netten bebek eksikerini hangi sitelerden almalyz?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve caldion78 tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : caldion78
  1. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ewt kızlar bnm bulunduğum il nedeniyle alışverişte pek avantajım olmadığı için netten alışveriş yapmayı daha doğru buluyorum ve benm gibi problem yaşanların olacagını düşündüğüm için böle bi konu açtım ve sizin yardımlaınızı bekliyorummm bu bebe tekstil ve diğer tüm ihtiyaçları için gecerlidir .....EVET SİZCE KALİTELİ UCUZLUK HAGİ SİTEDE?????:teytey:

2. 9 Temmuz 2009
  3. yagmur77

yagmur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende kasım annesıyım.aslında 1 aralık ta dogdu oglum 41 haftalık olarak.ama ben kendımı hep kasım annesı gıbı gordum.neyse eger dusunursen benım bebegımın cok cok az kullandıgı kullanılmamıs gıbı tertemız , markalı cogu alman malı olan kıyafetlerı var.dusunursen ozelden yaz bana cnm.hatta bazısı asagıdakı topıgımde var.henuz satısa koyamadıgım urunler de var eger ıstersen ozelden msn ver daha detaylı goruselım cnm.

http://www.kadinlarkulubu.com/ikinc...z-kullanilmis-cogu-alman-mali-kiyafetler.html

4. 10 Temmuz 2009
  5. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım bu konuda deneyimli bir anne olarak sana kiraz bebeyi ve e-bebek'i öneririm..
    hepsiburada da bazen kampanya yapıyor gerçekten çok ucuza geliyor yerimseniben

6. 10 Temmuz 2009
  7. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende genelde kiraz babyden alıyorum arada da hepsiburada ve gittigidiyor

8. 10 Temmuz 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Yıllardır alış veriş yaptığım ve çok memnun kaldığım iki site var.
    Hem güvenilir, hem hızlı teslimat yapıyor. ılki daha oğlum doğmadan önce organik gıdalarımızı aldığımız NaturaTürk ve oğlum doğduktan sonra bebek ürünlerini aldığım GeBeBe
    Tavsiye edeceğim ürünler, Sade Organik ve Dizem Zeytinyağları

10. 10 Temmuz 2009
  11. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    canım hepsiburada.com da güzel ve güvenilir bir site halamlar süt pompasını ve bebek oto koltugunu ordan aldılar ve memnunlar