neyapmaliyim lutfen yardim edin ??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ikra_ tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ikra_
  1. ikra_

ikra_ Guest

selam arkadaslar ... Ben en son nisanin 12sinde regl oldum.ve tam 15 gun once doktorum bana yumurta catlatma ignesi yapti.Ve reglimin 21.gunuydu...igne olduktan sonra esimle iliskiye girdik 36 saat sansli zamanlariniz dedi doktorum.simdi merak ettigim bu yumurta catlatma ignesi denen sey regl gecikmesi yaparmi yoksa acaba hamileyimde ondanmi gecikti ??? 1 senedir heray test yaptim hep negatifti ama bu ay cok korkuyorum.
    Bu igneden olanlar bana yardim edebilirmi simdiden tesekkurler ....

2. 25 Mayıs 2009
  3. figen_figen

figen_figen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hamilesindir. bence test yap. hem yoksa da nasılsa öğrenmeyecek misin sonunda. eğer hamileysen bu sevinci geciktirmemiş olursun hem de.

4. 25 Mayıs 2009
  5. ikra_

ikra_ Guest

bilmiorum okdr korkuorumki cidden aklima geldikce avuclarim terlio cok abartiorum galibaa

6. 25 Mayıs 2009
  7. figen_figen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gergin bi bekleyiş galiba ama test yapmadan durabilmen başarı. ben asla duramazdım.

8. 25 Mayıs 2009
  9. figen_figen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evde test yok mu? ya da kan testi yaptırsan. o da çok zahmetli ya. git söyle yaptır. hele bide sonucu negatifse. allah yardımcın olsun. ben de ikinciyi istiyorum bu ay. bakalım 9 haziranda belli olacak.

10. 26 Mayıs 2009
  11. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çatlatma iğnesi regl geçikmesi yapmaz..bence hemen bi test yap..benim çatlatma iğnesi olduğum aylarda mutlaka çok düzenli adetim gelirdi..

12. 26 Mayıs 2009
  13. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    canım benim bildiğim kadarıyla da çatlatma iğnesi regl gecikmesi yapmaz çünkü zamanında ben de kullanmıştım bu iğnelerden ...en son kullanışımda da hamileydim zaten...inşallah sen de hamilesindir ve güzel haberi burada bizimle paylaşırsın....

14. 26 Mayıs 2009
  15. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ikracıgım...sakın yanılıp test falan yapma canım...çatlama ignesinin içinde hcg(hamilelik)hormonu var..ben bir keresinde kendimi hamile sanmıştım...yani test yaptıgında ikinci silik çizgi çıkıyor...ben bilmiyordum bana da burada söylemişlerdi canım...biraz daha bekle bence...benim adetlerim hep düzensizdir,ikinci çatlama ignemde adetim 20 gün gecikmişti...yani genelde gecikme olmamakla birlikte,çatlama ignesinden sonra nadiren gecikmeler olabilir...
    ama inşallah senin gecikmen bebiştendir canım...sabret hemen test yapma derim..yinede sen bilirsin yanıltabilir çünkü...

16. 27 Mayıs 2009
  17. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ikracım naaptın merak ettim vallaha.

18. 27 Mayıs 2009
  19. ceylanmelek

ceylanmelek Yasamak cok guzel! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Eger hamileysende yaptigin testte gorunmeye bilirr tahminen 4 5 haftalik gebelik olurr ama bunun icinde hcg hormonun seni yaniltabilirr,,,,bence fazla stres yapma,sakin bir sekilde bekle...sonra test yap,cikmazssa hemen moralini bozma...
    Insallahhh hamilesindirr,sana tavsiyem stres yapma,olanida kaybediyorr stresle insan...!