nevin numanoğlu..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve oylum27 tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : oylum27
  1. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben çok araştırdım ama şartlarıma uygun bi doktor bulamadım..medical park fatih şubesinden ayşegül sofuoğlunu önerdiler ama o da hazirana kadar doluymuşş..bende bekledim kan değerlerimin yüksemesini şimdi 4000 lere ulaştı artık gidip bebeğimin kesesini görmek istiyorum..onun içinde nevin hanımdan randevu aldım..giden bilen birileri var mı aranızda nasıl bi doktor??tecrübelerinizi paylaşırmısınız???:uhm:

2. 17 Mayıs 2010
  3. UTKN

UTKN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben geçen hafta gittim,
    sorduğum herşeye cevap aldım.
    bilgili ve deneyimli gibi geldi bana.
    ama hastane genel olarak çok kalabalık.

4. 17 Mayıs 2010
  5. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

teşekkürler yardımın için...umarım bende memnun kalırım..:bbo:

6. 19 Ocak 2012
  7. istanbul_ist

istanbul_ist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    63
    Bizim 2 tane tekrarlayan düşüğümüz oldu ve Nevin Numanoğlu sayesinde şu an bebeğimiz kucağımızda, kendisi tekrarlayan bu 2 düşük sonrasında bazı testler istedi, bu testler sonucunda faktör 5 kan pıhtılaşması ve Haşimato yani troid bezlerinin az çalışması sonucu görüldü. Nevin Hanım, innohep adında kan sulandırıcı ilaca gebeliği öğrenir öğrenmez başlamamızı önerdi ve ve gene her gün bir 100 mg coraspirin önerdi. Ayrıca troid konusunda ise konusunda uzman Mustafa Özata'ya gönderdi, o da troid testi sonucuna göre levotiron adlı ilaçtan içilmesini söyledi, gebelik başlayınca dozajını haftasonları arttırıyor. Tüm bu tedaviler neticesinde bebeğimizin kalp atışlarını 6. haftada gördük, bundan önceki 2 gebeliğimizde kalp atışı görememiştik, bunun sebebi de kan akışkanlığı az olduğu için bebeğe yeteri miktarda kan ve oksijen gitmemesiymiş.

Nevin Numanoğlu'nu eşim ve ben çok seviyoruz, muayenehanesinde görevli Asuman Hanım'da çok iyi ve güler yüzlü birisi, gitmenizi tavsiye ederiz çünkü doğumu da çok başarılı yapan bir doktor.