Negatif Test - Geciken Belirtisiz Adet

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elif_tuba tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : elif_tuba
  1. elif_tuba

elif_tuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar Merhaba,
    Burda çare bulmak isteyen, derdini anlatan ve en nihayetinde sağlıklı, hayırlı bir bebek isteyen herkese en kısa sürede isteklerine ulaşmalarını Hak'tan diliyorum.
    29 yaşındayım. 3 senelik evliyim. Artık bebek istiyoruz. Mart 14 mens dönemimdi. Sonrasında korunmadık. Daha önce de eşim korunuyordu zaten.
    Doktornevra.com'dan öğrendiğime göre ben 34 günde mens oluyormuşum ve 28 mart ile 2 nisan arası yumurtlama dönemimmiş. Şimdi Nisan'ın 16 sında mens olmam gerekirken olamadım. Tabi heyecanla hemen test adım ama o da negatif çıktı. İşin garip tarafı mens belirtileri de yok. Ne karnımda şişlik ne göğüslerde hassasiyet.
    Aynı dertten muzdarip olanlar varsa diye paylaşmak istedim. Gebe olduğumu zannetmiyorum ama mens de olmayacağım kesin en azından belirtileri yok. Sizce neden olabilir??

2. 18 Nisan 2010
  3. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım geç döllenme olduysa daha idrar testinde çıkmayabilir...Birkaçgün daha bekle eğer adetin gelmezse ya idrar testini tekrarla yada kan testi yaptır...Bu aşamalar sonucundada testlerin negatifse bir doktora görünmeni tavsiye ederim...

4. 19 Nisan 2010
  5. elif_tuba

elif_tuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    WELCQME cevabınız için çok teşekkür ederim.
    ıki gün sonra doktordan randevu aldım. Ben aslında kist vs. şüpeleniyorum mens siklusum 30-35 gün olduğu için. Doktora ultrasona girmem gerekebilir dedim nasıl geleyimm bol bol su içerek mi dedim, doktor da evli olup olmadığımı sordu. Evliyim diyince yok sıkışık gelmenize gerek yok dedi. Sonradan aklıma geldi. Şimdi beni alttan mı muayne edecek yoksa ultrasonlar ben görmeyeli gelişti mi?

6. 19 Nisan 2010
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm eger bebek yoksa kesın doktora gıt kıst olusmu olabılır

8. 19 Nisan 2010
  9. elif_tuba

elif_tuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aslında bilmiyorum. Testler hatalı da olabilir, çünkü yumurtalama günümü bilmiyorum tahmin ediyorum. Bakalım ne diyecek?

10. 19 Nisan 2010
  11. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm adetlerın duzenlımı duzenlıyse stresden gecıkmıs olabılır

eger duzensızse dedıgım gıbı yumurtan catlamamıs buda kıste cevırmıs olabılır

gec yumurtlamısda olabılırsın eger oyleyse adetın en az bır hafta gecıkmesı lazım cıkması ıcın

12. 19 Nisan 2010
  13. elif_tuba

elif_tuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Stress olabilir bebek için değilde bu ay iş fena yorucuydu. Fakat anlamadığım nokta adet belirtisi yok. Bu kafamı karıştırıyor. Her ay olurdu karın şişliği, göğüs hassasiyeti filan :KK43:

14. 19 Nisan 2010
  15. bat

bat ilk gözağrım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mız mız sen nerelere kayboldun ya topiği bıraktın ne alemdesin bu iki ay boyunca üç hamilemizoldu topikte sen neler yapıyosun...

16. 19 Nisan 2010
  17. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    datlum bebek ısındne vaz gectım ama gene deeprestı of ne bılıyım cnm uzaklasıyım dedım ama bırakamıom ıste

18. 30 Nisan 2010
  19. sailormoon

sailormoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de iki saattir bu tarz bi konu araştırıyorum topicte...ben de aynı senin durumundayım...adet belirtim yok idrar testim de negatif çıktı:KK43:((arada sancı gibi bişey geliyo kasıklarıma ama hafif ve kısa sürede geçiyo...konuyu açalı epeyce olmuş ama senin sonucun ne oldu merak ettim ... patesi olmam gerekiyodu reglimi bugün cuma hala bişay yok test negatif...üfff deliricem yaaaa....yarın sabah mı tekrarlasam testi acaba dişimi sıkıp 1 hafta gecikmeyi mi beklesem karar veremedim..bu konuda fikri olna var mı arkadaşlar?CADIARZU