negatif

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zulalcat tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : zulalcat
  1. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar sonucum negatif ikinci denemeydi birinci taze ikinci dondurulmus empriyo hayirlisi olsun coook iyiyim demekki benim icin daha degerli olucak bir gungeldiginde demekki Rabbim ona daha cok yalvarmami istiyo sukurler olsun rabbim benim ve esimin sagligi yerinde ve durumumuz varki tup bebekle ugrasabiliyoruz ikincisi icin pismillahirrahmanirrahim ayin on ikisinde rahim laparoskobim var

2. 29 Mart 2010
  3. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım geçmiş olsun...dediğin gibi rabbim size sağlık sıhhat versin ve inş diğer denemende evladına kavuşursun....

4. 29 Mart 2010
  5. simten81

simten81 zarif anne olucam Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim yardımcın olsun canım. rabbim sana ve eşine sağlık sıhhat versin. yazdıklarına rastlıyordum. çok tedirgindin. senin için dua ettim ama olmadı . bende çok üzüldüm. ama rabbim bizim sakin olmamızı istiyor. umarım laparoskobi sonucun temiz çıkar.
    ayakta olmak zorundayız.kendimiz için, eşimiz için, ailemiz için, çevremize yıkılmadığımızı göstermek için ve en önemlisi bir sonraki deneme için.. lütfen canım sakın moralini bozma. benim bir kimyasal gebelikle oluşan tüp bebek maceram var. senni çok iyi anlıyorum canım. teselli edecek söz bulamıyorum. bebeğimin düştüğünü öğrendiğimde bana kimse bir şey diyemedi. ağladım sızladım ne bir teselli ne başka bir şey hiç kimse ağzını açmadı. kimsenin sana yazmadığını görünce yazmak istedim. sözün bittiği yer ama yine de bir ses duymak iyi olabilir diye düşündüm. yolun açık olsun canım. rabbim kucağını boş bırakmasın.

6. 29 Mart 2010
  7. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    söylemek zor ama demek ki hayırlısı böyleymiş...allah hepimiz için en iyisini biliyor...hepimizin bir zamanı var demek ki...inşallah laporoskopi sonucunda iyi çıkar canım....

8. 29 Mart 2010
  9. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Zulalcigim cok uzgunum, tesellinin ne kadar zor oldugunu biliyorum, acini anliyor ve paylasiyorum. Ama sen de cok guzel ifade etmissin ki Allah"tan hayirlisini dilemek ve sukretmek lazim, Allah saglik verdikce en guzel en uygun zamanda en uygun yontemle tekrar denersin, Insallah bebegine kavusursun. Her zaman yanindayiz.

10. 29 Mart 2010
  11. muhte

muhte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geÇmıŞ olsun arkadaŞım Çok zor bır durum bende 5 ay Önce negatıf sonucunu gordum allahım kımseye gostermesın bır dakı sefere Şansın aÇık olsun bol dua etmekten baŞka ne gelıyor kı elden rabbım yar ve yardımcın olsun hep gÜÇlÜ ol ÖptÜm

12. 30 Mart 2010
  13. angies

angies anne olmayı çok istiyorrr Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba zulal geçmiş olsun bende dün negatif sonucumu aldım ve iki gündür altüst olmuş durumdayım aslında bu zamana kadar o kadar çok test yapıp negatif aldımki alışmam lazımdı. ama tüp bebek insanı dahada çok ümitlendiriyor sanırım ve olmayıncada insan çok daha fazla üzülüyor. Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah. kucaklarımızı boş bırakmaz inşallah

14. 30 Mart 2010
  15. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun zulalcat arkadaşım, ben de iki kez olumsuz sonuç aldım
    1. sinde hem ikiz düşük yaptım bir ay dolmadan hem de dış gebelik olmuşum bir ay hastanede yattım
    4 aya yakın kanamam oldu çok yıprandım.
    2. denememde olmadı deyince en azından dış gebelik filan yok diyebildim

Arkadaşlar Allah hepimize dayanma gücü , sabır , iman versin

inşallah bu günleri de atlatırız meleklerimize kavuşur, yuvamızı şenlendiririz de bu günleri unuturuz.

Rabbim hayırlısını sağlıklısını versin

16. 30 Mart 2010
  17. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım moral önemli hiç üzülme bebeğin günü saati geldiğinde muhakkak gelir.RABBıM ol demiş kainat yoktan varolmuş bize evlatmı veremeyecek.demekki zamanı gelmemiş daha.dua et hayırlı sağlıklı nasip etsin sana.dualarım seninle ve bütün kader birliği yaptığım arkadaşlarımla.

18. 31 Mart 2010
  19. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar cok merak ettim sila ve haymatlos size ne oldu cok merak ettim pozitif sonucunuzu gormek icin her gun bakiyorum buraya sirf sizin icin uzun bir sure girmeyecem artik mersinli seninde dogum haberini alicaz insallah