Nereye Kadar?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Dou_You_Wanna tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Dou_You_Wanna
  1. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ..................................

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. 12 Ocak 2010
  3. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dört elle derslerime sarıldım zaten. Ben lise mezunuyum şuan zaten ama kendisi liseyi açık öğretimden bitiriyor. Yanına gelmemi istiyor. Allah aşkına hem aklımı böle kurcalıyor hemde böyle bir isteği var.

4. 12 Ocak 2010
  5. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Askerliğini bu 2009 mayısta bitirdi cnm. Ben öss ye hazırlanıyorum. Bulunduğu şehirde okumak için.

6. 12 Ocak 2010
  7. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırr asla onun sınavlarını kıskanmıyyorum. O sınavlara hazırlanırken yardımcı oldum ona, beraber çalıştık durup durup teşekkür etti sınavın sonucunu alınca aşkım senin sayende oldu diye ama benim sinirimi bozan ben ona destek olurken, madem oraya gelmemi istiyo neden bana aynı desteği göstermiyo?

8. 12 Ocak 2010
  9. kedi34

kedi34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadar basit bir konuda yalan soylemesi cok kotu.

kivirmak icin cok ugrasti mi? cunku o daha da kotu..

yakalanmadigi surece yalan soyleyebiliyor demekki...

10. 13 Ocak 2010
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Senden benim sana yaptıgım destegin bi yarısını istiyorum diye acık dille söyle...

Yalan söylemeside hiçde hoş degil...

Derslerine odaklanmaya calış olumunekankayizsmile

12. 13 Ocak 2010
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

enn ufakk konuda yalan sölüosaa bunun sonuda gelir mutlaka-tatlicadiarzu-

14. 13 Ocak 2010
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    ınsanlar evlerindeki neti açmak için neden birbirlerinden izin isterler hiç anlayabilmiş değilim, bu kadar güvensizlik ve kıskançlığı anlayabileceğimi de hiç sanmıyorum.

16. 13 Ocak 2010
  17. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :KK43::KK43: Maalesef bazı durumlarda yalan söyleme eğilimi var :KK43: Ama olay daha da tuhaf bir noktada şuan. Geçen akşam Fox tv de zapzup vardı. Beraber izlemek en büyük keyfimiz. Beraberden kastım. Aynı anda açıp berabermişiz gibi düşünüp izlemek. O programda kadınların belli bir kısmının ilgiiz kaldıklarından eşlerini ya da sevgililerini aldatabiliceğini söylediler. Demez olaydılar. Açtı ağzını yumdu gözünü. Sende bana böle yapar mısın dedi? Bu aralarda biraz ilgisizdi bana karşı bende ilgilen o zaman sende dedim. Vayy demek öyle, demek yapıcaksın öyle mi? Olur gülüm ilgilenirim ben senle diye acıya bağladı olayı :KK43: Ben ona böle bişeyi sorduğumda bana gelip ilk dediği laf ben o kadar ş..siz miyimde benden bekliyosun bunu oluyordu. Aynısını ben de ona söyledim. Biraz yatışmış gibi oldu ama biliyorum içine atmıştı ve beni denemek için ilgisiz davranıcaktı bundan da emindim. Ve tahmin ettiğim gibide oldu. Dün bu yalanınıda yakalayınca çok kötü oldum. ışi baya büyüttüm uzattım. Nasıl uzatmayım ki? Bugün böle ufacık yalan söleyen yarın kimbilir ne der, ne işler çevirir arkamdan :KK43: Akşama kadar baya kötü gittik. Artık ona güvenmediğimi, beni istiyorsa güvenimi yeniden kazanması gerektiğinide söyledim. Akşam ayrıldım ondan. Bi süre ses çıkarmadı. Bi süre sonra çıkmış işi dalgaya vurmaya başladı. Benim ciddi olmadığımı sanıyordu. Bende ciddi olduğumu söyledim. Bi şekilde barıştık ama hala burnundan getiriyordum. Maça gittiler gece. Geldiklerinde daha çok gönlümü almaya çalıştı. Ufak hataları görmeyelim dedi. Ve bana neden yalan sölediğini dolaylıda olsa öğrendim kızlar. O program yüzünden takibe alınmışım :KK43: Ders çalıştığımı söylediğim sırada benim ders çalıştığıma inanmamış. Nette beni takip etmiş. Bunuda bana söleyemeyince kıvırmış

18. 13 Ocak 2010
  19. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niye size internete girdiğiniz zaman ondan izin almanızı istiyor ve size yalan söyleyip kendi giriyor birbirimize karşmayacağız demişsiniz ama o size karışıyor
    valla hiç birşey anlamadım bence otur adam gibi konuş sevgilnle neden yalan söylüyorsun de ve korktuğun ne varsa anlat