NeFReTiM aŞkTan DoLayımı Ltfn Yorum Yazın =(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve No_PRoMiSeS_BaBy tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : No_PRoMiSeS_BaBy
  1. No_PRoMiSeS_BaBy

No_PRoMiSeS_BaBy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaßa ßi Çıktıqım Wardı Çok Sewiodum onu Samsunda aLmanCa öqRetmenLiqi okuodu ama reaLDen de Tanışıoduk ankaraLıydı we ßende Düqün içn ankaraya qttiqim Zaman ßuLuştuk ßeni aiLesiyLe Tanıştırdı we ßaßası ßni ewe ßıraktı o kdr Yakın Dawranıodu ki ßni Sewdiqine o kdr inandırdı ki ßni qözüm Kör oLmuştu Resmen KendimDen Çok ona qüweniodum..29 Haziranda Doqum qünümdü onun okuLu ßitmişti we Yaşadıqım şehire yani Didime qeLicekti we NişanLanıcaktık..ßuraya qeLmeden önce istanßuLa arkadaşının yanına qideceqini söyLedi..SaLı qünü de onunLa Kawqa eDip ayrıLdık we FotoqrafLarımızı Herşeyimizi SiLdm Faceßooktan onu da SiLdm..Daha ayrıLmadan 2 qün önce ßana Sni Kayßetmekten KorKuorum Dedi..onu siLdikten Sonra Çok Sewdiqim içn kopamadım we profiLine ßaktm..eski Kız arkadaşı Yazmıştı Duwarına..Kıza Msj attım SercanLa Çıkıomusun ßiz Dha yeni ayrıLdık ßni annesiyLe ßaßasıyLa Tanıştırdı fLn Dedm..Kızın ßna attıqı Cwp ßiz 2 Senedir SercanLa Çıkıoruz we annesi ßaßası ßnide Tanıo Siz ayrıLmışsınız işte yoLuna ßak dedi..Dayanamadm ew teLefonundan aradım we ßni aLdattınmı Die Sorduqumda ewet Cwpını werdi..Çok Kötü oLDum we ßuqn ßni arayıp ßi Daha ßni Rahatsız etme iLişkimi ZedeLiosun Dedi We ßen onun oLduqu Herşeyden Nefret eDiorum Samsundan aLmancadan anKaraDan Msnden Faceßooktan onun söLediqi sözLerden ßu ŞehirDen Kendi Doqum qünümden we Kendimden ßiLe Nefret eDiorum eLi eLime Deqdi qözü qözüme ßaktı Die..ßen onu Çok Sewiorum haLa da Sewiorum..ßu yaşadıkLarım Yaşıma qöre Çok ßüyük şeyLer kaLdıramıorum artık Yaşım 18 ßundan öncede ßazı SorunLarım wardı we 1 ayda 55 kiLodan 40 a düştüm we ßu oLaydan Sonra Yine qecem qündüzüm ßirßirine Karıştı Hep aqLıorum Sewdiqim ŞeyLeri Yapsam da yine akLıma qeLio unutmaya çaLıştıkça Daha Da ZorLuo Hafızam unutmamam içn..4 qündür ayrıyız we 4 qünde 2 kiLo Daha Werdim..noLur Yardım eDin ßu YaşadıkLarım NormaLmi ? ßunLardan Nefret eTmem NormaL mi ?

2. 12 Haziran 2010
  3. No_PRoMiSeS_BaBy

No_PRoMiSeS_BaBy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ßu araDa ßnm yanıma qeLmeden öncede istanßuLa Kızın yanına qDicekmiş :KK43:

4. 12 Haziran 2010
  5. Miss_RoSes

Miss_RoSes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cnm nefret etmen normal.. yıkım yaşamışsın resmen. seni çok iyi anlıyorum. kız demiş ya yoluna bak diye.. sende öyle yapcaksın önündeki maçlara bakıcaksın.:-) önüne daha güvenilir insanlar çıkıcak.. unut diyemicem.. zaman göstericek ama unutmaya çalış.. onun için kendini yıpratma çünkü o bunu hiç haketmiyor..
    senin içinde tecrübe olmuş bak..:-) yani böyle düşün..

