Neler kullanmalıyım???

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve jeliyy tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : jeliyy
  1. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar 17 yaşındayım ve yüzüm için hangi bakım ürünlerini kullanmam gerek bilmiyorumm :sinifsinif: bu zmnana kdr maske süt gbi bakım ürünleride kullandım kullanmaya devam etmelimiyim sizce??? cildim çok kuru sivilce gbi cilt sorunlarımda yok ne kullanmalıyım önerebilceğiniz markalar varsa sevinirimm fisfisfis

Son düzenleme: 11 Kasım 2009
  2. 12 Kasım 2009
  3. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yardım etmicekmi kızlarr :dilcikar:

4. 13 Kasım 2009
  5. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benden sana tavsiye avon ürünleri kullanma kimisinde tüylenme yapıyor kimisinde deri altında kızarıklık gibi sivilce. Onun yağı bunun sütü de sürme pek. Madem kuruluk dışında bir sorunun yok iyi bir markanın toniğini ve nemlendiricisini al derim ben. Avene, vichy falan olabilir iyi bir marka al zaten gider birkaç ay

6. 14 Kasım 2009
  7. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

yok cnm kesnlikle almam avonun kozmetik ürünlerinii iyi marka diyosunda kullanıp memnun olanlardan tavsiye bekliyorum kimsenin cildi kuru değil sanırım benim gibiii senağlama

8. 14 Kasım 2009
  9. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim cildim kuru değil ama aveneden memnun kaldım ben.

10. 14 Kasım 2009
  11. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eger cok kuruysa hafif bir nemlendirici kullanabilirsin. Onun disinda da ne kozmetik nede tonik.. Genc ciltlere bakim urunleri kullanilmasina karsiyim, hele kozmetik veya kimyasal urunler hepten cildi yorar, hic gerek yok. Ben 20 yasindayim, yuzumde birkac kirmizi sivilce lekesi var ve kimyasal bir ilac kullaniyorum sirf sunlardan kurtulayim diye. Onun disinda dogal bir de sabun suruyorum tamam, kimyasal maddelerden kacinmaya calisiyorum. Sana da tavsiye etmem.

12. 15 Kasım 2009
  13. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

arada siyah nokta oluo canım temizleme jeli nemlendirici şart yüzüm çok gergin oluyor banyodan çıkınca bence bu ikisini kullanmak yeterlii ama kullanıp memnun kalanları bekliormm =/

14. 16 Kasım 2009
  15. dudubudu

dudubudu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence de vichy hem hafif hem de günlük bakım için yeterli.. ciltte çok fazla değişiklik yapmıyor ama sorun da yaratmıyor.. şimdiden çok pahalı ve ağır ürünleri tavsiye etmem.. vichy istemiyorsan the body shop olabilir.. kuru ciltler için çok güzel bitkisel ve meyveli ürünleri var.. içinde kimyasal olmaması güzel