nenehatun pendik

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Patricia tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın kızlar. doktor tavsiyelerimizi yazalım diye arkadaşlar sağolsunlar bu topici açmışlar.
    ben daha doktor kontrollerimin başlarındayım 4-5 ay kadar oldu
    pendik civarında oturanlar için söylüyorum nenehatun hastanesine gidiyorum doktorum aylin akıncı, muayne 40ytl ultrasonlu muayne 45 ytl. eğer ssknız varsa tabi ondanda faydalana biliyorsunuz. ben vizitekağdı almayı hep unuttuğum için paralı yaptırıyorum testlerimi. hormon testlerimi yaptılar prolaktin falzla çıktı, şükür bir iki ayda düşürdük. şimdi yumurta takibine başlıcaz oda olmazsa hsg dedi doktorum ama hastanenin bir kötü yanı hsg cihazları her zaman bozuk yani yok anlayacağınız.
    sağlıklı gunler kızlar...kaydirigubbakcemile5

2. 21 Kasım 2008
  3. s.ozozel

s.ozozel T&M&S (Sibel Şengül) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bir dönem nene hatunu tasvip etmiyordum ben.Ama ev değiştirdikten sonra olumlu yorumlar geldi.Özellikle hamişler için Neslihan Şeker isimli doktor çok iyi diye biliyorum Çünkü hasta sayısı hayli çok.Diğer dr.larda 5-6 kişiyken Neslihan hanımda dün 30 hasta 3 sezeryan vardı.

4. 21 Kasım 2008
  5. yasemink

yasemink Cadı Kızım!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende NeneHatuna gidiyorum ilk başlarda sevmemiştim ama Neslihan ALAN doktorum onu çok seviyorum. Bide Hilal Bayram var sanırım oda çok tatlı.. En yoğun doktor Neslihan Alan sabahtan gidip sıra alıyoruz öğleden sonra anca giriyorum. Güler yüzü solmasın onun...

6. 21 Kasım 2008
  7. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    izmirde oturanlar için alsancakta reşat bozoklar ı tavsiye ediyorum..benim dr um kendisi yeni doğum yaptım inanılmaz memnun kaldım :)) ama bende bebek dr u arıyorum tavsiyeleri bekliyorum :)))

8. 30 Aralık 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.