Nereye gidiyor bu ilişki ??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ruya. tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ruya.
  1. ruya.

ruya. Guest

Arkadaşlar 8 aylık bir ilişkim var fazlasıyla problemli.Aslında problemi yaratan hep bendim ama hata onundu hep aynı konu üzerine tartışıp ayrılmamız. Sanırım ben biraz bencilim ve 5 saat aramazsa problem yapıyorum. Ama sevgisini bırakın beni arkadaşlarım imrenirdi o kadar belli ederdi.Yüzük takmıştık kendi aramızda. Neyse ablası hastaydı ve yine aramadı diye problem yaptım o kızdı kendini çekti o öyle davranınca daha büyük hatalar yaptım. Ve çok büyük tartışmadan sonra 12 gün boyunca ne o ne ben aramadım,konuşma olmadı ama onda kalan bir şey üzerinden yokladım devamlı.Ablasının hastalığı yüzünden şehir şehir gezmişler. Neyse çok özlemiştim ve yine o şeyi bahane ederek ararmısın yazdım aradı konuştuk sitemvari konuştu. O gün defalarca iletişim kurduk ama hep iğneli neyse fazla koyunca lafları bunları yüzümede söylermisin dedim.Evet dedi nezaman deyince yarın dedi.Neyse sonrasında kaçta görüşücez diye konuşurken yarın değil haftanın son günü banka diye ertesi güne attı. Ertesi gün o aramadı bende gece çağrı attım hemen aradı ve sordum saat kaçta diye yok 2 gün sonraya attı.Bende sinirlendim peki onda kalan şeyi 5 dk uğrayıp bana vermesini sonra dediği gün görüşebileceğimizi söyledim ama onu almalıyım dedim.Tamam yok şeklinde konuştu neden deyince arıycam seni dedi. 2 Haftadır yüz yüze görüşememiştik,sizce beni ertelemesi normalmi? Ne olursa olsun özlediğinden gelmezmi seven insan ya.

2. 13 Şubat 2010
  3. ruya.

ruya. Guest

Ya his,düşünce ya yorummm lütfen :KK43:

4. 13 Şubat 2010
  5. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    adamı canından bezdirmişsin farkında mısın? sürekli kapris yapmakiaranılmayı beklemek...biraz daha hoşgörü ve anlayışlı olunabilinse kimbilir ne kadar güzel bir ilişki olucak..o kadar sıkıntının arasında belli ki yeni tartışmalara girmek istemiyor..sürekli iğneleyici konuşmak iki kişi arasında hiçte hoş değil bence,,heleki sevgilinse:eek:lmaz:

6. 13 Şubat 2010
  7. ruya.

ruya. Guest

Evet bu 12 günlük yokluk aklımı başıma getirdi,iğneleyen oydu beni hiç sewmedinki,anlamadınki,anlamı kalmadı gibisinden.
    Biz yüzyüze hiç tartışamıyoruz rezilliği yaratan telefon olayı. Teşekkürler

8. 13 Şubat 2010
  9. resusitasyon

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ikinizin de güzelceee bi konuşmaya ihtiyacı var sanırımmyerimseniben

10. 13 Şubat 2010
  11. ruya.

ruya. Guest

Evet ama senden cesaret alıp msj attım şimdi herşeyden çok sana ihtiyacım var benim çok özledim diye,karşılığında sadece pazartesi yazdı.Yarın görüşücez diye kararlaştırmıştık dün gece bu gece bunu diyor.2 haftadır görmemenin etkisiylemi biraz uzaklaştı yoksa soğudumu anlayamıyorum

12. 13 Şubat 2010
  13. resusitasyon

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    pazar değilde neden pazartesi?? çok üstüne gitmesen?? bırak onun seni aramasını bekle..derdi neymiş öğrenmiş olursun..onun da seni özlediğinin farkına var..böyle çok üstlerine düşüldükçe; hem sen üzülüyorsun ondan istediğin cevapları alamadığın için hem o ister istemez kendini çok vazgeçilmez sanıyor...bir süre hiç arama,zor ama şuan en mantıklısı buu ne yazık kii..

14. 13 Şubat 2010
  15. ruya.

ruya. Guest

Sana bişey söyliyimmi ben alttan aldıkça bu herif yukarılara çıkıyor,bazen bende kendime kızıyorum ama ona karşı kırıcı ve ters olduğumda adam şarj oluyor gelde buna hoşgörülü davran. Neyse şimdide söylediklerini deniycem ama 2 hafta seviyorsan özlemeye yetecek bir süre gibi geliyor bana göre.Hakkımızda hayırlısı olsun artık sanırım ayrılık çanları çalıyor yada basit bir soğuk rüzgar bu.Bakalım

16. 13 Şubat 2010
  17. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım valla aramadığında söylendiğini yazmışsın aslında doğru değil ama seni çok iyi anlıyorum çünkü şu anda bende böyle acaip huylar edinmeye başladım:kedi:işte sonuç olarak ne yaparlarsa yapsınlar onlar bizim kadar ince düşünceli olamıyorlar:kızgın:aramalarını istesek sıkmış oluyoruz:kızgın:ayrıca buluşmayı neden erteliyo anlayamadım dediğin gibi en fena yanlış anlaşılmalar telefonda oluyo:1closedeyes:en iyisi sen yeniden yüzyüze görüş konuş ilişkinize bir şans daha verin eğer birbirinizi seviyorsanız eminim herşey çok güzel olurolumunekankayizsmile

18. 13 Şubat 2010
  19. ruya.

ruya. Guest

Ya sonuçta beni kimseyle görüştürmüyor,çıkmama karışıyor,onsuz biryere gidemiyorum,telefonum meşkul olsa kızıyor.Bütün dünyamı esir aldıysa ilgilenmek bu boşluğu kapamak zorunda. Ne bileyim bence aramadığında söyleniyorsak yine onları özlediğimizdendir bu anlamıyolarsa akıllarında var problem bizde değil,bilmiyorum belki soğudu kaçıyor belki uzaklıktan dolayı kaçıyor. Ben seviyorum ama onun duygularından emin değilim bu erteleme olayı olunca sonuçta 2 hafta ya. Başka şehirde özlediğinde durmadan atlayıp geldiğini bilirim.Belki başka kadında vardır bilmiyorum ama öğrenicem