nfertilite ve depresyon

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve zumrut8136 tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zumrut8136
  1. zumrut8136

zumrut8136 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşık 1 yıldır infertilite tedavisi görüyorum.hamileleri gördükçe içim içimi yiyo.hele kürtaj olanları duydukça içimden NEDEN BEN diye isyan ediyorum.içimden çığlıklara,hıçkırıklara boğuluyorum ama kimse duymuyo,kimse bilmiyo.:çok üzgünüm:

2. 18 Mayıs 2009
  3. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canim bizimde bebegimiz olmuyor 3 yil olcak ama hicbir gun isyan etmedim cok sukur.
    cocuk demek hersey demek degil cocuksuzda yasayip mutlu olan insanlar var. bende oyleyim cok sukur.
    Her seyde vardir bir hayir bu sozu hayat felsefem olarak kabul ettim.

Gebelik bolumunde Cocuksuzda mutlu olanlar diye bir topikgimiz var orayada beklerim seni fazla olmasakta benim gibi dusunen arkadaslarim var.

4. 18 Mayıs 2009
  5. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/275657-bebeksizde-mutlu-olanlar-hadi-burayaaaa.html

arkadaşın dediği topik burası canım bır bak istersen
    hayatı zından etme kendıne tamam olmuyor olabılır ama olene dek olmayacak demek diildir canım allaha ınanan ınsanlarız sonucta bol bol sukredıp sabredıcez boyle kendı kendını yıyıpte bı sonrakı aydakı sansınıda bıtırdıgının farkındasındır umarım allahın işi bu sonucta bız popomuzuda yırtsak hamuda da kaksak olmayacagı warsa zaten olmuyor ama rahat ol canım belkıde war bır zamanı dogru zaman dııl suan senın için bende 2 yıldır beklıyorum ama olmadı kısmet diilmiş öldürelim mi kendımızı senı cok ıyı anlıyorum ınan kı cnm bende bu duruma cok uzuluyorum ama elimizden gelen herseyı yapıyoruz en azından bırde boyle düşün hayat bır sınaw we bızde boyle sınav oluyoruz we bunlara ragmen hala ayaktayız sabrımız we umudumuz sonsuz canım allah sewdıgı kullarına dert werırımiş ama dert weren allah dermanını da werıcek ben ınanıyorum sende ınan belkı bugun belkı bı yıl sonra ama olucak allahın ıznı ıle canım allah hakkınızda hayırlısını wersın canım .....

6. 18 Mayıs 2009
  7. zumrut8136

zumrut8136 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    etrafımdakilerin çocuklarını sevmekten, lohusa ziyaretlerinden, kadın toplantılarında bebeklerden bahsedilmesinden nefret ediyorum. mutluluk oyunu oynamaktan içim içimi yerken gülümsemekten nefret ediyorum.................
    genç yaşımda bu kadar yük çok ağır geliyor

Son düzenleme: 18 Mayıs 2009
  8. 18 Mayıs 2009
  9. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bak canım isyan ettıkce kendı kendını yedıkce daha hiç olmaz bu iş ..............
    inancını yıtırısen eger sapkınlık boyutuna ulaşırsın we allah korusun allaha olan ınancınıda yıtırırsın lütfen böyle düşünme sen yalnız diilsin belki çevrende yok ama dunya uzerınde ınankı tahmın edemeycegın kadr cok war bebek sahıbı olmak için ugraşan kısıler bunların bazıları kavustu bebişlerine bazılarıda hala benım gıbı senin gibi beklıyor cnm hayat her zaman bı sınav bunu asla unutma we senın we bızım gıbılerınde hayattakı sınavı bu tamam cok acı bişiy mutlu muyum hayır sewınıyormuyum hayır bende herkes gıbı ıstıyorum ama allahın tekdırı sonucta hayatı zından etmek kendı kendıne yapmaktan bı seye yaramaz we sardıkca sararsın topla kendını we eşinle bi güzel konuş we pozitif ol pozitif olki testte de pozitifi gör canım allah yardımcın olsun dualarımızı kabul etsın hepımızın........

10. 19 Mayıs 2009
  11. zumrut8136

zumrut8136 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun arkadaşlar sağ duyulu insanların halen olduğunu bilmekte güzel.