Nenehatuna gidenler Medicana oldu ama lütfen bi bakın

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zehra1715 tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zehra1715
  1. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ve nen hatuna kaynarcadaki hilal bayrama gidiyorum şimdilik memnunum ama sürekli bişeyler istiyorlar dünyanın parası tuttuyor ben daha önce 2 düşük yaptım çok şükür şimdi herşey iyi gidiyor ama bu hstane hakında pek bişey bilmiyom nasıldır acaba doğru bi hastanemi gideler doğum yapanlar varmı

2. 12 Ekim 2010
  3. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet dünyanın parası tutuyo bende o yüzden kontrollere özel hastaneye gidiyorum tahlil falan oluncada devlette yaptırıyorum

4. 12 Ekim 2010
  5. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    peki sen de nene hatuna mı gidiyorsuncanım hangi dr sen memnunmusun bu doğum fiyatları geçerlimi yoksa üstüne ekleme yapıyorlarmı tahlil falan gibi kafam karışık 600 çıkıcağımı bilsem koşa koşa gidicemde 1000 tl filan derlerse işte o zamn zor sen ne düşünüyorsun gerçi benim test falan kalmadı yapılacak artık tek şeker yüklemem kaldı allah nasip ederse işte sıkıntı doğum işallah çok pahalı olmazda oraya vereceğim parayla bebeğime bişeyler alırım

6. 12 Ekim 2010
  7. ZeyHan

ZeyHan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Ben Nenehatun da yaptım doğumumu 22 ay önce normal doğum, ve tek kişilik oda 300 tl falandı heralde Çok net hatırlamıyorum fiyat konusunu ama benim doktorum da Hilal Bayram Hanımdı ve çok memnun kaldım gerek kontrollerde gerekse doğum ve sonrasında çok ilgilendiler tek sorun kontrole gittiğimizde çok beklememizdi Doktor hanımın hastası çok, memnun kalıp 2. 3. doğumu için hilal hanıma gelenler vardı o zaman şimdide kalabalık mı bilmiyorum.

8. 12 Ekim 2010
  9. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eevet canım hala çok kalbalık oluyor dediğin gibi çok ilgili ama doğum sonrası birkaç kişiyle konuştum ve memnundu onlar bakalım ben sadece bikaç kişiden doğuma 550 diyorlarsa 1000 tl ye ancak çıkıyorsun diye duydum ondan tedirginim malum hazırlıklı olmak lazım birde daha sormadım ama doğum ne zaman olursada doktorun giriyormu doğuma

10. 13 Ekim 2010
  11. ZeyHan

ZeyHan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Ya bizim sigorta dahil maksimum 500 - 600 falan tutmuştu. söylenen fiyatla masrafların falan arasında okadar uçurum yok hatırladığım kadarıyla. Benim görümcem de Hilal hanıma başladı oda sezeryan olacak sigortalı 650 demişler. Senin normalmi olacak doğumun. Benim doğumum kontrole gitmiştik suni sancı verip bebeğin kalp atışlarına bakacaklardı sancılar sonunda ölçüm yaptılar ardından benim doğum başladı doğuma 2-3 gün vardı normalde oğlumun kalp atışları düzensiz çıkınca sancılı çekelim birde demişti doktorum planlı bir doğum değildi yani ve doktorum girdi. Bir de doktorun bir hastasından bahsederken geç bir saatte hastasının doğumu için geldiğini duymuştum.
    Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

12. 13 Ekim 2010
  13. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım cvp verdiğin için çok tşk ederim malum biraz zor sahip olunca çok daha farklı oluyor gen aynı şeyleri yaşamk istemiyorum henüz 5.5 aylık hamileyim doktorla konuşmadık normal mi değilmi diye ban kalırsa ben sezeryan istiyprum ama tabi şartlar neyi gerektirirse beni doğumumda vakumla çekmişler hala sorun yaşıyorum bundan dolayı yaşım26 ondan dolayı normal doğumdan korkuyorum cesaret edemiyorum hayırlısı işallah hastanenin donanımıda önemli tabi burda öyle bi hastane yok işallah bende memnun kalırım bebeğimi sağlıklı kucağıma almayın nasip eder rabbim sana güzel sağlıklı hayırlı bi evlat büyürmeyi rabbim evladını sana bağışlasın huzur dolu günlerle işallah

14. 13 Ekim 2010
  15. ZeyHan

ZeyHan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108

Canım bende 26 yaşımda yaptım doğumumu normal doğumdu suni sancıyla doğurdum kolay bir doğumdu ama herkeste aynı olmaz tabi inşallah seninki daha da kolay olur. Vakum bilmiyorum ama küçük bir kesik atıyorlar bebeği rahat çıkartabilmek için 2 - 3 dikişlik bişey. Ben ebelerden de hemşirelerden de doktorumdan da çok memnun kaldım. 2. kez hamile kalırsam adresim belli yani yine Hilal Hanım. İnşallah herşey yolunda giderde bebeğinize kavuşursunuz. Allah yardımcın olsun. Şimdi İsteğe bağlı sezeryan yapmıyolar diye biliyorum ben.

16. 14 Ekim 2010
  17. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim doktorum Aylin Akıncıydı, evet doktor ve hastane iyi ama bir daha gebelikte asla oraya gitmem. Çünkü her gittiğimde uzun süre sıra bekliyordum. Bu yüzden bir daha gitmem.

18. 14 Ekim 2010
  19. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    bnde neslihan şeker e gidiyordum
    ilgisi falan çok güzel ama aşırı sıra bekliyorum bu nedir ya.
    bir daha gitmemeye karar verdm bnde