nerilerinize ihtiyacm var! Ltfen..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve prenses1905 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : prenses1905
  1. prenses1905

prenses1905 AzeR'İm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle herkese merhaba... Bir türlü içinden çıkamadığım bir sorunuma derman olabilecek önerilerinizi bekliyorum sizden... Sevgilimle düzeyli bir ilişkimiz var ve artık evlenmek istiyoruz. Benim ailemden herkes onu biliyor annem,teyzem, anneannem, dedem onu çok seviyor. Onun ailesi de beni gelinleri olarak görüyorlar artık öyle davranıyorlar ailesinde herkesle aram çok iyi. Abimle de tanıştılar ve çok iyi anlaştılar. Ama sorun babam. O sevgilim olduğunu biliyor hatta ciddi düşündüğünü de. Fakat babamın sert biz mizacı var, ruh hali belli olmuyor. Tipik bir karadeniz erkeği huysuz,aksi biri. Bu yüzden istemeye gelmek istediklerini bile söyleyemiyorum :KK43: 2010 haziran da üniversiteyi de bitiriyorum inşallah. Sevgilim ve ailesi yarı yıl tatilinde sözle nişanı keselim diyorlar. Bunu bende çok istiyorum fakat babama nasıl anlatacağım bilmiyorum. Abim şuanda askerde 10 ayı var daha. Sevgilim: " abin yarı yıl tatilinde izne gelsin o zaman gelip isteyelim" diyor. Herşey iyi güzel de işte dediğim gibi sorun babam :KK43: Onunla nasıl konuşmalıyım? Beni önemsemesini nasıl sağlayabilirim? Yardımınıza ihtiyacım var. Artık sevgilimle bir hayat kurmak istiyorum bu benim hakkım ama yaaaa :KK43:

2. 7 Eylül 2009
  3. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    babanızdan cekınıyorsunuz dıye omur boyu bekar kalacak degılsınız ya!
    her ne kadar babanız aksıde olsa sonucta koskoca bır kız olmussunuz unıversıtenı bıtırıyorsun cocuk degılsın artık bundan sonrasında hayatına yon vermen pek tabii hakkın
    buarada tebrık ederım mutluluk ve huzur sızden yana olsun her daim...

4. 7 Eylül 2009
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    sakın bı anında annenınde destegıyle babanla konusmayı dene. feen ın de dedıgı gıbı omur boyu bekarmı kalıcaksın babam anlamaz dıye. elbet bı sekılde kendını dınletmeyı ogrenıceksın sende. hersey gonlunce olsun...

6. 7 Eylül 2009
  7. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahh ahh diyebiliyorum sadece ..
    kelin ilacı olsa basına sürerdi , ben okulu da bitirdim atanmayı beklıyorm ve 3 yıllık bi ilişkim var ama babam bilmıo hala :)
    allah yardımcın olsun ne diim , ben bazı koşulların oluşması için beklıyrm ama senın böyle bi bekleyecegn bişi yoksa annene söle babanla konuşsun ,olmassa sen otur konuş en sakin zamanında :KK66:

Son düzenleme: 7 Eylül 2009
  8. 7 Eylül 2009
  9. prenses1905

prenses1905 AzeR'İm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    =))) valla takatimiz kalmadı olmadı kaçacam :KK70: anneme takılıyor benimki bazen anne kızını vermezsen kaçırırım diye :KK70: annem napsın iki arada bir derede garibim =) anneme kalsa hemen düğün dernek kurdurur =)) offf bu babalarrrrrrr

10. 7 Eylül 2009
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    eee kız babası ıste nede olsa... emın ol hemen hepımızın babası zamanında azıcık ucundan da olsa bunları yasattı bıze evlılık arıfesı. ama sen onun kızısın e dogal olarak onu tanırsın. azcık nabza gore serbet vererek,yumusatarak ac konuyu. sen mutluysan,karsısındakı de duzgun bırıyle koru korune neden yok desın kı. sonucta evladı mutlu olsun ıster dımı bı yerde :)

12. 7 Eylül 2009
  13. EU2

EU2 Guest

şaka dimi bu?? :uhm:

14. 7 Eylül 2009
  15. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Bence herşey yolunda.
    Babanı çok abartıyorsun,o klasik baba işte..
    hemen hemen hepsi aynı model,yat kalk abine dua et ki destek..
    hiç canını sıkma bu iş tatlılıkla olur canım..

16. 7 Eylül 2009
  17. prenses1905

prenses1905 AzeR'İm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Belinay_ Merve tabikide şakaydı =) herşey usulüne göre...

derinns; bana nedense herşey yolunda gibi gelmiyor :KK43: korkuyorum yaaa sanki yanlış bişe yapıyorum ama babamdan daha çok korkuyorum =))

18. 7 Eylül 2009
  19. EU2

EU2 Guest

teşekkürler prenses.. bence babana kendin söylesen böyle böyle desen anlayışla karşilacığını düşünüyorum.. benimde babam butür konularda sertdi fakat bigün ne olusa ben kendim söylemiştim baba böle böle beni görmeye gelicekler haberin olsun die, sonra yine ben kendim söledim baba o gelen kişiler böle böle dedi olmicak diye.. yani senin sölemen bence babanın gözünde " benim kızım benden bişeyini saklamıyor benimle paylaşıyor gibi bi konuma getiricek tatlım"üstek sen artık seneye üniyide bitiriyorsun aklı başında ne istediğini bilen birisin.. birde iş buldunmu baban artık inanıcak kendi kararlarını verebilen ayakları üstünde duran bir kızım var dicek.. HAKKINDA HAYIRLISI TATLIM..