neyapacağımı bilmiyorum şaşırmış durumdayım..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hayat ve ben tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hayat ve ben
  1. hayat ve ben

hayat ve ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar daha önceden severek nişanlanıp sonra nişanı atan varmı diye bir topik açmıştım ve yorumlarınızı aldım.AMA ZAMAN GEÇTİKÇE YAPAMADIĞIMIZI ANLADIK VE TAKRAR BİRARAYA GELMEK İSTİYORUZ .ave dört aydır nişan atılmış durumda artık ailem tamamen bu işin bittiğini düşünüyolar ve gizli konuşuyorum nişanlımla biliyorum ailem duysa çok sert tepki göstereceğini ve bu saatten sonra artık ailemin onay vermesi çok zor.ama biz hatamızı anladık telafisi için uğraşıp duruyoruz ama ailem bunu anlamayacak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve artık aileme ben seviyorum tekrar bir araya gelmek istiyorumda diyemem çünkü anlamayacaklar beni işi kötüyede götürmek istemiyorum.istiyorumki ailemin onayıyla ve bana tepki göstermeden bu durumu düzelteyim ama ne yapacağımı bilmiyorum.ne olur bir akıl verin bu saatten sonra nasıl düzelir her iki ailenin arası..

2. 1 Haziran 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Önemli olan ailenizi ikna edebilmenizdir,
    bu çocuk oyuncağı değil arkadaşım,
    anne ve babanız o güveni yitirmiş de olabilir,bilemiyorum ki...
    ama şu cümleniz;

beni işi kötüyede götürmek istemiyorum.istiyorumki ailemin onayıyla ve bana tepki göstermeden bu durumu düzelteyim olmadı işte...
    siz işi hangi raddeye getireceksiniz ki,
    peki anneniz ve babanız , sizin nişanlanma kararınıza neden onay verdi??? ve
    ayrılma kararınıza neden onay verdi???
    şimdi siz anne baba olsanız nasıl tepki verirdiniz???
    bence yapacağınız ya da en azından deneyeceğiniz tek şey,
    eski nişanlınızla beraber,annenizle ve babanızla sakin ve kararlı biçimde konuşup,
    onaylarını almak olmalı,ya da
    biraz zamana bırakmak...
    sevgiler...

4. 1 Haziran 2009
  5. hayat ve ben

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklısınız başta seviyoruz diye ailem kabul etti ve onları tanıdıkça onay verdiler ama sonra ben nişanı attım ve ailem buna birşey demedi ani bir tepkiyle nişanı atma kararı aldım ve şuan yapamadığımı ve sonradan pişman olduğumu anladım o da beni seviyor halen o ailesini ikna etti ama ben dört aydan sonra ailemi nasıl ikna edip onay vereceklerini birtürlü çıkaramadım

6. 1 Haziran 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

Nişanı atma kararında nasıl endişe etmediysne ailen konusunda bundada endişe etmemelisin.
    Sonucta vercen kararlar senin kendi hayatınla ilgili.
    Ayrıca songül abamın dediği gibide bu cocuk oyuncagı olmamalı.
    İyi düşün iyi karar ver. Ailene paşa paşa ac konuyu..:içelim:

8. 1 Haziran 2009
  9. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Annenize açın konuyu
    Belki biraz tepki verebilir ama kararlı olduğunuzu anlarsa mutlaka bir orta yol bulacaktır.
    Babanız kısmınıda anneniz halleder nasılsayerimseniben

10. 1 Haziran 2009
  11. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ailen nasılkı senın nısanlanmana ve nısanı atmana tepkı vermedıyse bunda da tepkı vermez dıye dusunuyorum yanı tepkı elbet verırler ama sandıgın kadar buyuk bır tepkı vereceklerını sanmıyorum onay olmak nasıl daha once zor olmamıssısa bu seferde zor olmas eger uslubunu bılıp durustce ailenden fazla sinirli olmayan birisini devreye sokarak konusursan daha ılımlı olabılır dıye dusunuyorum mesela benım basıma bölee bırsey gelseydı once ailemde en yakın oldgum sahsa yumusata yumusata acardım sonra onunla bırlıkte tum aile fertlerıyle oturup konusurdum eger oyle yaparsan kendını daha rahat hıssedebılırsın nekdar zman kaybedersen okadar aleyhıne olur ona gorede tepkılerı buyuk olabılır hazır nısanlınla aran ıyı bır an once ailenle konus bence sende kurtul :)) guzel haberlerını beklıyorum..

12. 2 Haziran 2009
  13. hayat ve ben

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    cevaplarınıza geç cevap yazdım ama çok teşekkür ederim ama ailem ilk öncesindede çok tepkiliydi özellikle babam başta kabul etmedi tepkisi büyüktü ama bi şekilde abim ikna ettirdi babamı nişanı attıktan sonra şuan abim babamdan daha sert tepkili annem ise bu tepkilere karşılık bişey yapamaz yani elinden bişey gelmiyor anlayacağınız durumum çok zor artık kader kısmet diyorum ama bu zor aşamayı nasıl aşacağımıda hiç bilmiyorum ve şuda var aileme bunu söylemeye bile korkar durumdayım.

14. 2 Haziran 2009
  15. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımm sende haklısın enınde sonunda ogrenecekler hakkında hayırlısı olsuın ıns canımmm sıkma canını ne yapcan hersey olucagına varır onemlı olan senn bundan en az zararla cıkman..

16. 2 Haziran 2009
  17. hayat ve ben

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    evet öle canım ama bunun ne tarafından enaz zararla çıkılır bilmiyorum işte ne yapacağımı bilmiyorum fikirlierinize ihtiyacım var..

18. 2 Haziran 2009
  19. sweet1912

sweet1912 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bır sekılde aılene soylemek zorundasın halan teyzen vs yokmu onları araya soksan yada eswkı kayınpederın babanla konussa erkek erkege olmazmı???