neler oldu saçıma böyle :(((((((((((((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve frtglsnfrt tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : frtglsnfrt
  1. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar daha önce açtığım konulardan hatırlayanınız vardır belki.bende kuaför magduru olanlardanım.güzelim saçlarımı gittim kuaföre boyattım.tabi önce açtı saçlarımın rengini ve yaktı kafa derimi:KK43: sonuç güzel olsa hadi neyse iğrençççççççç bi renk aldı.dışarı çıkamaz duruma geldim ertesi gün bi başka kuaföre gidip boyattım saçlarımı :KK43:((( nemi oldu dersiniz ???sonuç yine hüsran.bu sefer yine beğenmediğim bi renk.her neyse ik boyattığım renkten iidir dedim 15 gün kadar idare ettim.ama baktım olmuyo bu sefer gittim marketten kendim aldım botamı ve boyadım.renkk süper oldu.bu sefer tutturdum.amaa saçlarım ...... normalde kıvırcıktır benm saçlarım.bukle bukle çok hoş durur.bu boyama işlemlerinden sonra gitti o kıvırcıklık :KK43: mısır püskülü bibi oldu saçlarım ne yapcam ben ne zaman geçecek bu ????sizce ne zaman kendine gelir saçlarım.daha yeni boyandı ve bu boyaların akmasını beklersem aradan seneler geçmesi lazım :KK43: sabırla okuyanlara çok tşk ederm... yorumlarınızı bekliyorum kızlar boshayallersmile

2. 23 Eylül 2010
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    canım bakım yapacaksın ,uzadıkça kestireceksin ...
    benimde başıma geldi geçen kış ,belimdeki saçlarımı gidip kısacık kestirdim :KK43: yanmıştı ve kötüydü halleri,,şuan uzadı bile saçlarım hemde sağlıklılar ,kendi saçım şuan henüz boyamadım..

4. 23 Eylül 2010
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    boyalar saçı yıpratıyor gerçekten...zamana ihtiyacınız var bence birde bakım falan yapın..

6. 23 Eylül 2010
  7. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederm kızlar.ne tür bi bakım önerirsiniz ve saçımın toparlanması ne kadar sürer sizce..ayrıca çok geç uzar benm saçlarım ::KK43:off yaaa

8. 23 Eylül 2010
  9. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun öncelikle...saçların birçok aşamadan geçmiş ki benim kendi doğal saçımın rengi kızıldır ve herkezin çok imrendiği ama boyalarla tutturamadığı bir renge allah vergisi sahibim..bir çok kişinin yoldan çevirip saçının boyasının numarasını verirmisin dedği hatta kuaförlerin bile inanmakta güçlük çektiği bir renkte saçım..bende çok seviyorum ama sırf değişiklik olsun die bundan 2 sene önce bakıra boyattım ilk başta herşey güzel gözüksede 2 hafta geçmeden saçımın rengi aktı..kalan ne oldu saçımın kırıkları iğrenç bir renk ve saçımdaki o gitmeyen kuruluk..onca paraya rağmen..
    şuan evde yapabiliceğin doğal maskeler biraz saçlarını toparlayabilir bence..
    kuaförde yeniden boyatmayı düşünmemelisin..saçın boyalardan tamamen arınsın..senelrde alsa boyatma derim ben kendi rengin çıkana kadar..ki benim bu 2 senemi aldı ve hala uçlarda sarılık var..
    allaha şükür kendi rengini buldu ama çok yıprandı dökülme var saçlarımda eskisi gibi canlı olucağınıda sanmıyorum...

10. 23 Eylül 2010
  11. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

cnm tşk ederm yorumun için.bide saçım her yıkanmada değişik bi renk alıyo hatta uç kısımlar açık sarımtrak bi renk alıyo...bu boyalardan mı yoksa saçmın renginin orial le açtırdığımdan dolayımı???artık evde zeytin yağı falan bi takım bakımlar yaparım...sence yararmı bu işe

12. 23 Eylül 2010
  13. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    işe yarar canım zeytinyağını cezvede hafif ısıt ve pamukla saçlarına yedir..
    yakma kendini sakın hafif ısıt oldumu...badem yağıda önerebilirm..
    saçından hala boya akıyo..ondan canım..zamanla bi renkte kalır die düşünüyorum

14. 23 Eylül 2010
  15. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm çok tşk ederiiiiiim:)

16. 23 Eylül 2010
  17. SUTASAYRAN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    önemli değil tatlım..

18. 23 Eylül 2010
  19. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    önemli olmaz olurmuuuuuuu ne yapsam die kara kara düşünüyordum.yalnız benm saçımda mı 2 senede atar o boyayı acaba:KK43: senin öyle olmuş ya:KK43: