nelere aşerdiniz =)???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meryemyilmaz tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : meryemyilmaz
  1. meryemyilmaz

meryemyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hamişleeeerrr....nelere aşerdiniz bakiiiimmmm başınızdan geçen küçük komik maceralarınızı paylaşırsanız sevinirim :icecream:a.s.

2. 19 Mart 2008
  3. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben dogru dürüst bişi aşermedim, bilenler varsa türkiyenin birçok yerinde starbucks cafe var, starbucks'ın beyaz çikulatalı mocha'sını aşerdim uzun bir müddet, ama adanada starbucks olmadığı için malesef içemedim:KK43:((
    bir de tiramisu aşerdim, ama onu kendim yapıp yedim büssürü ve şuan 16 kilo almış durumdayım:))

4. 19 Mart 2008
  5. ilay_ay

ilay_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben De Kalamar Aşerdim Zaten çok Severdim Bulmasida Kolay Bereket Bak şimdi Yine Canim Istedi:)ama öyle Filmlerdeki Gibi Gece Yarisi Eşimi Kaldiripta Hiç Bişi Aratmadim şansli Kociş Doğuma Kadar Aratsammi Ne Yapsam Diyede Düşünmüyor Deilim Hani:))))

6. 19 Mart 2008
  7. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar ben franboazlı pasta aşerdim ,ilk bi pazar sabahıydı inanmıcaksınız belki ama eşimle sırf bu yüzden kavga etmiştik ve eşim çarpıp kapıyı çıkmışıtı. Sonrada kışın ortasında karpuza aşerdim ama bu sefer bulup getirdi küçücük karpuza dünyanın parasını verdik...

8. 19 Mart 2008
  9. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben şubat ayında karpuz aşerdim cd de gördüm ama rüyalarıma girdi marketlere ev numaramızı bıraktık gelirse arayın diye en sonunda 1 hafta sonra getirmiş marketin biri ayvadan biraz büyüktü kıpkırmızı ve çok tatlıydı 20 ytl vermiştik ama 2 sene önceydi

10. 19 Mart 2008
  11. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım daha yenı hamılelıgım ama karpuz aserdım sagolsun kayınpederım almıs gecen aksamda dondurma canım cektı esım aldı sımdıde bogazlarım sıss cok kotu bır haldeyım gırp oldumm

12. 19 Mart 2008
  13. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben 3 aylık hamileyken rüyamda şeftali gördum...gece bir kalktım gozumun önunde şeftaliler dönuyor...sabah eşime dedim...kayseride aramadıgımız yer kalmadı...yok bulamadık...aradan 1-2 gun gecince babamla bir markete gittik..orda gördum....kilosu 28ytl idi...2 tane aldık...10ytl civarı ödedik...ama nasıl bişi varya dipfrize atmıslar ordan çıkarıp satıyorlar...ne tat ne koku hiç bişi yok...bir parça böldum bidahada ellemedim ama hala hevesim gecmedi...2 aydan felan çıkar heralde normalleri...ozaman doya doya yiyeceğim...bide şubatın ortasında canım dondurma istedi onu allahtan heryerden bulabiliyoruz aldım ve yedim...

14. 19 Mart 2008
  15. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

ben çok fazla şey aşermedim. çok fazla turşu istedi cnm sürekli evde bulunduruyorum. birde 2 gündür kavun istiyodu canım o kadar.

16. 19 Mart 2008
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar aşerme tamamen psikolojikmiş, doktor arkadaşlarım söledi

18. 19 Mart 2008
  19. serenat

serenat İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bende normalde erigi çok severim ama hamileligimin başında kendimi hazırladım kesinlikle istemeyecegim nasıl olsa hamileligim süresince çıkacak.ama iki gün üst üste rüyamda badem çaglasını gördümm onuda çok severim ama bir türlü bulamadık neyseki memlekette çıkmış annem 2 kere kargo ile gönderdi artık çıktıda ilk zamanlar bitmesin diye az az yiyordum.birde ilk zamanlar patates püresi çekmişti.