Nekadar Beklemem Gerek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve biscuitt tarafından 4 Ocak 2008 başlatılmıştır.

4 Ocak 2008
    Konu Sahibi : biscuitt
  1. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaslar
    Şimdi eğer benim pazarteside negatif çıkarsa testim ikinci tüp bebek için nekar beklemeliyim yani hemen başlayabilirmiyim. Lütfen bilen arkadaslar bana yardımcı olabilir mi?

2. 4 Ocak 2008
  3. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bilmiyorum bu konuyu ama sanırım 3 adet siklüsü beklemek gerekiyo...Tabi birazdan bilenler yardımcı olur sana muhakkak.
    İnşallah olur bu kez.Belirtiler yaşıyormusun?

4. 4 Ocak 2008
  5. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnsallah. Aslında ben bu ay cok umutluydum ve bugün test yaptırdım hormon sevıyem 0.100 cıktı yanı negatif anlamına geliyormus bu ama dr. pazartesıye kadar ılaclarına devam et tekrar test yapıp bakarız dedi. Gerçi çok az bir ihtimal dedi ama belki yüksele bilir bakalım İnsallah ama bugün moralim alt üst oldu ve ağlaya ağlaya gözlerim şişti :KK43:

6. 4 Ocak 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Seni anlıyorum ben aşılamada bile deliler gibi ağlamıştım.elbette tüp bebek daha zor her açıdan.
    Ben hep demekki benim için böylesi hayırlı diyerek avunuyorum,inanıyorum.Sağlıklı hayırlı olsun da bekleyelim napalım :KK43:
    Değerin gerçekten çok düşük, dost acı söyler aşılama olsa belki yükselme şansı vardır ama tüp bebek de ben sanmıyorum yükseleceğini.
    Çünkü transfer günü belli tutsa şimdiye yükselirdi değerin.
    Aşılamada ise şöyle bi alternatif oluyo sonra gün aşırı ilişki deneniyor ya bazen onlarla da kalınabiliyor ve değer geç yükselebiliyor.
    Ağla canım ağlayabildiğin kadar ama bi kaç günü geçmesin bu üzüntün lütfen.Senin için en iyi olan neyse emin ol ki o olacaktır..

8. 4 Ocak 2008
  9. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim gercekten moral oldu. Biliyormusun tüp bebeğe müraacat etmeden önce ya neden ben diyordum çünkü benim ailemde ve çevremde hiç olmadı böyle bir sorun ama şimdi bakıyorumda okadar çok insanın başında varki bu sorun biraz olsun rahatlıyorum. Yanlız değilim :) Ama beni düşündüren ne bende ne eşimde hiçbir sorun yok ama neden olmuyor ve neden tüp bebek bile tutmadı çünkü bana yaşın cok genc ve hiçbir sorunun yok seninki tutar dediler ama malesef :KK43:

10. 4 Ocak 2008
  11. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Benimde çok doğurgan akrabalarım var canım aynen :))
    Herkesin kısmeti kaderi farklı sanırım.Zamanı var demekki belki hayatta daha pişmemiz gerekiyor.Belki daha sağlıklı bi bebek bekliyoruzdur.Hepimize sağlıklı bebekleri kucaklamak kısmet olsun inşallah.Beklenen gün gelecekse çekilen acılar kutsalmış.Üzme kendini üzünce de olmuyo inan :KK66:)
    Hem gençsin güzelsin tadını çıkar:KK66:

12. 4 Ocak 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Sonra yine görüşmek dileğiyle kendine iyi bak sen geleceğin annesisin çünkü tabi bende :KK66:
    Kalbinden geçen tüm keşkeler gerçekleşir umarım..
    Ben çıkıyorum iyi akşamlarr...kib

14. 4 Ocak 2008
  15. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol :) ya acaba diyorum bu sefer aşılamamı denesem?? Onun için keç gün ilaç kullanıyosun? Biraz bilgi verirmisin? Ben aslında birazda cevreden dolayı kendime sıkıntı yapıyorum yani herkes sormuyo mu bebek yok mu diye deli oluyorum. Ya olsa söyleriz yani.

16. 4 Ocak 2008
  17. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umarım görüsürüz :) tanıştığıma cok memnun oldum. ii geceler umarım Allah hepimizin çabalarını boşa cıkarmaz ve insallah herşey gönlümüzce olsun.

18. 4 Ocak 2008
  19. SedaVeRecep

SedaVeRecep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biscuitt nerde tüp bebek yaptırdın? hangi hastanede yani?