Nefret ediyorum byle Erkeklerden

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nidam034 tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nidam034
  1. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar geçen gün başıma bir olay geldi dolmuş bekledıgım yerde bır adam vardı..adamda servıs beklıyordu..neyse servısı geldı bındı..ıcerısı adam kaynıyor..servıs onumde bekledı bekledı.bende ust tarfa dogru yurudum..içerıden laf atan falan oldu pek takmamıstım..bugun sabah yıne aynı sey geldı basıma.yıne ben dolmus beklerken geldıler onumde durdular..ama bu sefer işi baya abarttılar..onların yuzunden oraya bakmıycam dıye ıkı dolmus kacırdım..sınırden aglıycam resmen zatı gec kalmısım..bende dedım :::KK43:nevar)iiçinden biri dudagını ısırdı kafasını salladı..ve gıttıler...ya kızlar bu olay benım evımın orda oluyor..ya eşim görse..ya tanıdık bırı gorse..ya ne olacak belkıde gorduler ben ozaman esıme ne derım..siz olsaydınız benım yerımde ne yapardınız..:kızgın:

2. 20 Haziran 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    hemen cebini çıkar ve polisi ara ve servisin plakasıını belirt. yada onlara bakarak bunu yapa yapa,arkaya doğru git plakaya bak ve işaretlerle polise bildiriyorum de. bildirmesen de olur. amaç korkutmak..
    bak nasıl son gaz,, kaçıyorlar.
    tecrübeyle sabittir.....

4. 20 Haziran 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    evet bu çok güzel fikir..zemuszemus
    ben bunu yapamamıştım ama:sinifsinif:
    evin ordan servise bindiğim durağı değiştirmiştim..bir durak önceden biniyordum..

6. 20 Haziran 2009
  7. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    yapılacak tek şey var o da susmamak
    hani derler ya sessiz kal,hiç bakma falan kesinlikle katılmıyorum
    ayakkabını çıkarıpta topuğunu bir kaç kere vursaydın başına anlardı anyayı konyayı
    şiddete kesinlikle karşıyım ama böyle abazaları hadım ediceksin valla bu insanlar potansiyel sapık,normal insan değiller kiikötükedihüso

8. 20 Haziran 2009
  9. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ıhrenç yaratıklar ya böylelerinin anne babalarını çok merak ediyorum.Gündüz gündüz bunları yapan eline fırsat geçse demek neler yapmaz :kızgın: ya polise bildireceksin ya durağını değiştireceksin canım :KK43:

10. 20 Haziran 2009
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    mutlaka servisin önünde şirket adı yazıyordur.
    şirketin numarasını bulup şu plakalı araç şuradayken etraftaki kadınları rahatsız ediyorlar deyin bence

12. 20 Haziran 2009
  13. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özel servis aracı o yuzden yazmıyor..polıse bıldırecem ama ınanın polıs bırsey yapmayacak ben buna emınım..

14. 20 Haziran 2009
  15. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunu denıycem canım gusel bır fıkır..

16. 20 Haziran 2009
  17. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama ınanın benım asıl korktugum eşim çünkü geçen gün biri bana laf attı bakkaldaki çocukta gormus eşime soylemıs..esımde eve geldı bana sordu bırı sana laf attımı dıye yok dedım..ben duyamadım dedım.
    oylelıkle yırttım...bana dedı benı katıl edeceksın. dedım ben ne yapayım duymadım..her laf atana baksam laf versem ooo dedım..sımdı ıse bu olay ıste esımın kulagına gıderse..yada sızce soylemelımıyım

18. 20 Haziran 2009
  19. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    canım senin suçun yok niye korkuyosun ayrıca eşin de neden kızıyorki sonuçta sen bişey yapmadın.onlar laf atıyo.bunun önüne geçemeyiz katil olacak bişey yok sadece olduktan sonrasının icabına bakabiliriz artık güzel çirkin genç yaşlı denmiyor mutlaka laf atan sulanan oluyor.