Neutrogena Akneye Yatkın Ciltler İçin Sabun 100 gr

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vimjo_moderator1
  1. vimjo_moderator1

vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ciltte çeşitli sebeplerle akne oluşumları gerçekleşebilir. Genellikle çok yağlı, sivilceli ve hassas ciltlerde yaşanan akne problemi Neutrogena’nın yağlı ciltler için ürettiği akne sabunuyla tedavi edilebilir. Doğal ve yabancı madde içermeyen Neutrogena özel formülü cildi gerekli nem dengesinde tutarak akne oluşlarını yok ediyor. cildi kurutmayan sadece akneye sebep olan fazla yağı tolere eden Neutrogena sabun cilde tazelik ve ferahlık hissi verir. Cildi etkin bir biçimde temizleyen Neutrogena akne sabunu dermatolojik başarı göstermiş bir cilt bakım sabunudur.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız

Son düzenleme: 15 Ağustos 2010
  2. 13 Eylül 2010
  3. kullaniciismi

kullaniciismi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    yaşım 18 ve sizde takdir edersiniz ki sivilce(akne) sıkıntısını derinden yaşayan biriyim :1closedeyes: bu sabunu aldım. 3 gündür falan kullanıyorum. çok ciddi bi etkisini görmedim ama yüzüm ferahladı, cildim daha bakılabilir duruyo en azından :-) kullananlar varsa ve paylaşırsa çok sevinirim? etkisi uzun süre sonra mı görülüyor merak ediyorum..

4. 9 Haziran 2011
  5. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    223
    Ödül Puanları:
    153
    Bende 2 gündür kullanıyorum cilt bakım uzmanı tavsiyesiyle..İşe yarıyo gibi hoşuma gitti yani biterse tekrar alırım..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.