neler oluyor anlamıyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve seker_89 tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

21 Haziran 2010
    Konu Sahibi : seker_89
  1. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar benım sorunum biraz karısık benım bir erkek ark. var askerdeydi ve bitirdi geldi bi kac sorunumuz oldu askerden geldigi gibi söz falan dusunuyorduk ama kardesi evlendigi için baya borc olmustu onları ödüyorlar birde ustlerine biz yuklenmeyelim diye biraz beklemeye karar verdik işe girdi calısmaya basladı o askerdeyken aklı kalmasın diye haftasonlları arkadaslarımla bile dısarı cıkmıyordum eeee geldi dogal olarak onunla cıkıp gezmek istedim buda sen hep gezmek istiyorsun hiç sormuyorsun paran varmı yokmu falan diye baya cıkıstı ama bende gezmek için cok paranın gerekmedigini anlatmaya calıstıysam yok anlamadı cebinde en az 150 tl yokkken cıkıp gezemezmişiz parasız beni dısarı cıkarmazmıs bende sinirlendim iyi o zaman paran olunca ararsın dedim ama ben bunu ters bi anlamda sölemedim fakat o benı yanlıs anladı tamam yanlıs bi cumle kurdum ama sölemek istedigim o sekilde degildi 6 gundur konusmuyoruz kavgamısdan ertesi gun mesaj attıgımda beni arama param oldugunda ben seni ararım ve sagol yuzune bakıcak yuz bırakmadın dediii son mesajıydı o kadar aradım mesaj attım ama tık yok ne yapcagımı bilmiyorum yaaa simdiden yorum yapan ark. tskler

Buraya kadarmıs bitti ayrıldık söylenen sözün kırıcılıgı degilde baska insanların araya girmesiymiş insanlar demek yanlıs baska bi kızın araya girmesiymiş gitsin güle güle ama bu sekilde olmamalıydı yediremiyorum kendime resmen aldatıldım sebeb kocaman bi hiç giden ve geri gelmeyen koca bir 3 sene ve arkadaslarım degermiydi demekten kendimi yiyip bitirdim bi erkek için degermiydi bunca gözyasına deger miydi arkadaslarıma aglayamıyorum icime akıyo gözyaslarım belki aglasam rahatlıcam ama yapamıyorum sadece nefes alamıyorum bogazımda birsey dugumleniyor yutkunamıyorum zamanla gecicek biliyorum ama yinede acı cekmeden duramıyorum kendimi sorgulamaktan geri kalamıyorum ne yapıcagımı bilmiyorum yonumu sasırdım sanki hayat bu kadar basit mi yaaa....

Son düzenleme: 28 Haziran 2010
  2. 21 Haziran 2010
  3. derya__

derya__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, sadece çıkıp dolaşmak, belki bir yürüyüş yapmak istemişsin ama o bunu anlamamış. ıstersen dileğini güzellikle tekrar anlat "ben sadece senin elini tutup yürümek istedim" de. Ama her şeye hemen böyle kızacaksa da bırak gitsin.

4. 21 Haziran 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya gezerken paramı istiyorlar parası olmayabilir ama sizinle vakit geçirmek için yürüyüş dahi yapabilir.erkek arkadaşınızın işine gelmemiş gezmek her sevgilinin gezerken cebinde 150 tl mi oluyormus.hem parası yok hem olmadan çıkmam çok saçmalamış.aman zaten erkekleri anlamak zor

6. 21 Haziran 2010
  7. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o kadar anlattım ve o kadar söledim kii ama anlamadı tamam görüşüyoruz ama onlara gidiyorum annesi falan evde oluyo rahatca konusamıyoruz ne bilim yaa dısarda onunla gezmek dolaşmak istiyorum ama o benı anlamıyo

8. 21 Haziran 2010
  9. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    görüşmek istiyo ama onlara gitmemi vee ben devamlı oraya gidemem sıkılıyorum yaa adam gibi konusamıyoruz bile ama gel gör kii o bunu anlamıyooo

10. 21 Haziran 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sen iyi niyetle söylemişsin ama o askerlik psikolıjısıyle ters anlamış askerligi yeni biten bi arkadasım var su anda iş arıyor keşke askerlik bitmeseydi asıl askerligi şimdi yapıyorum hayatı şimdi görüyorum diyor askerden sonra daha kötü oluyorlar çalışmıyorsa kendini kötü hissetmiştir

12. 21 Haziran 2010
  13. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok calısıyo geldigi gibi basladı eski calıstıgı yere ama aldıgı parayı eve veriyo yaa ben neyapcam simdiii ooofff cok sıkıldım kac gundur

14. 21 Haziran 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    neden eve veriyorki borctan dolayı galiba
    ama işte erkekler hassas oluyor bu konuda ama cıkıp bi yürüyüş yapsanızda para gitmeyecek yani sende anlat ona ben oturup yiyelim içelim istemiyorum yanımda ol yürüyelim konusalım bunu istiyorum de

16. 21 Haziran 2010
  17. seker_89

seker_89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen abla borctan dolayıı ahh bee neler sölemedim ki ama o söledigim söze takmıs durumda oofff ne yapsam diye dusunuyorum cok kırıldı farkındayım

18. 21 Haziran 2010
  19. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    bırak üstüne düşme döner nasıl olsa