neler yemelıyım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve paylaxsxxixm tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : paylaxsxxixm
  1. paylaxsxxixm

paylaxsxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadsalar sızlere sorum su hamılelık dönemınde neler yemelıyım sabahları özellıkle bana yardımcı olur musnuz su an hergun yumurta peynıryıyorum erık suyu fılan ıcıyorum bol meyve yıyorum özelıkle seftalı baska neler yemem gerek özelıkle bu ılk 3ayda

2. 22 Temmuz 2008
  3. kSo

kSo Guest

canım benim doktorum hazır gıdalardan şarküteri ürünlerinden çiğ köfteden uzak dur demişti
    süt iç demişti kahvaltın normal yap demişti birde asitli içeceklerden uzak dur sigara içilen ortamdada durma gibi uyarıları olmuştu

4. 22 Temmuz 2008
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    hamilelikte özellikle yapmanız gereken bol sıvı tüketmek,beslenmenize dikkat etmek,bol meyve yemek ve bol yürüyüş....akşamları yatmadan önce 1 bardak süt içebilirsiniz...Allah yardımcınız olsun...
    sevgiler
    ...

6. 22 Temmuz 2008
  7. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benim ilk 3 ay bebek beslenmiyor zaten ama hergün mutlaka 2 bardak süt içmen gerekli çok kilo almamaya özen göster 3 ay sonrasında zaten alacaksın. meyve mutlaka tükettt

8. 22 Temmuz 2008
  9. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    günde 2bardak süt 1kase yoğurt birde hergün mutlaka 5-6adet ceviz yemeye özen göster.ceviz zekayı geliştiriyo.balık yine mutlaka.kahvaltıda yemen gerekenleri yiyiyormuşsun zaten..