nerebileceiniz ocuk doktoru

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yildizyy tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : yildizyy
  1. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anadolu yakası pendik civarına yakın iyi bir çocuk doktoruna ihtiyacımız var.. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

2. 7 Ocak 2009
  3. ZeaMays

ZeaMays ♥♥♥canlarımsınız♥♥&# Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yıldızcııım bende pendikte oturuyorum. ne güzel tesadüf :)))

ben kızlarımı pendik Özkan hastanesinde Doç.Dr. Nail Erbek'e götürüyorum. Çok iyi bir doktor. Senelerdir tüm kuzenlerim çocuklarını ona götürür. kendisininde söylediği gibi biraz huysuz bir dede( kendine öyle diyor.) ama çok iyidir.

Sevgiler.

4. 7 Ocak 2009
  5. ZeaMays

ZeaMays ♥♥♥canlarımsınız♥♥&# Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    birde Kızılayda Güler Hanım var. Oda çok iyi bir doktormuş. onada giden yakınlarım var.

6. 15 Ocak 2009
  7. yesimexpo

yesimexpo facebook/nsnbaby Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben de pendik'de oturuyorum aşıları için sağlık ocağına gidiyoruz çok ilgililer doğu mh merkez sağlık ocağı... dr'a da kızılay 'a götürmreyi düşünüyorm

8. 19 Şubat 2009
  9. eterevi

eterevi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    TEK GECERİM :SEYRANİ TURKASLAN 4 SENEDİR ONUNLAYIZ.Verdıgımız paralar emekler hersey helali hos olsun..ben hayatımda ilk kez cocukların bir drdan korkmadıklarına sahıt oldum.Güleryüzlü,şahane bir hekim

10. 25 Mart 2009
  11. muzurx

muzurx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.Dr.tavsiyesi dendimi tek isim veririm.Dr.Seyrani Türkaslan, hastalığı en iyi şekilde teşhis eder ve ilacı tam hastalığa göre verir.Para kazanma kaygısı olmadan sadece çocuklarımızı iyileştirmek için emek veren değerli bir insandır.Güler yüzlü,candan,samimi ve güvenilir bir kişidir.Telefonda bile derdinize çare olur.Hem doktor olarak hem insan olarak muhteşemdir.Allah ondan razı olsun kızımın çok önemli sağlık sorunlarını onun sayesinde çözdüm.Kızım ondan başkasına aşı bile olmaz.Allah onu hayatı boyunca hiç sıkıntıya düşürmesin.:nazar:

12. 26 Mart 2009
  13. yildizyy

yildizyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürederim cevap yazdığınız için ama ben anadolu yakasında bi doktor sormuştum bahsettiğiniz doktor sanırım bahçelievlerde

14. 8 Mayıs 2009
  15. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Anadolu yakasında bebek doktoru arıyorum ama bulamadım.

16. 24 Mayıs 2009
  17. sezerbaris

sezerbaris Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar ben de doktor bulamadım. pendik civarında bildiğiniz çocuk doktoru varsa lütfen paylaşın. Dr. Nail Bey(özkan hst) mi yoksa kızılay mı?

18. 24 Mayıs 2009
  19. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar ben b.evlerde oturuyorum ikizleirm var cerrahpaşaya gidiyoruz 2500 altında doğum olduğu için orası takip edecez dedi bize getireceksiniz dedi...şimdi aşılarını vs.orası yapıyor ama özel bir doktorumuz olsun istiyoruz ...seyrani hanımı netten araştırdım olumluyazılar gördüm.......

kendisinin özel muaynanesi sanırım ücreti ne kadardır çalışma saatleri nelerdir bana bu bilgileri verirmisiniz ...ikizlerim iyi bir doktorda olsun istiyorum anne sütü çok az verebilidim