Nescafe Zayiflatiyormu...

Konusu 'Sağlıklı Beslenme' forumundadır ve hasret25 tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : hasret25
  1. hasret25

hasret25 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    nescafenin zayiflattigini biryerlerden okumustum ama ne kadar dogru bilmiyorum aranizda bilgisi olan varsa sevinirim sabahlari ac karnina kahvalti yerine sekersiz veya tatlandiriciyla isteyen birazda süt katabiliyormus bilgisi olan paylasirsa sevinirim.Ben iki cocuk annesiyim iki tane normal dogum gecirdim ve ister istemez kilo aliniyor ikinci cocugumu gecen sene dogdu ve mayis 2009da tam 75 kiloydum izine gidecektim bir sene önce hamile olarak gittigimde herkes bana ne kadar kilo almissin diyorlardi bu senede izine kilolu gitmemek icin izine gitmeden bir ay önce diyet yapmaya karar verdim mayis ayinda ekmegi ve sekeri keserek diyete basladim ve yemeklerden önce lahana suyu iciyordum ve bir ay sonra tartida kendimi 69 olarak gördüm bu beni cok mutlu etti devam ettim ve izinde 65 kiloydum herkes bana ne kadar zayiflamissin diyorlardi ve mayis ayinda agustos ayina kadar 12 kilo vermistim agustos ayinda 63te kaldim ve dört aydirda kilo almiyorum yine ekmek yemiyorum seker yok sadece tatlandirici ama biraz daha vermek istiyorum simdide dogadan form cayini deniyorum bakalim faydasi olacakmi
  2. 7 Aralık 2009
  3. RABARBA

RABARBA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Şirkette stresten 3 4 kupa nescafe içiyodum. O süreç içinde gözle görülen bi kilo verdim ama vücuttaki bütün demiri alıp götürüyo ve selülit yapıyo diye billiyorum.. Verdiğim kiloları geri aldım ayrıca :KK43:
  4. 7 Aralık 2009
  5. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    nescafe tek başına nasıl zayıflatır ki? şekersiz bile içilse

yani hem yemek yiyip hemde 3 4 kupa nescafe içilince zayıflanılır mı, bence olmaz

ama aç açına sadece öğünlerde yemek yerine nescafe içiliyosa haliyle açlıktan zayıflanır kaydirigubbakcemile3
  6. 7 Aralık 2009
  7. hasret25

hasret25 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    ben bugün lahana suyuna tekrar basladim bakalim ne olacak lahana suyu sayesinde 6 ay önce 12 kilo verdim bakalim simdi ne kadar vercem
  8. 7 Aralık 2009
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım annem doktora gidiyordu zayıflamak için yeşil çay hariç nescafe,çay ,kola yasaktı kesinlikle içmesi
  10. 7 Aralık 2009
  11. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende hergün iki bazen 3 fincan sade nescafe içiyorum zayıflatıyormu bilmiyorum ama iştahimi kesiyor ben diette yaptığım içi benim açımdan iştahımı kesmesi iyi oluyor tabii amaaa fazlasıda zararlı bunuda bilmek lazım
  12. 7 Aralık 2009
  13. RABARBA

RABARBA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Mideyede iyi gelmiyo
  14. 7 Aralık 2009
  15. hasret25

hasret25 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    evet cok güzel istah kesiyor
  16. 12 Ocak 2010
  17. Hidrojen

Hidrojen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Zayıflatıyomu bilmiyorum ki sanmıyorumda sağlıklı bir zayıflama olsun sonuçta kafein vücuda pekte yararlı birşey değil..Selülit yaptığını biliyorum ama :-)
  18. 13 Ocak 2010
  19. unuttum

unuttum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    nescafenin zayıflattığı düşünülen etkisi bence sadece içinde kafein olduğu için. çünkü kafein metabolizmayı hızlandırır. benim bildiğim şekersiz nescafeyi spordaan önce içerseniz, spor sırasında artan metabolizma hızınız aldığınız kafein ile beraber daha etkili olur ama bunun yanısıra selülit yapması ve kalp sorunu olanlarda aşırı hızlandırıp çarpıntı halinde de ortaya çıkabilr. bu yüzden ben sağlıklı bulmuyorum