla karsılasan varmı aranızda merak edıyorum

2. 8 Haziran 2010
  3. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben psikoloja götürdüklerine pek inanmadım çünkü iyi bir psikoloğ bunu çözebilir.annenin tuvalet eğitiminde doğru bildiği yanlışlar bu hareketin nedeni olabilir...

4. 11 Haziran 2010
  5. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ılgilendiğin için teşekkür ederim ,annesi çok yakın bir arkadaşım psikiyatriye götürdüğüne eminim,biraz bende konuştum sorularımın bir kısmına cevap verdi.Elindeki yastıkla oynamaya başladı beni dinlemiyordu zaten benim dikkatimi de dağıtıyordu,elinde olmadan yaptığını,istemeyerek yaptığını,daha çok birine sinirlenince tekrarladığını söyledi ilk ne zaman sürdün diyince hatırlamadığını söyledi.Etfara sürerkende elini makatına sokuyormuş.ooofff çok zor bir durum ya hepimizin çocukları var allah yardımcıları olsun.Şimdilik bana söz verdi yapmayacağına dair annesiylede konuştum biraz izle dedim bir değişiklik yoksa tekrar doktora başka çözüm yolu yok.Ayrıca yaşı da 9 muş:KK43:(

6. 11 Haziran 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ciddi problem ettiği bişeyler var belli ..........ailenin iyi takip etmesi lazım en yakın onlar sonuçta ama psikolojik yardım almayada devam etseler iyi olur normal bir durum değil ...umarım düzelir