Nefret ettiğin birisiyle evlenmek..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ysmiin tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ysmiin
  1. ysmiin

ysmiin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    yakında evlenicem ama çok mutsuzum evlenmekte istemiyorum benim yaşadıklarımı allah düşmanımın başına bile vermesin çok zor senağlama hep mutlu olmayı bekledim ama hep ezildim keşke bi mucize olsada evlenmesem diye bekledim ama olmadı günler azaldıkça ızdırabım artıyo sırf ailem zarar görmesin diye bi ömrü heba ediyorum şerefsizin birine olsun yeterki annem babam mutlu olsun kıyamıyorum onlara senağlama tehditler alıyorum hayatımdan vazgeçtim tek dileğim tek duam rabbimin sesimi duyup beni kurtarmasısenağlama

2. 20 Temmuz 2010
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Neden evlenmek zorundasınız?
    Neden nefret ediyorsunuz?

4. 20 Temmuz 2010
  5. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Allah allah sen evlendikten sonra, mutsuz olsan dahi, ailen mutluluklarının sürdürecek mi ki?
    onlarda seninle birlikte üzülecek..
    nişanlımısın bilmiyorum ama, şerefsiz diyecek kadar nefret doluysan ,hayatını hiçe sayıyorsun demektir..
    neden kızgınsın evleneceğin kişiye?

6. 20 Temmuz 2010
  7. smeagol

smeagol Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.455
    Ödül Puanları:
    238
    Nasıl yani,açarmısın biraz?

8. 20 Temmuz 2010
  9. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    arkadaşım derdin neyse, tam olarak detay verde, öneride bulunalım..

10. 20 Temmuz 2010
  11. ysmiin

ysmiin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    görücü usulü oldu ben sonradan istedim çünkü annm ondan uzağa gitmemi istemiyodu benim sevdiğim başka biri vrdı ama onunla evlensem ailemden uzaklaşacaktım mutlu olmayı reddedip ailmin onay verdiği kişiyi kabul ettim bana başta yaln sölemş hep şimdide içip içip gece olay çıkartıyo bi keresinde gece yarısı babamı arayıp ayrıldım yüzüğü attım dedi sonra başka bi gece kapıma geldi bu sefer babam duymadı allahtan yoksa kalbine inerdi para konusunda çok sorun yapıyo parayla bozmuş kafayı ve çok içiyo ayrılmak istesemde tehdit ediyo korkuyorum

12. 20 Temmuz 2010
  13. ysmiin

ysmiin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    böyle huyları olduğunu öğrenince ailem redetti onu ama o beni tehdit etti yine aileme kardeşlerime zarar vereceğini söledi ve en öenmliside silah taşıyo bi delilik yapıp birine zarar vermesinden korktum hep o yüzden katlanıyorum çok çaresizim

14. 20 Temmuz 2010
  15. sosyal_bela

sosyal_bela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Polise sikayet et ve ailene soyle.. Ailende redetmis zaten hayatini yakmaya yermi ariyorsun

16. 20 Temmuz 2010
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    böyle birine ailen seni nasıl veriyor ki anlamadım.hak var hukuk var.ne iş yapıyor bu adam. senin yaşın kaç ?

18. 20 Temmuz 2010
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    damatlığı hangi taraf alır kızlar yardım edin Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

mrb kızlar bende önümüzdeki ay evleniyorum allah izin verirse ama bi sorunum var ailem damatlık almayı kabul etmiyor bizim adetlerde gelinliği ve damatlığı erkek tarafı alır diyor yalnız nişanlımda aynı memleketten ama o damatlığı kız tarafı alır diyo iki arada bi derede kaldım bizimkilerede bişey diyemiyorum saolsunlar herşeyimi eksiksiz aldılar ama damatlık konusuna olumsuz bakıyolar neyapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım var

bu diğer konun. burda pek bir mutlusun ? zorla evlendiğine emin misin ? konundan yola çıkarak yazıyorum.