6. 12 Haziran 2010
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    canım henüz yaşın çook genç ,çok tecrübesizsin ...
    aşk'a aşık olabileceğin zamanların bunlar..
    sorgusuz ,saualsiz buluverirsin kendini bu yaşlarda aşkın tam içinde...
    elbette kaç yaşında olursan ol aşk acıtır seni,ama unutma ki ,yaşadıklarında senin kadar büyüktür ancak...

zamanla aşk'ı öğreneceksin sen ,aşk'a aşık olmayı da değil de seni gerçekten sevebilecek birine bağlanıp onun gözlerinde kendini görebilmeyi öğreneceksin ...
    tecrübelerin bir yerden sonra seni yanıltmayacak çoğu zaman ..
    şuan yaşadıklarını,hissettiklerini unutacaksın birgün emin ol...
    kendine zaman ver ve kendini hırpalamamak için çaba göster,çünki geçip gidecek...
    daha nice sevdalar var önünde...

önemli olan bundan sonraki hislerin için ,kendin için, tecrübe edinip,aynı hataya düşmemek ve doğru insanlarla ,doğru anları yaşamak ve hep mantıklı olabilmek için artık geçerli bir acın var ..
    at bu acı tecrübeyi aklının bir ucuna ve devam et yaşantına...
    dilerim bu son acı sevdan olsun boshayallersmile

8. 12 Haziran 2010
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ya ne denirki cok kotu cok anlayabiliyorum seni..sevgi bitmiyor kolay sadece alısıyorsun ama sana yaptıklarını aklına getirirsen inan yardımı dokunucak ve sogumaya baslıycaksın o kopek gibi gelecek kapına soylemedi deme sanıyoki baskasının kalbini kırıp baska ask yasayıp mutlu olabilirim ama degil oyle bir adelet isliyoki su dunyada kimse ustune gecemiyor ama cok serefsizmis kendileri yani

10. 12 Haziran 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım üzüldüm gerçekten ama bazı erkekler böyle şerefsizlik yapabiliyorlar ne yazık ki
    gerçekten de herşey bi tecrübe diye bak herşey insana bişey öğretiyor emin ol
    bak zaman gelicek adı siması bile aklına gelmicek
    gülüceksin kendine o kadar üzüldüm boşunaydı diye
    hatta niye o kadar üzmüşüm kendimi onun için diye kızıcaksın kendi kendine
    o yüzden ilerde kendine kızmamak için kendini yıpratmamaya bak üzül ama ipin ucunu kaçırma hayata bağlan bi şekilde gerisi çorap söküğü gibi gelicek yaralrın iyileşicek...

12. 12 Haziran 2010
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.166
    Ödül Puanları:
    488

sanki sanalsa kısa sürede tanışıp ilişkinizin başladıgı izlenimi uyandı bende.
    o kızla ayrıydı o sıradada senle beraberdi kim bilir
    kendine şu genc yaşta eziyet zulumden başka yaptıgın bir şey yokkaydirigubbakcemile
    adam yoluna bakıyo yanındaki hatuna bakıyo bide kendine bakarmısın
    onu böylemi ödüllendiriyosun:mymeka:
    güçlü olarak ayakda durarak onun seni yıkamadıgını kanıtlaman daha harika olmazmı?:mymeka:
    nişanlanmadan önce maskesinin düştüğüne şükür et benceolumunekankayizsmile

14. 12 Haziran 2010
  15. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.932
    Ödül Puanları:
    188
    Kızın ßna attıqı Cwp ßiz 2 Senedir SercanLa Çıkıoruz we annesi ßaßası ßnide Tanıo Siz ayrıLmışsınız işte yoLuna ßak dedi..

Kıza bak ya hem 2 sene çıkıyormuş hem o sırada seninle olan ilişkisini de kabul hiç bir şey olmamış gibi sen işine bak ayrılmışsınız diyor. Hiç kıskanmıyor mu bu kız anlamadım. Ne geniş sevgililer var ya..

16. 12 Haziran 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

biriyle çıkmak terkedilme, aldatılma ve ayrılma riskini de beraberinde barındırır. ilişkiye başlayacak kadar büyük olduğuna göre altından kalkacak kadar da büyüksündür-tatlicadiarzu-

küçük falan değilsin... ve bu yükün altından kalkabilirsin.

sen sevebilirsin ama o seni sevmemiş.

iyi kandırılmışsın hatta aldatılmışsın ama sen hala bu adam için üzülüyorsan bir psikoloğa görünsen iyi olur

"yaşadıklarım normal mi?" cümlesinden kastın terkedilmek,aldatılmak ise normal . ama senin kendini böyle bir kişiliksiz kişi için hırpalaman hiç normal değil.kötükedihüso

onu, ne verdiğin kilolar ne de bozulan psikolojin ilgilendiriyor sanma. sadece kendine zarar veriyorsun

bir an önce toparlan ki "düşmanların çatlasın"guclubacismile

18. 17 Haziran 2010
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    mesaj tekrarı...

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2010