nerde yanlış yaptım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tuannatunay tarafından 3 Ocak 2010 başlatılmıştır.

3 Ocak 2010
    Konu Sahibi : tuannatunay
  1. tuannatunay

tuannatunay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl başlayacagımı bilemiyorum.erkek arkadaşımla bir buçuk yıldır birlikteyiz 1 yıldır da sözlüyüz ailelerimiz ciddi oldugumuzu biliyor ama nişan yok aramızda.ben şehir dışında okudugum için ayrı ewim var.tek yaşıyorum gelenim gidenim öyle çok olmuyor.apartmanımızda yaşayan insanlar çok dedikoducu ve tutucu ben girip çıkarken bile kapıyı açıp kim gelmiş acaba diye bakınıyorlar.geçen gun erkek arkadaşıma bir arkadaşı benim ewimi 2 saat! için kullanıp kullanamayacaklarını sormuşlar.iki saat kullanmak isteyen çift seneye ewleniyor neyse medeni durumu beni alakadar etmez iyi insanlar güvenilir diyebiliyordum onlar için.erkek arkadaşımda demişki şimdi ew musait değil tuanna iki hafta hasta yattı ew toplanmaz ;arkadaşı da gerekirse ben yardıma gelirim lütfen diye ısrar ediyor çok zor durumdalar ya benim sevgilimde tmm ewe gelebilirsiniz diye kabul ediyor.sabahın 6sında annem beni arıyor kardeşin saat 2 gibi ankarada olaca seni görmeye geliyor diye tamam diyorum dogal olarak.neyse sonra erkek arkdaşım arayıp yedigi haltı söyluyor bende çok sinirleniyorum bir kere 2 saat için ewi boşaltmak ne demek ya böyle bir terbiyesizlik olabilir mi ya tamam insanlar ne halt ediyorsa etsin ama ewine gelip bir kahve içmedikleri bir insandan nasıl bunu alep ediyorlar anlamış değilim.bunu anlattım erkek arkadaşıma telefonda tam meseleyi anlamadıgından kavga ediyoruz gelince de neden iptal etmeyi önesürmüyorsun dediğim için kavga ediyoruz.inanabiliyormusunuz ben o gun musait değilim ewi toplayamam kardeşim gelecek erkek arkadaşıma bunu söyleyince de ben iptal edemem diyor dedim ben iptal ederim.baydım farkındayım ama mesele uzun her ayrıntısınyla anlatıp rahatlamak istiyorum.ben msj atayım arkadaşına durumumun musait olmadıgını söyleyim iptal edeyim dedim yok sonra yaparsın dedi erkek arkadaşım neyse...ilerleyen saatlerde sevgilimin yakın arkadaşı aradı açamadı telefonu bende msj çektim kusura bakmayın böyle böyle diye.erkek arkadaşımında siniri bozuldu bagırmaya basladı ortada bırakmış gibi oldum onları dedi bende tabii çok önemli hayat mayat meselesi ne yapıcaklar acaba dedim zaten sabahtan beri bağırmıştık birbirmize.sonra sinirlenip sandalyeyi attı şansıma bir yerime gelmedi ondan uzaklaşmak için baska odaya gittim peşimden geldi gitmesini istedim gitmedi bende bagırdım çık dışarı diye ondan sonra olanlara inanamıyorum gerçekten.beni canından çok sevdigini söyleyen insan gitti bagırma ...... die küfür etmeye basladı ve bogazımı sıktı.bende ayrıldım tabiki dogal olarak çok pişman oldugunu söyledi.yazma amacım affedeyim affetmeyimi muhabbeti değil yanlış anlaşılmasın .sadece şaşkınım seneye ewleneceğim dediğim beni gözünden sakınan herşeyden koruyan bi insan bana bunu nasıl yapar babam beni dövdü diye onunla hala konuşmadıgımı biliyor ve şimdi kendisi aynı şeyi yapıyor neredeyse tek savunması da ben seni dövmedim !!!!ne ironi.erkeklerin sevgisi bu kadar işte bunu bana yapan çok karakterli dediğim bir insan anlayamıyorum nerde yanlış yaptım

2. 3 Ocak 2010
  3. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    yaptığın yanlış yok sadece erkek arkadaşının maskesi düşmüş yani evlendiğinizde artık

onu çok sinirlendirdiğinde demek ki başına bir sandalye geçirecek durumda bir erkek

