neutrogena kullananlar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve mymelino tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mymelino
  1. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu markanın kremlerini doktorlar öneriyor......karma cilt losyonu çok iyi parlamayı önlüyo deniyo........kullananlar varsa bilgi verirseniz çoook sevinirim....

2. 19 Ağustos 2009
  3. SenEsittirBen

SenEsittirBen Limon cicekleri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabala mymelino,

Ben Neutrogena kremi kullaniyorum ve cokta memnunum. Sabah ve aksam temizlenmis cilde uygulayin yaziyor ama ben malesef sadece aksamlari vakit bulabiliyorum.
    Sabahlari acele evden ciktigim icin aklima gelmiyor ve buna ragmen cildime cok yaradigini görüyorum. Sivilceleri kurutuyor ve cilt daha genc ve daha saglikli duruyor.
    Benim kullandigim krem: Neutrogena Visibly Clear yagsiz nemlendirici.

Umarim yardimci olabilmisimdir

Saygilarimla duygulu

4. 19 Ağustos 2009
  5. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bunu nerde bulabilirim......türkiyede yok bu ürün......sadece belli ürünleri var......yardımın için sağol..........

6. 19 Ağustos 2009
  7. sevinctas

sevinctas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet neutrogenayı dermatologlar öneriyor, bende neutrogena temizleme jeli ve nemlendirici kullanıyorum.
    çokta memnunum, cildi çok güzel nemlendiriyor. ben gündüzleri karma ciltler için olan oil free spf15 kullanıyorum, göz çevresi kremimde neutrogena, o da hem dermatolojik hemde oftalmalojik olarak test edilmiş harika bir göz çevresi nemlendiricisi.
    gece kremi olarakta neutrogena hafif formüllü gece nemlendiricisi aldım ama dokusu çok hoşuma gitmedi, çok çok hafif gerçekten, arada geceleri ondan sürüyorum,
    birde body shop çay ağacı özlü leke giderici gece losyonu aldım, onu kullanıyorum haftada 3-4 gece. Böylelikle cildimi kozmetiklerin içinde bulunan bozulma engelleyici vb. bir sürü kimyasaldan koruyorum :)
    birde arada haftada 1 ya da 10 günde 1 buğday yağı yada kayısı çekirdeği yağı sürüyorum, ertesi gün yumuşacık oluyor cildim.

ama neutrogena benim vazgeçilmezim ve içim çok rahat... herkese tavsiye ederim... kullanırken içiniz rahat olsun ve cildiniz neme doysun...

8. 20 Ağustos 2009
  9. EU2

EU2 Guest

bi kaç sene önce bu ürünü kullanmıştım..oldukça memnundum
    resim alıntıdır canlar

10. 25 Ağustos 2009
  11. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bu markanın akneli ciltler için sabununu kullanıyorum ve çok memnunum onu da tavsiye ederim

12. 31 Ekim 2009
  13. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benimde karma cildim ve dün neutrogena spf 15 nemlendiricisini ve alkolsüz toniğini aldım fakat çok az sürmeme rağmen öğlen olmadan t bölgesi yine parlamaya başladı.bu kremin karma ciltler için olanındada spf olmadığı için bunu almıştım yanlışmı yaptım acaba?ama nemlendiricide güneş spf de önemli benim için.hepsi bir arada olan bi ürün bulamadım ya:KK43:

14. 31 Ekim 2009
  15. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bir ara sabunu kullanmistim, oyle aman aman etki etmiyor ama zarar da vermiyor.
    Nemlendiricisini kullanmayi dusunuyorum, kullananlar hep cok memnun.

16. 2 Kasım 2009
  17. bugunyinecokguzelim

bugunyinecokguzelim eski 2323 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben yüz ve vücut için nemlendiricisi kullanıyorum bir iki gün oldu kullanalı ama çok iyi nemlendiriyo.çok etkili yani fiyatıda 9,75 tl.uygundu yani tavsiye ederim bebişler,

18. 12 Kasım 2009
  19. komprador

komprador Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar

neutrogena nın karma cilt için nemlndiricisini kullanıyorum,çok güzel nemlendiriyor,yağlı his bırakmıyor.

el kremini de yeni aldım.hayatımda böyle bir kremle karşılaşmadım desem yeridir.resmen pamuk gibi yapıyor.fiyatı pahalı olsada az bi miktar bile, bi kaç gün koruyor elleri.

sanırım güvenilir bir marka,göz kremini almayı düşünüyorum.

deep clean maskesini kullanlar varsa yorumları merak ediyorum,bu ara maske de alcam.