Nereye gitmek istesem, gerek yok diyen bir Koca!....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eeesss tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : eeesss
  1. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaslar belki okuyunca buda dertmi dieyceksinizz evet belki dert değil ama sürekli yasanınca insanı sıkan üzen bi olay ben fikirlerinizi almak istedim.önceki sorunlarımı okumussunuzdur sorunlu bi evlilik benimkisi.neyse konuya geleyim.küçüklüğü geçirdiğim mahalleden birinin düğünü varmış annem söyledi.bende gelirim hem akrabaları görürüm kaç aydır görüşmüyruz dedim.(düğünün olacagı saat gündüz:12 ve evime yürüme 20 dk uzaklıkta)aksam eşime söyledim bana dediği direk ( ne gerek var,gerek yok,napcan gidipte) bende( banada değişiklik olur ne zamandır hep evdeyimn hem akrabaları görmüş olurum saatide geç değil evede yakın annemle giderim ne var bunda dedim) yine aynen cvp söyle( gerek yok ben düğünleri sevmiyorum sende gitme,izin vermicem seyleride bana söyleme) dedi nasıl sinir oldum anlatamam.belki bi iki laf sokar ama git der diye düşünmüştüm.şimdi size soruyorumm bunda anormal bişey varmı,yoksa anormal olan eşimmi? ki öyle zaten sanki ben müzeliğim öylece duruyorum köşede insan içine çıkmamı neden istemiyor bu adam.yiyeceklermi beni dışarda anlamış değilim...sizin fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden tşk ederim arkadaaslar :eek:lmaz:

2. 19 Haziran 2009
  3. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    kendinizi bu kadar kısıtlamayın cnm ya kimse kimsenin özgürlügünü kısıtlayamaz aynı şeyleri sende ona yap nereye gitmek istese karşı çık...

4. 19 Haziran 2009
  5. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde onsuz bi yerlere gitmemi sitemez...kıskançlığından senin eşindede var o durum sanırım..düğüne gideceksin ya..orda bir sürü erkek olacak işte sebep bu..belki sana bakacaklar..seni süzecekler..bunlarda düğüne gitmeni gereksizleştirecek işte eşin için..

6. 19 Haziran 2009
  7. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    evet aklıma ne geldi biliyomusun aslında oda arada izinliyken erkek arkadaslarıyla bulusur bi kaç saat acaba bende ona gerek yok desemmi??? nasıl olur

8. 19 Haziran 2009
  9. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Canım yalnız değilsin.Bu haftasonu dayımın oğlunun sünneti var,ne gerek var mış gitmeye,bu günlerde biz de o tartışma var.Peki senin eşinin b utavrı sence seni kıskanıyor olmaısndan mı,ypksa benim eşim gibi asosyal olmasından mı kaynaklanıyor?
    Dediğim gibi benim eşimin yaptığı ne gerek var lar kıskançlıktan yada beni insan içine çıkarmamaktan ziyade,bir boğa burcu olarak,çok çalışan biri olarak evde yatmayı,vakit geçirmeyi çok sevmesi,kalabalkıları sevmemesinden kaynaklanıyor.Seninki neden acaba?
    Sonra birlikte hiçbir yere mi gidemiyorsunuz,ypksa gitmeyi özellikle istemediği belli yerler var mı,düğün dernek gibi?
    Eğer belli birşeylerden hoşlanmıyorsa bazen feragat,bazen de ettiğin feragatları örnek göstererek kaçamak yapmak gerekli bence.Ama tabi eşini sen çok daha iyi bilirsin.Asla ve asla sana ne yaşatıyorsa ayını ona yaşat taraftarı değilim,bu bazılarında çok ters teper ve bazaıları da bunu bilmez..

10. 19 Haziran 2009
  11. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım hem kıskanclıgından yapıyo bunu hemde asosyalliğinde hem cok kıskanctır hemde kalablıgı falan asla sevmezz düğün dernege zaten yollamazz ama o bunu günlük hayatımızdada yapıyo hem arada yaptıgı bişey değilki bu her zaman aynı :KK43:

12. 19 Haziran 2009
  13. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Söyle tabiki...

Ohh ne ala, o istediğinde istediği yere gitsin. Sana gelince gerek yok !

:eek:klava:

14. 19 Haziran 2009
  15. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet kesinlikle anormal olan kocan. bana çok anormal geliyor. neden karar mercii kocan. senin neden söz hakkın yok. senin isteyip istemediğinin gerekliliğini kocan nereden biliyor. "izin vermiyorum" kelimesine de acaip kıl oluyorum. sanki 5 yaşında çocuğuzda izin vermiyor. şöyle bir hap çıkaramadılar ki "erkekleri yontma hapı" kaydirigubbakcemile3

16. 19 Haziran 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    hey Yarabbbim. bir evde hapis ev hanımı ,daha..
    bu adamlar evleniyorlar mı eve hapsedecekleri kölemi arıyorllar anlamadım,gitti.
    valla baştan vermeyecektiniz o tavizi. şimdi alışmış adam evden dışarı çıkmanıza gündüzde olsa laf ediyor. iş işten geçmiş artık. .
    karşı çıkın o zaman. hayır ben gideceğim deyin. ben de bir canım. bir bireyim deyin.
    ancak, onu değiştirmeniz çok zor. .
    bayağı uğraşmanız gerekecek bence...

18. 19 Haziran 2009
  19. eeesss

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben çok uğraştım değiştirmek için amaa olmadı maalesef