neyapmaliyim..evlilikten korkar oldum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve merve200 tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : merve200
  1. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar biz sevgilimle 2 yildan beri birlikteyiz ve sözleneli 4 ay oldu
    ben almanyada yasiyorum o istanbulda önümüzdeki yaz nisanimiz olucak allah nasip ederse.. ve 2-3 yil sonrada evlenmeyi düsünüyoruz.. hersey yolunda gidiyo cok sükür bi sorunumuz yok.. artik sIk sIk ailemle istanbula gidebiliyorum rahatca görüsebiliyoruz cok seviyoruz birbirimizede cok bagliyiz ama bikac aydan beri ben cok huzursuz olmaya basladim.. baslarda sözlümle konusurken hep evlendigimiz zaman herseyin tadini cikaricaz diye hayaller kurardik 2-3 yil cocuk istemiyoduk gezicez tozucaz ayri kaldigimiz
    aylarin acisini cikarticaz diyorduk.. simde ise sözlüm durmadan cocuk lafi eder oldu..
    ilk baslarda hosuma giderdi hep mesajlar cekerdi.. senin gibi bi kizimiz olsun birde oglumuz olsun allahtan baska ne isteriz ne güzel olur vs. gibi mesajlar.. fazla durmazdim üzerinde.. hosumada giderdi.. ama ben henüz 19 yasindayim sevgilimde 25 yasinda evlendigimiz zaman ben daha 22 yaslarinda olucam oda 28 olucak ama o simdiden basladi evlendikten 4-5 ay sonra cocugumuz olsun ben cok yasli baba olmak istemiyorum vs. bunun gibi seyler.. cok rahatsiz olmaya basladim arkadaslar resmen korkuyorum evlenmekten yaa.. ben evlendikten sonra en azindan bikac yil rahat bi hayat sürdürmek istiyorum cocuk elbet olur birgün.. daha cok gencim diyorum bu yükü tasiyamam diyorum.. oda bisey olmaz ben bakarim cocugumuza sen merak etme diyip duruyor beni anlamak istemiyor birtürlü bu konuda yaaa.. sizce fazlami abartiyorum yoksa endiselenmekte haklimiyim.. ya evlendikten sonra ben cocuk istemiyorum diyince tartismalar cikarsa huzurumuz bozulursa.. offf neyapmaliyim kizlar korkuyorum sogudum resmenn senağlama

2. 30 Aralık 2009
  3. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu yardimci olan :KK43:

4. 30 Aralık 2009
  5. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Daha önünüzde seneler var... Neyin nasıl olacağını şimdiden bilemezsiniz. Belki 2 sene sonra sizinde düşünceleriniz değişecek?
    Önce bir evlenin de ondan sonra dert edersiniz kendinize...

6. 30 Aralık 2009
  7. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tabi haklisinizda ben herseyi bambaska hayal ediyordum.. sanki cabucak gencligim elimden alinicak gibi his ediyorum boguluyorum..

8. 30 Aralık 2009
  9. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Rahat olun. Gerçekten seviyorsanız birbirinizi güzel günler sizi bekliyor olacaktır...
    Hayatı sevdiğiniz insanla paylaşmak kadar güzel bir duygu yoktur...
    Benim sizden daha erken önümde 6 ayım var. Kısa zaman içerisinde bir yuva kuracağım Allahın izniyle. Endişelerim yok umutlarım var... Sizde endişelerinize son verin yarınlara olumlu bakın...
    Ne demişler iyi düşün iyi şeyler seni bulsun...

10. 30 Aralık 2009
  11. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sevindim allah mutlu etsin :Saruboceq::nazar:
    aslinda haklisiniz ama özgürlügüm agir basicak diye korkuyorum..
    ama sanirim buda yasim ilerledikce gecicek..olgunlasicam ins.

12. 30 Aralık 2009
  13. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ınşallah canım... Bu arada teşekkürler... Allah herkese hakettiği mutluluğu nasip eder inşallah...

14. 30 Aralık 2009
  15. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım sen ona bakma,bence de evlilik bi düzene oturana kadar çocuk yapmamak lazım en azından 2 sene kadar.gören de 40ını geçmiş sanar yani erkek arkadaşını ...bi erkek için otuzlu yaşlarda baba olmak en iyisi bence...hem boşver sen onu herşey bayanların elinde değilmi :jeyyar:sen korunursun çocuk için en kötü ihtimalle haplar var yani...sen istemezsen olmaz,,,hiiiiiiiç dert etme güzelim...yerimseniben

16. 30 Aralık 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sen 22 o 28 (olacak)

anlaşılan öncecki kurduğunuz hayaller yerini gerçeklere bırakmış :bbo:

evlendikten sonra fikirlerin değişme ihtimali de var değişmeme ihtimali de. siz fikrinizde sabit olduktan sonra sizin dediğiniz olur. o anca konuşmuş olur

kadınlar istemezse hiç bir şey olmaz :lepi:

18. 30 Aralık 2009
  19. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    anladıgım kadarıyla gayet güzel bir birlikteliginiz varr
    sizden kötü bişey istemiyorki hem belki siz diyeceksiniz ondan önce
    bence şimdidenn öyle şeyleri düşünmeyin