nenehatun hastahanesimi .yeditepe üniv. umut tüp bebekmi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve comebaby tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : comebaby
  1. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar lütfen yardımcı olun kimler bu merkezlerde tedavi gördü ve memnun kaldı benim için çok önemli bir sürecteyim ve çok az zamanım kaldı çok kararsızım:1no2:

2. 4 Eylül 2008
  3. comebaby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım kimse bu hastahanelerde tedavi olmamış

4. 4 Eylül 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    editepede teyzem 2 kere tüp bebek tedavisi gördü,çok iyi bir hastane, cem beyin hastasıydı.
    Fakat malesef olmadı teyzemin yaşı var çünki...
    Ama duyduğum en iyi tüp bebek merkezi alman hastanesidir bunuda söylemeden geçemicem...

6. 4 Eylül 2008
  7. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Yeditepe üniversitesinin hastanesinin gazetede yazısını okudum. 3-4 kez tüp bbek denemiş ve olumsuz sonuç almışlar için 7 de 7 denilen bir uygulama ile tüp bebek yapıyorlarmış. 7 de tane şartı sağlıyorlarmış anne ve baba için. Rahim yapısından sperme kadar en ilginçci embriyyu anne rahminden alınan bir parça içindemi ne bekletiyorlarmış uyum sağlasın diye buna benzer bişey vardı. Oranın prof.u anlatmıştı. Nene hatunda bırak tüp bebeği poliklinik bile işkence.

8. 4 Eylül 2008
  9. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben umut tüp bebekte tedavi görüyorum ve çok memnunum tavsiye ederim

10. 4 Eylül 2008
  11. comebaby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde 5 olumsuz denemem var benimde rahimde tutunamama sorunum var o nedenlede benim durumumum çözebilecek bir yer arayışındayım
    nenehatunun polikiliniğinin işkence demişsin neden ben Aytuğ beyle temmuz ayı gibi görüştüm nenehatun hast. gitmedim yanlız hastahane hakkında hiç bir bilgim yok bağdat çd. polikilinikte görüştüm oradanmı bahsediyorsun şu an kafam hepten karışmış durumda ya:uhm::uhm::uhm::uhm::uhm::uhm::uhm:

12. 4 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

..............................................

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2008
  14. 4 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

............................................

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2008
  16. 4 Eylül 2008
  17. comebaby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

benim durumum sizlerden çok daha farklı canım benim bu 6.denemem olacak 3 yıl öncesine kadar 5 tüp bebek denemem oldu hepsinide aynı doktora yaptırdık 3ünü isviçre hastahanesinde 2sinide jinemedde yaptı ve maliyetimiz inanırmısınız 35 bin dolar dı birde labroskopi yapıldı ve birkez kimyasal gebelik gercekleşti ve sonuc hep negatifti tabi biz maddi ve manevi oldukca yıprandık artık eşim bebek fikrine tamamiyle soğuk bakıyor onu zar zor ikna ettim ve bu yıl tekrar tedavi şansımı başka bir yerde denemek istediğimi dile getirdim temmuz ayında Dr. Aytuğ beyle görüştüm çünkü onu daha sonra gittiğim jinekoloğum önerdi başka kimseye gitme kendine bir şans daha ver dedi .Görüşme sonunda histeroskopi yaptırmamı tavsiye etti ve bende Antalya tüp bebek merkezinde bu ay histeroskokpi yaptırdım.Aslında Aytuğ beyin tutumu bana kötü gelmedi .Fakat bu son şansım olması nedeniyle başarı şansı en yyüksek merkezde denemek istiyorum

18. 4 Eylül 2008
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım dediğin gibi euro fertıl berbat ve ilgisiz bi merkez sırf reklammmmm.. jinemed ten bende memnun kalmıştım doktorum çok ilgiliydı ama bebişlerimi kaybettım ama merkez guzel ilgide öyle umuttan çok kışi memnun ..ama herşey kısmett rabbım inş güzel haberler almayı nasıp eder herkeseeeeeeeeee