öfkesini kontrol edemiyorsa erkek değildir zaten , iyiki erkenden gördün ne mal olduğunu

ve ileridede eğer evli olsaydın mutlaka dayak yiyecektin demek ki yani ona hiç bir konuda

hayır diyemiyecektin demek ki onunda babası annesini hep dövmüş ki bu gibi tepkiler

veriyor artık bilmem barışırmısın aşk uğruna ama bir bir sor eğer barışırsan annesini d
    övüyormuydu babası?
    :nazar:

4. 3 Ocak 2010
  5. oge

oge Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sana bu yüzünü şimdiden gösterdği için sevinmelisin
    ne demek sandalye fırlatmalar falan
    seni çok sevdğini her şeyden koruğunu yazmışsın ama kendi öfkesinden koruyamamış seni
    ilerde daha da kötü durumlar ortaya çıkabilir..yol yakınken dönmekte fayda var

6. 3 Ocak 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    demek ki arkadası ve arkadasına verdiği söz daha önemliymiş. rededilmeye gelemiyormuş bence o seni değil seninle yaşadığı mutluluğu rahatı güzel günleri seviyormuş. böyle bir fırsatta kendini değiştirmesinden belli.

iyi olmuş canım yol yakınken dönmüşsün. zaten hiç hoş değil elalemi senin evine kabul etmesi bunu önermesi.
    sonuçta senin evin senin özelin karıştırabilirler. olmadık yerden olmadık eşyan çıkar hiç hoş olmaz. insan kendisi düşünür ben kız arkadasımın evine erkek arkadasımı yollayacak yanında kız arkadası olsun olmasın. hem 2 saat de neyin nesi... gitsinler otele

8. 3 Ocak 2010
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    afedersin ama birisi evini garsoniyer gibi kullanicak erkek arkadasin buna oluru vericek sen olmaz deyince bi de bu davranislari hakaretleri ve dayagi cekiceksin. yuh diyebiliyorum sadece yuh.

10. 3 Ocak 2010
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay nasıl yaaaa........ bırak arkadaşım. aşkından ölsen de sana bi daha yapmıcam demelerine sakın inanma. nasıl bişeydir bu ya....
    arkadaşı afedersin evi otel gibi kullanıcak diye onlara kızamıyor da sen istemeyince sana kızıyor!

12. 3 Ocak 2010
  13. nesterin

nesterin Guest

çok ayıp gerçekten erkek arkadaşının yaptığı..
    bunun için nasıl sana şiddete yeltenebilir?bu nasıl bii sevgidir?
    bence senin bi yanlışın falan yok..
    üzüldüm senin adına...

14. 3 Ocak 2010
  15. tuannatunay

tuannatunay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben istemedim diye kızmıyor bana.ben dedim ki bu insanlar ben musait olunca benim ewime gelip kahvemi içebilirler amaaa evi boşaltmam dedim oda tamam sen bu insanları tanıyorsun diye ben teklif ettim dedi neyse arkadaşı ewe gelme saatine dogru arayınca bizimkide o saate kadar iptal ettiğini söylemedigi için sinirden kudurdu ben onları satmış oldum ortada bıraktım verdiğim sözü tutmadım dedi .çok önemli birşey ölürler dedim bende.sakinleşmek için odaya kaçtım peşimden geldi sonra da o yazdıklarım oldu sırf bagırdım diye bogazımı sıktı inanamıyorum gerçekten

16. 3 Ocak 2010
  17. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    o kimki senin adına karar veriyor ya!! :eek:klava:
    ONANE...çok sinirlendim kusura bakma arkadaşım..
    senin tek bir hatan yok yaşadıkların için üzüldüm ama onu da tanımış oldun..asla ve asla dönmek aklından geçmesin.burda senin bir suçun yokki,sanki onun eviymiş gibi sana laf geçirmeye çalışıyor.
    yarın öbür gün evlendiğinizdede eve giren çıkan belli olmazdı heralde.
    en iyisini yapmışsın zaten anladığım kadarıyla dönmek istemiyorsun çok yerinde bir karar vereliniortak

18. 3 Ocak 2010
  19. right19

right19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Evlenilecek bir insan değilmiş sevgilin canım. Umarım ondan vazgeçmeyi başarabilirsin. Çünkü gerçek yüzünü sana göstermiş. Bir kere yaşadıysan tekrar yaşarsın bunları.