nefret duyduğumuz küçük ve önemsiz şeyler :)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve papattyya tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : papattyya
  1. papattyya

papattyya Guest

ben bir kaçtane aktaryım kendi adıma

mağazalrda dolaşırken mağaza görevlisinin peşine takılması

özenrek sürdüğüm ojenin kurumasını beklerken bir şekilde bir tırnağımın bozulması onu silip düzelteyim derken diğerlerininde berbat olması:))

rimel sürdükten hemen sonra ki neden se genelde hep başıma gelir hapşırmak kirpiklerimin fotokopisinin göz altlarımda çıkması

otobüste otururken insanların kolunun bacağının bana deymesi beni deli ediyorrrr:)

çok önem verdiğim bir kıyafet yada ayakkabıyı arkadaşıma gösterdiğim zaman aa çok güzelmiş ay bende takılıym biraz deyipte sessiz kalmak ama içinden hayır takılma ya ben bile giyemeye kıyamıyorum şimdi onu sana nasıl vericem diye kendi kendini yemek:)

gibi gibi....

daha neler çıkar nelerkaydirigubbakcemile3

2. 6 Nisan 2010
  3. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    oje olayına kesinlikle katılıyorum ve pazar günlerinin kasvetli bi havada geçtiği günlere de dayanamıyorum

4. 6 Nisan 2010
  5. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    ay hakkaten yaa ne takılırlar öle insanın peşine anlamam, sanki kaldırıp götürecez mağazayı delikafadulden bende sinir olurum onlara rahat rahat bişiye bakamazsın, bazısı adım adım takip eder birde akannehir

6. 6 Nisan 2010
  7. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    parmak cıtlamaya sınır olurummmmmmmmmmmmm olduresım gelır o cıtlatanı :eek:klava:

8. 6 Nisan 2010
  9. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aynenn mağazada dolaşırken yanımda bitmeleri ve öyle durmaları illa ki daha bakıorum dedirttirler yanii...ve ojeye de katılıorum hele ki kırmızı ojeji iki kat özenle sürdükten sonra bi yerime unutup kurumadan dokunduktan sonra bozulup iki saat uğraştırması..kırmızı ruj sürdüğümde hafif bi dudağın dışına taşması ve onu temizlediğin halde o bölgede kırmızılık kalması gıcık edio ve eyelıner sürerken şeklinin bozulması,rimelin sürerken illa ki bulaşması,telefonuma herkesin dokunmasııı,daha yeni aldığım kıyafetimni görünce arkadaşımın yüzsüz yüzsüz istemesi ve hayır diyememem,parfümümü başkasının kullanması,evde kullandığım pufuduk terliklerimi ben görmeden eve gelen birinin giymesi deli ediorrrr:eek:klava:ve misafirliğe gittiğimizde yada bize geldiklerinde tanımadığım kadınların daha ilk görüşünde yanaklarımı şappur şuppur salyalı bi şekilde öpmesi her şeyin bi sınırı var kardeşimmm pis salyalarını yanağımda hissetymek zorunda mıyım die bağırasım gelio içimden:eek:klava:ve dışarda su şişesini elimde görüp bende içeyim diyen arkadaşlarıma da sinir oluyorum böğğğ:1no2:

10. 6 Nisan 2010
  11. papattyya

papattyya Guest

iyice söndürülmeyen sigaradn gelen leşş gibi koku

12. 6 Nisan 2010
  13. papattyya

papattyya Guest

evettt sı şişesinden başkaısının içmesi zaten içmemki bidaha alsın onun olsun:KK70:DD

14. 6 Nisan 2010
  15. papattyya

papattyya Guest

kafanızda giyeceğiniz şeyi tasarladıktan sonra o giysinin çamaşır sepetindede kirliler arasında olması

16. 6 Nisan 2010
  17. papattyya

papattyya Guest

sinemanın başında bitmek bilmeyen reklamlar...

18. 6 Nisan 2010
  19. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Yemek yerken ağzın şapırdatılması birde sakız çiğnerken

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.