Nedeninin anlamıyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve -Kraker- tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : -Kraker-
  1. -Kraker-

-Kraker- Guest

şuanda cok mutlu bi beraberliğim var ve ciddi adımlarla ilerliyoruz.seviyorum seviliyorum aileler de biribryle uyumlu herşey cok güzel.ama gelin görün ki bugün bi haber aldım :KK43: cok sevdiğim ilk aşık olduğum kişiyle 4 yıl bi arkadaslığımız olmustu bugün onun da bi birlektiği olduğunu öğrendim,ve çok karışk duygular içerisindeyim. ne oldu bana böyle..yaşımda küçük değil..çocuk da değilim ama gerçek anlamda tuha ve kötü hissettim..sizlerin yorumu benm için önemli :KK43:

2. 5 Ocak 2009
  3. aaabbbccc

aaabbbccc @~SEKSİ HATUN~@ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ayrılmıs gitmişsiniz yani
    bi daha onu düşünüp de kafanı karıstırmana izin werme..
    ne güzel herşey uyumluymuş
    herşey güzelse böyle şeyleri sorun yapma yani canım..

4. 5 Ocak 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

demekkı hala aklının bı yerınde bı kosesınde ıtıraf edemedıgın bıseyler var

6. 5 Ocak 2009
  7. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    4 yıl kısa bir süre değil... senin onda onun sende bir çok paylaşıminiz olmuştur.....eski günler aklınıza gelip üzülmüş olabilirsiniz.... o veya diğeri başka biri olsada böyle bir düşünceye kapılabilirsiniz... önemlı olan kimi sevdiğinizdir.....................

8. 5 Ocak 2009
  9. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım insan duyduğunda öyle oluyor normal bu sakın hala ona karşı yoksa birşeyler mi hissediyorum diye düşünme.insan çok geçmişte kalan bir ilişkide olsa sonuçta birşeyler yaşadığı birinin yanına birini yakıştıramıyor.hep o kişi için özel olmak istiyor.bu bizim egomuzla alakalı.yani sen çok çok normalsin. birde yanındakinin başka ilişkisi olduğunu duyupta devam edenlere hayret ediyorum.yada 2,kadın olmayı benimseyenlere....

10. 5 Ocak 2009
  11. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aklın karıştı dimi,insanın içi bi başkası için cız edince yanındakini sevmediğini sanıyor ama inan öyle değil, uzun uzun yazmaya gerek yok,düşün hak vereceksin

12. 5 Ocak 2009
  13. Gloxinia

Gloxinia "SADEM" Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle bir anlık birşeydir.canını skma bence.herşey çok güzelmiş hayatında,yalnızca ilişkine odaklan.mutluluklar diliyorum:nazar:

14. 5 Ocak 2009
  15. Juliet

Juliet Guest

sen hala eski anıları hatırlıyorsun sanırım

16. 5 Ocak 2009
  17. -Kraker-

-Kraker- Guest

asiyecim ve dier arkadaslar tesekkür ederim :)) içimde olan sevgi değil aşk değil biz sonucta gercekten medeni bi şeklde ayrılmıştık cünkü uyuşmadığımız noktaları farketmiştk ama şimdi öğrenince aklıma anılar fln herşey geldi bi tuha f hissettim bu özlem ask sevgi ya da nefret değil.böyle bi duyguyu yaşamamıştım ama normal olduğunu ve bnm egom yüzünden lduğunu bilmek sevindirici.kendimle çel,şicek kadar basit düşünmek istememiştm tekrar salun:)

18. 5 Ocak 2009
  19. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kafanı takma sen şu an ki ilişkine odaklan.Sonuçta bunları hissetmen doğal bence 4 yıllık bir beraberlik az değil kimbilir neler yaşandı....