Negatif sonuç alanlar hangi testlerden geçtiniz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yagmurbebek tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : yagmurbebek
  1. yagmurbebek

yagmurbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar. Ben 1 hafta önce ilk microm'dan negatif sonuç aldım. Üzüldüm, ağladım, yıkıldım, yoruldum ama bunların hiçbir faydası yok. Bunu da biliyorum. O yüzden tekrar ayağa kalktım. Sorum şu olacak arkadaşlar. Genetik araştırma, pıhtılaşma, bağışıklık gibi testler nasıl yapılıyor. 2. denemeye kadar hepsini yaptırmak istiyorum. Aklımda soru işareti kalmasın diye. Bu testlerin hepsi kanda mı yapılıyor, her merkezde yapılabiliyor mu ve maliyetleri yüksek mi? Yaptıran arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim.

2. 12 Ağustos 2009
  3. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim 2. negatiften sonra doktorun istediği testlerin isimlerini yazıyorum:
    ACA IgG IgM
    LAC ( lupus)
    protein C aktivitesi
    protein S aktivitesi
    anti thrombin III
    aPTT
    factor V leiden

testleri henüz yaptırmadım.
    fiyatı ve yapılacak yerler ile ilgili bilgi veren arkadaşlar olursa sevinirim.

4. 12 Ağustos 2009
  5. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar.ben bahsettiğiniz testleri ve daha fazlasını yaptırdım.hepsi kandan bakılıyor.genetik testler 1 ayda çıkıyor.diğer testleri 1 haftada alabilirsiniz.bne testlerin bazısını samatya hast.bazısınıda cerahpaşda yaptırdım hiç ücret ödemedim.testleri özel polikiliniklerde yapıyor ama çok tutuyor ben hesaplatmıştım sadece genetik tesstleri 800 e yapıyorlar.