Negatif bütün testlere rağmen hamile olduğunu öğrenen var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dbs tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : dbs
  1. dbs

dbs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar
    adetim 1 hafta gecikince kan testi yaptırdım negatif çıktı bugün gecikmemim 11.günü hala adet olmadım adet günümde ve gecikmeden 2 gün sonrada idrar testi yaptmıştım evde olarda negatifti. Ama ben hamile gibi hissediyorum kendimi bu durumu yaşayanlar yazın lütfen

2. 24 Temmuz 2009
  3. gelevera

gelevera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım üzmek istemem ama böyle durum yaşayan kimseyi görmedim duymadım... sen dr git bi canım ya başka bir şey olmasın... inşallah bebiştir amaaa... kan testi yaptırmasaydın umut vardı ama sen kan testi yaptırmışsın o güvenilir... :Saruboceq:

4. 24 Temmuz 2009
  5. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende de bir haftalık gecikme var. 4 idrar testi negatif. bugün vaktim olursa kan testine gidicem. ama benim umudum yok hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi. ama sen kan testi yaptırmışsın. için rahat etcekse bir kan testi daha yaptır başka yere. sonuca göre de bir doktora görün

6. 24 Temmuz 2009
  7. cosmopoli

cosmopoli Nazar boncuğummm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Dbs cim canımın içi inşallah hissettiğin gibidr hamilesindir :Saruboceq:
    Bu mübarek günde dualrımız kabul olur inş. :Saruboceq:

8. 24 Temmuz 2009
  9. kittycat

kittycat Gelmezsen Gelmeeeeeeeeeee Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya inşallah hamilesindir :Saruboceq:ama bencede artık bir doktora gitmen gerekiyor :çok üzgünüm:

10. 24 Temmuz 2009
  11. bulut83

bulut83 YaHalıkYabariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım moralini bende bozmak istemem ama benim başımada geldi adetim normalde hiç gecikmezdi bu sefer 14 gün gecikti ilk hafta test yaptım çıkmadı bekle dediler bekledim sonra dün 14 gün oldu yine test yaptım çıkmadı doktor ultrasonda baktı rahimde gebelik yok ve hiç bir problemde yok dedi stresten ve sıcaklardan oluyormuş bende 5 yıllık evliyim sebepsiz infertilite bizimki hiçbir sorun bulamıyorlar.nasıl takmıyacaksın stres yapmıyacasın hergünün onu düşünmekle hayalleriyle geçiyor .
    ben 1defa tüp negatif 2. tedavim iptal oldu

kızlar geçen ay adet gelmeden test yaptım 8.16 çıktı hemşire 1 haftalık dedi ertesi gün adet gördüm bu ayda 14 gün geçti ilaç kullanıyorum söktürücü olmadı bazıları diyorki bazen rahim kendini gebeliğe hazırlayınca böyle oluyormuş siz hiç etrafınızda duydunuzmu böyle şey......

12. 24 Temmuz 2009
  13. dbs

dbs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman adet olsamda kurtulsam ya benneyaptımki

14. 25 Temmuz 2009
  15. subutay

subutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım bende aynı durumdayım ve inan çok araştırdım kk bu sorunu yaşıyan çok insan var araştırınca sende görüceksin tüm testler negatif çıktığı halde hamile kalan nedenide geç döllenme bence hemen ümitsizliğe kapılma

16. 25 Temmuz 2009
  17. renkly

renkly Can&Duru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim iki arkadaşımdada oldu.birisinin ne testte çıktı hamile olduğu ne de kanamaları kesildi.kaç sefer kanamaya rağmen sırf bulantı ve şişlik için test yaptı ama negatifti.sonunda hasta mıyım diye dr a gitti de 4 aylık hamiş olduğunu öğrendi.9 ayda kanaması adet gibi sürdü.şimdi oğlumuz 3 yaşında.
    diğeride 2 ay boyunca test yaptı regl olmuyor diye ama hep negatifti.taa 2. ayın sonunda öğrenebildi.senin de böyle istisnai bir durumdur inşallah

18. 25 Temmuz 2009
  19. sanmur06

sanmur06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde tam tersi 4 tane test yaptim hepsinde positif cikti doktora gittim kan testi yapmadi ama hamilesin dedi. ama malesef bugün adet oldum kizlar yerlesme kanamasi sandim ama degil resmen normal adet oldum cok üzgünüm cok kötüyüm.. doktorda hamile degilmisin demek dedi anlamiyorum ki noldu.. hafta baska doktora gidicem...