Nem Maskesi Saclar icin !!!

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve Niobem tarafından 21 Mart 2007 başlatılmıştır.

21 Mart 2007
    Konu Sahibi : Niobem
  1. Niobem

Niobem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar saçlara nem maskesi diye bşey varmış sanırım? duyan varsa nasıl yapılacagı hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    saçlarm aşırı dalgalı ve kabarık oldugundan (ve şekle sokamadıgımdan)her banyodan sonra phılıps düzleştirici yapıyorum uzun zamndan beri....çok yıprandı ve kurudu dolayısyla... bu nem maskesini bilenin paylaşımları? yada ayrı bir fikri olan? şimdiden teşşkürler

2. 21 Mart 2007
  3. Acil Servis

Acil Servis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım gir bi kozmetik ürünü satan yere cümle maskeyi bulabilirsin, ben en son beşiktaşta çarşıya çıkan yolda var bi tane ordan almıştım, ikiliydi birini saçı yıkarken diğeri kısmınıda saç kuruyken sürüp tarıyorsun. memnun kalmıştım çok pahalı falanda diiller 3-5 milyon bişi elde hazırlamaya üşendim

4. 23 Mart 2007
  5. maydxixl

maydxixl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :1yes2: slm nioben.ben sana bir maske tavsiye edebilirim.nemi kaybolmuş saçları en hızlı şekilde canlandırmak için: 2 çorba kaşığı zeytinyağını 1 kaşık biberiye yağıyla birlikte ısıt.karışımı saç uçlarına ve saç derisine eşit oranda uygula.başını önce streç filmle sar.ardından ısıtılmış havluyu başına dola.havlu soğudukça ısıtılmış yenisiyle değiştir.2 saat sonra saçlarını yıka.hadi bakalım kolay gelsin sana..:1yes2:

6. 24 Mart 2007
  7. Niobem

Niobem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnmm çok saol...umarım yaglandırmaz saçlarımı)) saolll

8. 24 Mart 2007
  9. maydxixl

maydxixl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bişey deil Neoben.Saçın kuruduysa yağlandıracağını sanmıyorum.nem vercek saçına bu formül.Sen bi dene bakalım.sonucu da bildirirsin.ben denemiştim.işe yaradı valla..

10. 26 Mart 2009
  11. nazlee88

nazlee88 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    hımm peki adını hatırlayabiliyomusun yoksa aklında yokmu memnun kaldıysan aynısında alırdım bende hemen gidip..:dance:

12. 5 Ekim 2009
  13. falanist

falanist Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de nem maskesine ihtiyacım var arkadaşlar, fakat bitkisel yağlar kullanmak istemiyorum saçlarım bir garip tepki veriyor uyguladığım yağlara, bu yüzden kozmetik bir ürün arıyorum

14. 6 Ekim 2009
  15. lilyum_85

lilyum_85 buyrun benimm :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ayy bak çok merak ettim