Nefesim

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve EU2 tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

COCUKLUGUMUN GENC KIZLIGIMIN EN GUZEL ANILARINDA SEN VARSIN SEN BENİM DUNYAMSIN İYİ Kİ VARSIN ALLAHIM OLUMDE BİLE AYIRMASIN BİZİ KARA SEVDAM TUTKUM BOYUMUZDAN BUYUKTU ASKIMIZ OLMAZ DEDİLER KARSI GELDİLER AMA OLMAZ DİYENLERİN ASKI BİTTİ BİZ HALA DİMDİK AYAKTAYIZ. HALA BERABERİZ :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:EN GUZEL GUNLERİMİZDEYİZ HER SEYE RAGMEN 2 YIL AYRILIGA RAGMEN ESKİSİNDEN DAHA GUCLUYUZ 2 YIL HERKES KIZDI BANA SEV BASKASINI DİYE AMA SEN DE BEN DE İYİ Kİ İNANDIK İYİ Kİ GORMEDİ GOZLERİMİZ BASKASINI ASTIK COGU SEYİ BİRLİKTE 4 YILDA... BUYUDUK İNSALLAH BİRLİKTE YASLANMAYI DA NASİP EDER RABBİM VE BİRLİKTE OLMEYİ...GECELERİ YA OLUM AYIRIRSA SENİ BENDEN DİYE HICKIRARAK AGLIYORUM NE OLUR KOPMA BENDEN SANA DOYMADAN...DAHA OKULUMUZ VAR ASKERLİGİN VAR DUGUNUMUZ VAR BEBİSLERİMİZ VAR TORUNLARIMIZ VAR SENLE YASANACAK COOK SEY VAR BİR BAKISINA VERİRİM BU CANI... BİR KERE BİLE BANA ZARAR WERECEK LAF GETİRECEK BİR HAREKETTE BULUNMADIN BENİ DAİMA KENDİNDEN USTUN TUTTUN. İYİ Kİ BENİMSİN KALBİM NEFESİM... SENİ OLUMUNE COK HER SEYDEN COK SEVİYORUM:nazar:

2. 24 Haziran 2008
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    vay be bu nasıl bi aşk böyle umarım tüm hayalleriniz birer birer gerçekleşir :)

4. 1 Temmuz 2008
  5. rapunzel_2

rapunzel_2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah sevgınızı daım etsın bır omur mutluluklar dılerım.sevgılerımle