neler aldınız bebişlerinize

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve elma xsxekeri tarafından 2 Aralık 2007 başlatılmıştır.

2 Aralık 2007
    Konu Sahibi : elma xsxekeri
  1. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaarrr şimdiye kadar bebeğim için almak istediğim herşeyde eşim engelledi beni olmaz daha çok erken dedi bişey olursa aldıklarını gördükçe çok üzülürsün dediyasakkelime yanii anlayacağınız hevesim hep kırıldı ama nihayet annemler istanbula akrabalarımızı ziyarete gittiklerinde birsürü ciciler almışlar oğluma..:sm_cool:ve eşim haklı çıktı ben şimdiden bakıp bakıp ağlıyorum.. bir taraftanda öyle içime işlemişki bişey olucak diye korkar oldumm.. sizde miniklerinize güzel güzel şeyler aldınızmı yoksa daha erken diyenlerdenmisinizz noluuuuurr içime su serpinn:nazar:hele hele kız anneleri neler var neler yaa duramazsınız herhalde almadan

2. 2 Aralık 2007
  3. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    bende ufak ufak almaya başladım zıbın takımları,önlük,çorap,şimdi bezleri araştırıyorum büyük ihtimal prima alıcam

4. 2 Aralık 2007
  5. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    büyük bir alışveriş merkezinde çalışıyorum ve az çok takip ediyorum primanın anne oluyorum paketi var hatta fiyatı 17 lira civarında herkes onu tavsiye etti bana bazen sıkı indirim yapıolar bende indirim bekliyorum onuda alıcammm nasıl olsa başladık bikere

6. 3 Aralık 2007
  7. IXSXIK

IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar yaa biz hiçbişey almadık daha annem ve ablam erken olduğunu söylüyo o yüzden alamıyorum
    ama kızlar için çoook güzel şeyler var 7. ayımıza girelim herşeyi alıcam kızıma işallahhh:nazar::nazar:

8. 3 Aralık 2007
  9. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha ben de birşey almadım canım ya bende hevesleniyorum ama eşim de erken diyor ben cede erken daha hele bir iki ay geçsin sonra başlayacağım şimdi evet erken ben ce de

10. 3 Aralık 2007
  11. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    yaaaa sizin bu yazdıklarınızı okudukca evlenir evlenmez dogurasım geliyo ama yaaaa :roflol: :roflol: Allah hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin bebislerinizi.. insallah ben de 2 sene kadar sonra bebisimin tum haberlerini paylasıcamm :-)

12. 3 Aralık 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Ay kizlar ben simdiye kadar cinsiyetini ogrenemedigim icin pek birsey alamadim.Ikinci engel ise esim daha erken diyip duruyo ona kalsa son 1 ayda alicakmisim :KK70: Tabi ben bekleyebilirmiyim.Bugun cinsiyetini ogrenemeyim yarin carsiya gidicem :) Simdilik 1 zibin 1 atlet bir sapka birde tisort aldim.Ikide oyuncak aldim.Onlara bakip bakip kokluyorum simdiden kafayi bozdum bebegimle olunca ne olur arik yer bitiririm heralde :)

14. 3 Aralık 2007
  15. Yxuxzdeyxuxz

Yxuxzdeyxuxz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    malesef bende cinsiyetini öğrenemedim o yüzden alamıyorum dün markette çorap gördük bari çorap alalım dedik ama her iki cinsiyetinde giyebileceği renk yoktu çok güzeldi içimiz gitti.

16. 3 Aralık 2007
  17. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Selam kızlar,
    Ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri ne beğendiysem aldım.Oğlumun bütün kıyafetleri tamam.mevlüt takımı bile var:)bebek arabası,ana kucağı,küveti alındı.bir pakette primanın anne oluyorum paketini aldım.alışverişe gittikçe de alıcam.bu ay içinde mobilyasını da sipariş vericez.çünkü ancak 40 günde teslim ediliyormuş..Benim erkendir alınmaz gibi düşüncelerim yok.allaha emanet bebeklerimiz..:nazar::nazar::nazar:

18. 3 Aralık 2007
  19. IXSXIK

IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    violacım bebişin güzel günlerde kullansın işallahh cicilerini