nerdeyse bayılacaktım......

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Karxixnca Kxixz tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Karxixnca Kxixz
  1. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim dondurulmuş emrio transferim oldu test günü pozitif sonuç aldım sonra testi tekrarladım 3 e katlamış bu gün en son adet tarihine göre bebegim bes haftalık beta hcg sonucum 939 çıktı her iki dr umda düşük dedi sizde benim durumumda olan oldumu ya yükselmeyi bırakırsa ya kaybedersem bebegimi kalbim sıkışıyor ne olur böyle şeyler yaşayanlar varsa benimle paylaşsın ellerim hala titriyor sonucu görünce az daha bayılacaktım

2. 26 Temmuz 2008
  3. setrik

setrik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım allah büyüktür o kötü düşünceyi içinden at ve hep güzel şeyleri düşün bak o zaman sonuda güzel olacak buna inanıyorum moralin ne kadar önemli oldugunu biliyorsun

4. 26 Temmuz 2008
  5. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Hele bir dur kız. Hemen panik yapma. Benim arkadaşımın başına da benzer bir durum geldi. Bebeklerini kaybetti diye ağladı durdu ama bebekler bırakmadı annelerini. İkizlere hamile hala. Doktorlar her zaman haklı çıkmayabiliyor. Doktorun 6 ay yaşar dediği bir yakınım 5 yıldır hayatta maaşallah.

6. 26 Temmuz 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    gözün aydın canım olumsuz şeyler düşünme.inşallah sıkı sıkı tutunur bebeğin

8. 26 Temmuz 2008
  9. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım tebrik ederim öncelikle hiç panik yapma sıkma canını kardeşimin eşi hamileydi doktora gittiler bebeğin kalbi durmuş alıcaz dediler kardeşim eşini hemen başka bir hastaneye götürdü orda bebekte bir şey yok gayet sağlıklı dediler daha sonra bebekte gelişme geriliği var zeka olarak vücut olarak gelinimiz hep ağladı bebek 9 aya kadar pek gelişmedi sonra doğum zamanı geldi 2100 gr doğdu rabbim nelere kadir yaşamaz dedikleri bebek doğdu ve 5 aylıkken topaç gibiydi annesi doktora götürdü bu çocuk çok kilolu diye anlıyacağın allah bilir dua et şimdi 1,5 yaşında kızımız maşallah topaç gibi sıkma canını tatlım rabbim yardım eder bol bol dua et

10. 26 Temmuz 2008
  11. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben anlamadım..değerlerin katlanıyorsa neden düşük dediki doktor..bide adetinin kaçıncı günü 939 çıktı...ümitsizliğe düşmek için çok erken...:))

12. 26 Temmuz 2008
  13. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    kapkara trasferden 11 gün sonra 57
    13 gün sonra 215
    20 gün sonra 939 normalde bunun en az 1000 olması lazımmış dr pazrtesi testi tekrarla en az 1500 olması lazım dedi ancak ozaman işler yolunda olurmuş pazartesiye kadar 4 katlaması lazım bu gece rüyamda kocaman bir lagım faresi gördüm evimden bir türlü uzaklaştıramadım benden hiç korkmuyordu evimin içinde kayboldu kötü bir şeyler olacagını sezdim yoruma baktım fare saglık ile yaşanan sorunları anlatırmış

14. 26 Temmuz 2008
  15. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya 939 la 1000 arasında dağlar kadar fark yok ki. aynı yerdemi yaptırdın peki tahlilleri? ben ilk yaptırdığımla 2. yaptırdığımı farklı yerlerde yaptırmıştım tam 2 katı değildi değer. sen canını sıkma p.tesiye kadar olumlu düşün güzelce dinlen. Allah bebişini sana ve babasına bağışlasın inşallah.

16. 26 Temmuz 2008
  17. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

canım boşuna üzme kendini benim 111. gün 51 çıktı ve bir türlü tam yükselmeler olmadı.ama senin gibi 900 lü değerlere 20. günde ancak ulaştım yani transfer sonrası 20. gün... çok kötü günler geçirdim o zamanlar ama şimdi allah ın izniyle 7. ayı bitirdi oğluşum... Hep olumlu düşün lütfen.......

18. 26 Temmuz 2008
  19. nurtanesi_16

nurtanesi_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIM ARKADAŞIM OLUMLU DÜŞÜNMEYİ SAKIN BIRAKMA.doktorun sana yetersiz demiş ama bir şey de gerçek ki o bebekler orada halen ve yaşıyorlar.henüz düşmediler ve düşmeyecekler de allahın izniyle.olumsuz hiçbir şey düşünmemeye çalış dualarım seninle