Nereden Bilebiliriz ki-Silikon ameliyatı !!!

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve gizlihatun tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : gizlihatun
  1. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar size bir sürü sorum olacak ama lütfen yorumdan çok tek tek cevap yazın yalvarırımmm

* Silikon ameliyatından çıktıktan sonra şunlardan nasıl emin olabiliriz ???1- Kaç cc takıldı?
    2- Söylenen markaya ait protez mi yerleştirildi?
    3- Pütürlü / pütürsüz seçeneklerden hangisi kullanıldı?

* Peki şunların hangisi bizim yapımızdan hangisi doktor hatasından kaynaklanır ???
    4- Eşit olan memelerin silikon sonrası birinin diğerinden daha dolgun durması mı?
    5- Simetrik olan memelerin siilikon sonrası birinin diğerine göre daha dışa kaymış durması?
    6- Normalde dümdüze yakın göğüsler arasında silikon sonrası da ayrıklığın sürmesi?

ÇOK SİNİRLİYİM MORAL SIFIR. KONTROLE GITCEM CUMA GÜNÜ. HANI ADAMA DALMAYAYIM BOŞ YERE. BIRDE BANA YOK ŞU DA SENİN YAPINDAN ÖYLE BU DA SENIN YAPINDAN ÖYLE DİYİP KANDIRMASIN BENİ. BİLGİSİ OLANLAR YARDIM LÜTFENNN

Son düzenleme: 8 Kasım 2010
  2. 7 Kasım 2010
  3. arzum77

arzum77 MEMETÖR :)) Pro Üye

Beğenildi:
    8.546
    Ödül Puanları:
    238
    Güzel sorular,bravo...Ama bunları doktorlarada sorabilirsin.Bakalım onlar ne diyecek?

4. 7 Kasım 2010
  5. arzum77

arzum77 MEMETÖR :)) Pro Üye

Beğenildi:
    8.546
    Ödül Puanları:
    238
    Mesela kaç cc takıldıgın dair,nasıl emin olabilirizki onun söyledigine.Ya küçük takarsa,büyük taktım derse.Nasıl anlayabiliriz,yada ıspat ederiz bunu..

6. 7 Kasım 2010
  7. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    163
    1- doktor sana koydugu protezın kıtapcıgını verıyo ve kac cc kullandıgına daır kart verıyo..
    2- taktıgı markaya aıt sana kıtapcık verıyo o yusden onu sorun etmene gerek yok..amelıyat oldugu gun vermesede kontrole gııttıgın gun sen hatırlat ve ıste..
    3-mesela benım kartın uzerınde 350 - 375 cc hıgh profıl round cohensıve jel yazıyodu..sıze verdıgı kartta yazacak...
    4-o doktordan kaynaklanıyo eger olcumunu ıyı yapmadıysa o esıtlıgı saglayamaz..benım oncesınde esıt degıldı ve bırıne 25 cc daha fazla kullandı cok ıyoı dengeledıı..
    5- anlamadım 4 le aynı degılmı bu sordugun..
    6--gogus kafesın genısse ve kuvcuk protez kullanırsa bırlesme olmaz..
    ama gogus kafesın darsa ayrıklık olmayabılır..

8. 7 Kasım 2010
  9. miks

miks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    Elinde Size takılan silikona ait Belgesi Kitapçığı var Garanti belgesi nin aynısıdır bu SAKLA BUNU DER DOKTOR uyguladığı cc profil Sağ Sol Ne takılmış Kaç Tarihinde Yapılmış hepsi yazıyo benim Elimde Var Profösörüm Verdi Elime Kontorole Gittiğimde de Aynısının Örneği Kendin de de VAR Etiketler Var Belgenin ÜZERİNDE AÇIKLAMALI cc LER VAR İnanamıyorum ZATEN NORMALİ BUDUR ARKADAŞLAR .... BunLAr Si<de Yokmu Yada Sormuyormusunuz Yada Doktor AÇIKLAMIYORMU

10. 8 Kasım 2010
  11. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

bende yok. sormadımda. çünkü öyle bir belge alınacağını bilmiyordum. sağolsun prof.de bana öyle bir belge vvermedi :KK43: o zaman bu cuma kontrole gıtcem ve isticem

12. 8 Kasım 2010
  13. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu cuma sorcam ama bana yok senin yapından kaynaklanıyor deyip sıyrılabilir anladın mı cnm. o yüzden mesela eşit 'büyüksüzlükte' olan cicişlerimde silikondan sonra anormallik var çok az. Sol göğsüm daha dolgun daya büyük duruyor. Desteksiz sütyen aldım sol tam dolduruyor ama sağ biraz küçük kalıyor :KK43: kendime sağ profilden ve sol profılden bakınca büyüklükte fark var çıplakkende sütyenliykende :S

14. 8 Kasım 2010
  15. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    işte bende ameliyattan çıkınca sordum bu ne yaa çok küçükler kaç cc dedim. E anca bunu anca aldı vücudun 300 cc dedi. ama biri diğerinden daha büyük dolgun duruyor ya acaba diyorum şaşırdı mı birine 300 diğerine 310 yada 290'a 300 falan mı taktı da haberı yok. hayır çüşş artık demeyın tamam prof.e oldum ama 500 kişilik yememkte bile kıllı tabak beni bulduğu için olur mu olur yani şaşırmam. bedevi oldum iyice

Son düzenleme: 8 Kasım 2010
  16. 8 Kasım 2010
  17. _karamel_

_karamel_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Ameliyattan sonra sana silikonun kutusunu, sertifikasını veriyorlar. İlk üç sorunun cevabı bu kutuda :)
    göğüsler küçük olduğu için simetr,k gibi gözüküyor aslında. vücudumuz tam anlamıyla simetrik değil ki. burun deliklerimiz, kulaklarımız, göğüs büyülüğümüz birbirinden farklı. ama silikon takılıp büyüyünce bu asimetriye dikkat ediyoruz.
    silikon ayrıklığı düzeltmiyor ne yazık ki. çünkü silikon yerleştirilirken meme başı orta nokta alınıyor. ancak meme başlarından 1 cm sağa veya sola yerleştireilebiliyor.

18. 8 Kasım 2010
  19. gizlihatun

gizlihatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkür ederim cevapladığın için.