neler aşeriyorsunuz???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve XSXEKERXIXM tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : XSXEKERXIXM
  1. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi bayanlar neler aşerdiginizi yazın:icecream::icecream::icecream:

2. 12 Nisan 2008
  3. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    €rikkkkkkk...sırnaşık şeyYerken kendimi kaybediorumm !! :sm_cool::sm_cool:

4. 12 Nisan 2008
  5. sevcanngxuxzell

sevcanngxuxzell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 aydır yeşil erikkkkkkkkkkkkkk :roflol::roflol: bi çıksa tuzlayıp tuzlayıp yiyeceğim diyordum. gecenlerde babam almış küçük küçük olanlarını yedim bi güzel ama tuzlamadım çünkü artık yemeklerde de tuz kullanmıyorum. ama dayanamıyorummmm erikkkkkkkkkkkkkk aaaa bide karpuz gördüm evet karpuzzzzz :roflol:

6. 12 Nisan 2008
  7. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla erik görüyorum ama tadı acıdır diye almıyorum cok kücükler cünkü biraz daha bekliycem ama karpuaz alıcam valla canım istiyo:icecream:

8. 12 Nisan 2008
  9. nazoeren

nazoeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kiz hamişler sadece cevap yazin.yazilanlari okumayin haa.sonra caniniz hepicigini isterse maazallah

10. 12 Nisan 2008
  11. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi benim canım hiç bir şey istemiyor ama bol bol çilek yiyorum çünkü bebeğin zekasını çok geliştiriyor siz de yiyin

12. 12 Nisan 2008
  13. Pelish

Pelish Guest

Bol bol meyve salatası aşeriyorum artık sıradan gibi oldu birkaç günde bir canım çekiyor. Yapmasını pek beceremiyorum, akşamları aşkımın işlerini erken bitirip gelmesi için minik tırtılımla beraber dua edip duruyoruz a.s

Bunun dışında televizyonda birşey görünce aşerebiliyorum. Sıradan olabildiği gibi hiç olmadık yemekleride canım çektiği oluyor. Geçen gün hayatımda sadece 1-2 kere yediğim üzeri fıstıkla kaplı laz böreği denen tatlıyı aşerdim bulması birazcık zaman aldı ama başardık :icecream:

14. 13 Nisan 2008
  15. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    ben kayserili olduğumdan hep rüyamda kıymalı mantı ptatesli mantı hamur işleri ne bileyim her gece değişik yiyecekler görüyorum mesela bugün annemin tarhana çorbasını gördüm yarın yapacam valla yapması kolayolanları yapıyorum düşük tehlikem olduğundan mantı işlerine girmiyorum tabi dayanabildiğim kadar açıkcası 1-2 sanye aklıma gliyo yiyecekler ama sonra unutuyorum henüz eşimi canım şunu bunu istiyo die dışarı yollamadım.(bu arada apartmanın altına bugün süper bi tatlıcı açılmış içinde her çeşit hamu işi var oooooley yarın öyle yemeğim ordann )

16. 13 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

çağla, erik.limonlu buz parmak.bisküvi pastası,danette kakaolu..............

18. 13 Nisan 2008
  19. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çileeekkkkk.hemde feci şekilde. sürekli yesemde doyamıyorum bir türlü:icecream: