Nermin Bezmen' i sever misiniz?

Konusu 'Yazarlar' forumundadır ve suayaz tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : suayaz
  1. suayaz

suayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar. sizler de benim gibi nermin bezmen'i okumaktan keyif alıyorsanız mesajlarınızı bekliyorum. konuşup, tartışalım. sevgiler.a.s.

2. 10 Mayıs 2008
  3. suayaz

suayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet tatlım. ben de okudum hem sır'ı hem de aroura'nın incileri'ni. ve her ikisi konusunda da haklısın. benim bezmenin ilk kitabını okuyuşum 97 senesine rastlıyor. kurt seyt ve shura ve ardından devam kitabı olan kurt seyt ve murka. o gün bu gündür takipteyim. büyülenmiştim.şiddetle tavsiye ederim. sır kadar tabiri caizse"sert" değildir. şimdi elimde sırça köşk var ama işlerimin yoğunluğu ve kış hastalıkları derken başlayanmadım bir türlü. sevgiler.

4. 11 Mayıs 2008
  5. enise16

enise16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet sır kıtabını okudum ıkıncısınıde okudum ıkıncısınde olaylar super gelışıyo adıda aroranın incilerı tavsıye ederım arkadaşlar

6. 11 Mayıs 2008
  7. suayaz

suayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kızlar özür dilerim. Bezmen'in yeni kitabının adı sırça köşk değil SIRÇA TUZAK. beynim otomatik tamamladı herhalde. sırça kelimesi doğrudan köşk'ü hatırlattı galiba.
    ya birde ben çok ağlıyorum okurken. ne bileyim belki de onun için seviyorum bezmen'i. betimlemeleri o kadar yalın ve gerçek ki. sanki ben oradaymışım, içinde ben yaşıyormuşum gibi o romanların.
    ha bu arada aklıma geldi. sır'ı film yapma çalışmaları varmış. düşündüm düşündüm genç ve büyükanne Hüma'yı kim oynar diye. inşallah hayal kırıklığına uğramayız. genelde edebiyat uyarlamaları zayıf kalıyor. sevgiler. a.s.

8. 27 Ekim 2008
  9. polaris

polaris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kurt seyt shura ve murkanın devam kitabı olan "mengene göçmenlerini de tavsiye ederim (konu bütünlüğü sağlaması açısından)
    sır ve auranın incileride çok etkileyiciydi
    sırça tuzak ın da devam kitabı gelecekmiş merakla bekliyorum...
    kolay okunan sadece ama akılda kalan bir anlatımı var nermin bezmen ın..

10. 21 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ya bu auroranın incilernin devamı varmı????????????

12. 23 Aralık 2008
  13. suayaz

suayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar uzun zamandır kulübe uğrayamıyordum. nihayet bugün buradayım. hepinize bol kitaplı günler.

14. 23 Aralık 2008
  15. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    ben de kırk kırık küp adlı kitabını okuyorum. içinde kısa hikayeler var. ve hepsi çok güzel.
    anlatımını çok beğendim. bu okuduğum ilk kitabı. devamı gelecek sanırım.

16. 23 Aralık 2008
  17. suayaz

suayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba melodi. umarım devamı gelir. severek okuyacağına eminim Bezmen'i. Seni etkilemek istemem ama ben hikayeleri yerine kesinlikle romanlarını tercih ederim. sen de bir romanını okuyunca bilmem bana hak verecek misin? anlatımı daha kuvvetliymiş gibi romanlarında. bir tane de romanını oku o zaman bir daha bu konuyu konuşalım. senin ne düşüneceğini merak ediyorum doğrusu. sevgiler a.s.

18. 24 Aralık 2008
  19. yagmurka

yagmurka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    78
    Nermin Bezmen'i şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Sır'ı okurken kitabı yaşadım resmen. Ağladım, güldümm, tepkiler verdim. Hiçbir sayfasında sıkılmadım. Hayatımda Okuduğum en güzel kitaptı diyebilirim. Uzun zaman kitap okuyamamıştım ve kitaplara karşı bir soğukluk oluşmuştu. ama SIR beni tekrar kitap okumaya teşvik etti. Ardından aurora'nın incileri ve Şu an Kurt Seyt&Shur'a yı okuyorum. Gerçek yazar duyguları yaşatandır.

Duyguları bize yaşattığın için teşekkürler Nermin Bezmen...