neler götürmeliyim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nzmyhn tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nzmyhn
  1. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ...kızlar nasip olursa yarın tedavi için istanbula gitcez.....ve bu gittigimizde 3-4 hafta boyunca geri dönmiycez..ve istanbulada çok yabancıyız...unuttugum bişeyi bile gidip alıcagımız hiçbiryer bilmiyoruz......gerçi hoş şimdi heryerde süpermarketler var ama.......istanbul çok pahalı geldi bize:1shok::1shok:.....ben hiç bu kadar uzun evden ayrı kalmadım....ve bu yüzden tedirginim.......acaba birşey unutursam diye...........bana bir ay boyunca lazım olacak şeyleri söyler misinizCADIARZUCADIARZU..........lütfen.....

2. 25 Haziran 2009
  3. birgulT

birgulT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı olsun tedavin canım benim... inşallah emeklerin boşa çıkmaz...istanbula nereye geliyorsun ..
    hangi hastanede tedavin..ben istanbulda yaşıyorum..

4. 25 Haziran 2009
  5. deniz0509

deniz0509 Birgün geliceksin bebeğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evlilik cüzdanını unutma
    nufus cüzdanlarını
    tahlil sonuçlarını
    nerde kalıcagın önemli tatlım
    normal bir hafta boyunca tatile giderken ne alıyorsan şimdi otelda kalıcaksan 3 mislini alman lazım çamaşırının giysilerinin
    2 kotla 3 kotla işi çözersin
    üstüne bluzlerini t shirtlerini al
    pijama gecelik takımı al
    terlik, ayakkabı al
    şampuan al otelde kalıcaksan
    vs gibi geldi aklıma :) saçma oldu dimi

6. 25 Haziran 2009
  7. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canlarım biz şişlide bir misafirhanede kalacak mışız...........daha adreside tam alamadık ama......
    hastanede memorıal hastanesi............

8. 25 Haziran 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    tedavın hayırlı ols guzel gunlere denk gelıyo ınş rabbım sevuındırsın.................
    bence burda hersey var canım cok yuk etme kendıne.....................gereklı olanları al yetr.................

10. 25 Haziran 2009
  11. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bak terlik gelmemişti aklıma.alkisalkisalkis....evet zaten hep ayakkabının içinde ayaklar mafv olur yani.....:1no2:

12. 25 Haziran 2009
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    gercı sıslı tarafları pahalı olabılır ama onemlı bı sey olunca baska yerden alsın esın................ınş guzel ve rahat gecer canım hersey................zaten cok sıcak ınce seyler al yanına.............

14. 25 Haziran 2009
  15. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım yük olacak gerçektende.......ama pahalı işte istanbul.........yada biz hiç ucuzuna rastgelmedik......inanır mısın meyve bile alıp götürmeyi düşünüyorum ilk hafta için......çünki bir erik fiyatı vardı tam 6 milyondu....burda erik 2 en fazla......................bilemiyorum ah ahdelikafadulden

16. 25 Haziran 2009
  17. ayla65

ayla65 Yine Aramız Uçurum! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence iyice düşün.bi liste yap.listeyi de buzdolabına yapıştır.aklına geldikçe yazarsın hihoyyyt

18. 25 Haziran 2009
  19. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canim... eee demek gitme vakti geldi senin alkisalkisalkis. Inan bi sen degilsin,bende hicbiryerini bilmiyorum istanbulun hic gitmedim bugune kadar,boyle bi sebeple gitmek varmis kaderde hayirlisi ,ben hotelde kalicam 17 gun.. Bence okadar kafana takma arkadaslarinda dedigi gibi,uzun bi tatile cikiyormus gibi kiyafetlerini koy Istanbulun sicagida cokmus ona gore kiyafet koy bence,birde bol bol ic camasiri koy.. Hastanede rahat edebilecegin tarzda kiyafetler,hemen kolay cikarabilecegin.

Canim,nerde kalacaksin oteldemi..?? Eger otelde kalacaksan hangi otel bana ozelden yazarmisin.. Bende 4 gun sonra gidiyorum otelde kalacaz biz sirkecide ..

Hadiii Bismillah :dance: