neler oluyor bana !!! bir yardım edin arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sirenas tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sirenas
  1. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım arkadaşlarım çoğunuz biliyorsunuzdur. 28 aralıkta düşüğüm oldu. değerim 17. gün 350 lerde bi değer çıkmıştı. iki gün sonra iki damla kan geldi değer 340 lara gelmişti. ilacı falan kestik doktor iki hafta sonra gelin dedi. ben işim dolaysıyla il dışına çıktım. lekelenmem durmadı. doktora tel. ile ulaştım tüp bebekte devam eder kanaman bir artar bir azalır önemli değil dedi.. başka doktorlara da tel ile sordum. aynı şeyi dediler. şu an bulunduğum ilde hiç bir doktoru tanımıyorum. işler çok yoğun bi türlü gitmedim. bu gün kanamam geldi biraz şükür adet oldum dedim. ama çok çok az kan geliyor. bir gebelik testi yapayım dedim. üstelik idrarım sadece bir saatlikti. anında çift çizgiiiiiii. ağrım sızım da yok. doktorlar 400 lere bile gelmiyen değerlerde parça kalmaz demişti. eşimle lekelenmem olduğu için ilişkiye girmedim. hamilelik olamaz yani peki nedir bu??? yarın önüme gelen ilk hastaneye gidicem. fikri olan varsa söylesin deliricemmmmm.

2. 31 Ocak 2010
  3. mrs.gizmo

mrs.gizmo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sirenascım geçmiş olsun,
    Anında çift çizgiyse bence 200üzeridir,
    Ben de biliyosun bu aralar nerdeyse hem kan tahlili hem de idrar testi yaptığım için,çüzgü hangi değerde ne hale geliyor tahmin edebiliyorum
    Bence yarın hem kan tahlili yaptır,neolur ne olmaz,sonra da doktoruna danış canım,yükselmemişsa sorun yoktur belki 200lerde falan seyrediyordur??
    Çok çok geçmiş olsunnn,nefret ediyorum artık bu yaşadığımı olaylardan,şua halimize bak yaaa:KK43:

4. 31 Ocak 2010
  5. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı olduk canım valla. ama anlamadığım benim yaklaşık 35 gün falan oldu nasıl halaa devam eder örneği yok galiba yaaa. üfff çok çok sıkıldım. 35 günden sonra ilk defa ağrılarım oldu bu gün. içerde parça kalamaz. değer çok düşüktü hiç sancım olmadı. dış gebelik olamaz şimdiye tüp patlardı. ne ya buuu. allah ikimizi de kurtarsın...

6. 31 Ocak 2010
  7. mrs.gizmo

mrs.gizmo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    6haftada değeri düşen arkadaşlar olduğunu okumuştum
    Ama yüksekte kalıyormu haftalarca bilmiyorum
    Allah hepimizi kurtarsın canımmmm,valla bi rast gitse işimiz şaşırcam o raddedeyim..

8. 31 Ocak 2010
  9. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben dış gebelikten korkmaya başladım. bi yaşamadığım o kaldı zaten. nasıl uyuyacağım bu gün bilmiyorum.

10. 31 Ocak 2010
  11. mrs.gizmo

mrs.gizmo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hemen panik olma canım ağrın yokmuş ama,o iyi bişey
    Ayrıca daha bilmiyoruz da kan değerini ,hemen üzme kendini ,

12. 31 Ocak 2010
  13. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle geçmiş olsun canım. benim ilk gebeliğim 1 yıl önce düşükle, ikincisi kimyasal gebelikle sonlandı. ikiside tüp bebekti. ikincisinde kanamam nerdeyse 38 gün sürdü sonra durdu 1 hafta sonra tekrar başladı. ilkinde kürtaj yapılmıştıı 25 gün kadar sürdü ve her ikisindede yaklaşık 1 ayda fazla idrarda gebelik testim hep pozitifti. negatif sonuçtan sonra ıçeride kalan ve trofoblast denen ve plasentayı oluşturan hücreler bazan bir süre daha çoğalmaya devam edebilir bunlar bhcg salgıladığı için idrarda gebelik testi uzun bir süre pozitif kalabilir. bence korkma ama yine de bir jinekolog USG ile bakmalı diye düşünüyorum. Rabbim sağlıklı gebelikler ve bebekler nasip etsin. ben şu anda 32 haftalık ikizlerime hamileyim. canını sıkma enerjini topla ve yola devam et. Allah yardımcın olsun...

14. 31 Ocak 2010
  15. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ne kadar dua etsem sana azdır. rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin sana. bu gece en azından rahat uyurum. maalesef bizim kaderimiz bu tüp tedavileri düşükler kimyasallar. ne güzel küsmemişsin tedavilere. rabbim yardımcın olsun. gizmoya ve bana en kısa sürede mümkünse doğalından bebiş versin. hiç sabrımız kalmadı bizim....

16. 31 Ocak 2010
  17. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    güzel duaların için çok teşekkür ederim. canım yaşım 33, tedavilere küsersem anne olmam gittikçe zorlaşacaktı. sıcağı sıcağına 1 yılda 2 taze siklus bir dondurulmuş embriyo denedik. ilkinin 10 haftalıkken kalbi durdu.kürtajla aldılar. ogün ilk defa bebeğimle birlikte ölmek istedim. yaşadıklarımızın ne kadar zor olduğunu bizden başka kimse anlayamaz en yakınımız eşlerimiz bile...bu yolda sabırlı ve inançlı olmak lazım. ciddi bir pıhtılaşma bozukluğu çıktı bende yaklaşık 8 aydır hergün kendime iğne yapıyorum herşey zor ama onlar bir tekme attımı herşey unutuluyor. rabbim size ve isteyen herkese hayırlı evlatlar versin. en kısa zamanda iyi haberlerini almak dileğiyle....

18. 31 Ocak 2010
  19. mrs.gizmo

mrs.gizmo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    femalexx çok çok geçmiş olsun:KK43:,çok şükür ama şimdi az kalmış mutluluğu ttatmana,sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah:)
    Gerçekten çok moral oldun sirenasa,hızır gibi yani:)