Neyim eksik?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TALEM tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

9 Ekim 2010
    Konu Sahibi : TALEM
  1. TALEM

TALEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    nerden başlasam ilemiyorum.8 yıllık evliyim.eşim 1 defa bile seni seviyorum demedi.asla bir süpriz yapmaz.sarılmnaz ,ne bileyim konuşmaz.espri yapmaz.
    yatak olayımız çok nadir oda benim girişmemle.çirkin bir kadın değilim.güleryüzlüyümdür
    aşırı sabırlıyımdır.ama artık sinir hastası olma durumuna geldim
    benimde konuşmaya ihtiyacım var.
    benimde onure edilmem lazım.kırılıyorum .çok kırıyor beni.
    işten geldiğimde hiç tınlamıyor beni.ev temizle yemek yap yorgunluk.biraz sohbet etsin yeterli.
    eskiden işten dönünce bırak iş yapma derdi.bende çok sevinirdim beni düşünüyor diye maalesef öle değilmiş.........ses oluyormuş o yüzden rahatsız oluyormuş.

eşim yakışıklı karizmatik.ben onun gibi öyle havalı değilimdir.ben ters bie cevap versem günlerce konuşmaz.ama bana sarfetiği sözler maalesef çok kırıcı

1 çocuğumuz var.bir yol gösterin.(boşanmak fikrinden başka )

2. 9 Ekim 2010
  3. Mat_MazeL

Mat_MazeL toz pembee Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Kıyamam canım ya.:teselli:Kesinlikle evlilik düşünmüyorum istemiyorum bende:eek:lmaz:.Evlenmeden önce eminim daha başkadır daha güzeldir herşey. Biraz kendinle ilgilensen her zamankinden farklı olsan denedinmi bu gibi şeyleri

4. 9 Ekim 2010
  5. TALEM

TALEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    denemez olmazmıyım.herşeyime bahane bilemiyorum.çok zoruma gidior

6. 9 Ekim 2010
  7. nilayonca

nilayonca hanımeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bildiğim erkekler değişmiyoo..ya buu deveyi gütcen ya çakip gitcen.sen değişceksin yani.kendine başka uğraşlar bul.kendini değiştir fiziksel anlamdada.oturup ne istediğini ihtiyaçlarından onada bahset.bi kere sen ona çok güven vermişinki bu kadar pişkinlik yapabilio sana güvenini kır ona ait bir mal olmadığını göster.onun dikkatini çekmeye çalış.ilk önce güzellikle.olmasa ......olmassasıda sonra.....kolay gelsin valla kadınların genel derdi.benimde zaman zaman başıma gelen bişidir.sürekli bi ekeğin ilgisini üstünde tutamassın tabikide ama ara ara sana dönmeli senin farkına varmalı genelde ben konuşarak hallediyorum artık ama elinden gitceni analdıklarında varya köpek gibi eteğine yapısıolar.ne zmaan kadar seni tuttklarına emin olana kadar.sonra yine aynı..:umursamaz:vel hasıl evlilik böyle bişi işte hani atla deve değil yanii...

8. 9 Ekim 2010
  9. Mat_MazeL

Mat_MazeL toz pembee Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Al karşına ifade et kendini madem çabaladın olmadı buna rağmen mutsuz olmana neden oluyo.! Ya tamam ya devam de kendini yıpratma sonuçta çabaladın tek taraflı yürümez arkadaşım üzme kendini umarım hayırlısı olur :1hug:

10. 9 Ekim 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.125
    Ödül Puanları:
    563

Zor bir durum bu erkeklei anlamak bazen okadar zorki bizibirazcık anlasalar duygularımız biraz tercüman olsalar bunlar yaşanmaz empati kurmayı becerebilseler keşke... :nazar:

12. 9 Ekim 2010
  13. EfLaH

EfLaH Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elini eteğini çek bu adamdan ..
    sonra kendıne guven , inan ..
    kendine cekı duzen ver , dıkkat cekıcı ol evın ıcınde bıle olsan ..

onunla fazla dıyaloğa gırme .. onun önemsiz oldugunu ona açıkca hıssettır ..
    bu erkeklerın burnu cok uzuyor ılgı gorduklerı zaman ..
    nefret edıyorum karısına hızmetcı muamelesı yapan erkeklerden ..

ınsanın kendısınden degerlı hıcbısey yoktur bunuda unutma !..
    ne kadar cok verırsen kendınden ödün , o kadar cok kıymetsız olursun .. bırak ..
    ben'im de bırazda ..

14. 9 Ekim 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.171
    Ödül Puanları:
    463
    sarılmaz mı, gerisi neyse de sarılmıyorsa bir problem var belli

çocuk kaç yaşında

seve isteye evlendiniz değil mi

16. 9 Ekim 2010
  17. labellevie

labellevie İlkbahar çiçekleri Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Biraz detay verirsen belki yardımcı olabiliriz, mesela bakımlı mısın, eşini hangi kıyafetlerle karşılıyorsun?
    Malesef erkekler görselliğe çok fazla önem veriyor. Bize annelerimiz eşimize saçımızı süpürge etmemizi öğretti, halbuki erkekler kuaförden çıkmış saçları seviyor.
    Hergün süslü püslü evde kocanı bekle demiyorum ama ben de erkek olsam eve geldiğimde eşimin saç baş dağınık, salaş bir eşofmanla karşılamasını istemem.
    Bu arada öylesiniz demiyorum kesinlikle, yanlış anlaşılmak istemem sadece bilmediğim için fikir üretiyorum.
    Eşinle konuş dicem ama erkekler benimle ilgilenmiyorsun sözlerine çok sinirleniyor, anlamıyorlar.
    Ayrıca eşinin işi eğer yok yoğunsa eve geldiğinde konuşmak istememesi çok normal.
    Ben de işten geldikten sonra eve geldiğimde eşim soruyor nasıldı günün diye, sinir oluyorum işte her zamanki gibiydi çalıştım diyorum.
    Yani o anları konuşmak istemiyorum evimde.
    Değişiklik yapabilirsin biraz hayatında, bir kursa ya da spora gidebilirsin. Yemeğe çok şık bir sofra hazırlayabilirsin, ya da sabah güzel bir kahvaltı yarın tatil eşinle birlikte biryerlere gidebilirsiniz.

18. 9 Ekim 2010
  19. TALEM

TALEM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    diyorum ya aşırı sabırlı davrandım.saçlarımı istediği renge boyattım.ama adam öle bakmazz ya .dikkat eyorum tabii
    ama sizde anlarsınız eşim hiç ilgilenmez çok şık olsamda olmasamda öyle bir noktaya geliyor ki insan nefret ediyorsun bu durumdan .kadınında biraz kolunun kanadının kalkması lazım değil mi?
    yarın tatil mesela otur benle
    hemen gitti yattıı......