Nedensiz yere mi ayrldk siz karar verin =(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Scofieldyg tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Scofieldyg
  1. Scofieldyg

Scofieldyg Biricik güzel ailem <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 29 mayısta ufak bir söz yüzünden sevgilimden ayrıldım ve nedeninin ise ailemizin uyuşmadığından ileri geldiğini bahane ettim ( yani kaşındım ) :eek:klava: oda çok düşünmüş ve ailemizin birbirine uymadığı konusunda karar kılmış halbuki ben hiç öyle birşey düşünmemiştim neymiş ailesi kapalı istiyormuş ben açıkmışım falan filan ben bu sorunları aşabileceğimizi söyledim fakat o ilerde ayrılmamızın daha acı verebileceğini söyleyip ayrıldı yani severek ayrıldık ve onu çoook özlüyorum :gitme: bu konuda fikirlerinizi dile getirirseniz sevinirim lütfen birşeyler söyleyin çok seviyorum ='( mafoldumben

2. 2 Temmuz 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kk da bir arkadaşımız sırf bu nedenle 5 yıllık ilişkisini bitirmek zorunda kaldı,biliyormusunuz. o dillere destan aşkını.aile kızı açık diye kabul etmediği için..

baskı varsa ,aile illaki kapalı olacak, diyorsa çok zor ..yarın öbür gün erkek arkadaşınızdanda bu baskıyı duyacakmışsınız demek ki. çünkü bakın ailesinin düşüncesi onun için çok önemliymişki ayrılmış bu nedenle..
    . siz bir zarf atmışsınız ve sonuç bu olmuş. iyikide atmışsınız..gelecekte evlendiğinizde daha da bu sorunlar ve baskılar hem ona, hemde size olacaktı, demek...
    bir beraberlikte ve evlilikte,yaşam tarzlarının aynı olmazsa da yakın olması gerekliliğine inanıyorum. bunun tersi ilişkilerde sorunlar çıkması oldukça aşikar...

4. 2 Temmuz 2009
  5. Scofieldyg

Scofieldyg Biricik güzel ailem <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru söylüyorsun biz kısa yoldan döndük iyikide dönmüşüz diyim =/

6. 2 Temmuz 2009
  7. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bence çok akıllıca hareket etmişsiniz ileride düzelir diyerek yolunuza devam etseydiniz daha büyük üzüntülerle karşılaşabilirdiniz karşınıza daha kimler çıkar mutluluklar dilerima.s.

8. 2 Temmuz 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Bu dönemde aşamadığnız sorunları evlendikten sonra aşmanız imkansız. Zaten karşı tarafta aşamayacağınıza inandığı için ayrılma teklifinizi kabul etmiş. Belki de en hayırlısı budur.

10. 2 Temmuz 2009
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ailelerin uyuşmadığını bahane ettim diyorsunuz ama bu bahane değil gerçek anlaşıldığı kadarıyla.
    yarın öbür gün daha büyük sorunlar yaşayabilirdiniz ki erkek arkadaşınız da yaşayacağınızı belirtmiş zaten.

12. 2 Temmuz 2009
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi ailesinin sözünü dinleyen ileridede dinleyecktir bunu unutma canım. yolun neresinden dönsen kardır. benim eşim ailesinin istediği kızla evlenmedi diye senelerce uğraşmışlar sanki evlatları değil. biz evlenmeye kalktık hep ayırdırlar sonra ayrılmayınca kabullendiler ama her anda bozmaya kalktılar onuda başaramadılar. şimdi 3 sene bitiyor halada uğraşıyorlar. bunlar çiftleri çok yıpratıyor ikimizinde sinirleri çok yıprandı.
    boşver geriye dönüp bakma mevlamdan hep hayırlısını dile. hayırlıysa beri gelsin hayırsızsa geri gitsin de. evlilik oyun değil maalesef.

14. 2 Temmuz 2009
  15. deryainci

deryainci bebek geldi :)))) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    nedensiz hiç birşey olmaz......:nazar:
    herşey kader kısmettir....
    inşallah karsınıza daha hayırlısı çıkacaktır....:Saruboceq:

16. 2 Temmuz 2009
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    seninki bahane değil bence bilinç altına attığın bir düşünceymiş ve dile gelmiş.
    karşındaki de bunun farkındaki bitirmiş.
    hayırlısı böyleymiş demekten başka yapabileceğin şey yok.

18. 2 Temmuz 2009
  19. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısı olsun demek lazım