NetSupport School v9.01

Konusu 'Bilgisayar Programları' forumundadır ve dj_oznur_0106 tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

  17 Ocak 2008
  Konu Sahibi : dj_oznur_0106
 1. dj_oznur_0106

  dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

  Katılım:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.067
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]


  Bilgi teknolojileri geliştikçe, okullar öğrencilerin değişen eğitim ve kariyer ihtiyaçlarını karşılamak için yeni eğitim metotları geliştirmek gerektiğini farkediyorlar. Bir çok durumda sınıf eğitimleri bir ağa bağlı bilgisayarlarla desteklenen eğitim yöntemleri gerektiriyor.
  NetSupport School; modern sınıflarda uzaktan kontrol, uygulama ve internet izleme, kişiselleştirilmiş testler ve daha pek çok olanak sağlayan en önemli eğitim aracıdır.
  NetSupport School kullanan eğitim kurumları, sınırlı ekonomik kaynaklarla edindikleri IT kaynaklarını en efektif şekilde kullanarak, bu kaynakları en kaliteli eğitime dönüştürmeyi başarıyorlar.
  En etkili ve yenilikçi eğitim aracı olan NetSupport School kullanan öğretmen ve eğitmenler; tüm sınıfın, bir grubun ya da tek bir öğrencinin masaüstünü izleme, masaüstü ve dosya paylaşımı, kişiselleştirilmiş testler yapma ve bu testleri anında değerlendirme, birebir iletişim kurma olanaklarını kullanarak minimum çaba ile hem sınıf hakimiyetini sağlıyor hem de maksimum verimle öğrencilerine ulaşarak konuların anlaşıldığından emin oluyorlar.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ocak 2009