nişan takılırlar söylenenler ??

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsis' forumundadır ve isilsil tarafından 16 Kasım 2010 başlatılmıştır.

16 Kasım 2010
    Konu Sahibi : isilsil
  1. isilsil

isilsil Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar nişanı takan kişi neler söyler ? takarken sizde neler söylendi ve sonra kurdele kesildi? hatırlıyr musunuz, belirgin sözler miydi yoksa pek bir şey konuşulmadı mı ?
  2. 19 Kasım 2010
  3. hard_disc

hard_disc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim nişanımda amcam takmıştı yüzüklerimizi, standart bir konuşma yaptı "çocuklarımızın sevgisini ve evlilik yolundaki ilk adımlarını kutlamak için bir araya geldik, beraberlikleri ömür boyu sürer inşallah" dedi yüzüklerimizi takarken ve kurdelayı kesti.
    Abimin nişanında da diğer amcam taktı yüzükleri, önce standart bir konuşma yaptı yüzükleri taktıktan sonra da "gönül bağının olduğu yerde kurdelaya gerek yok" diyerek kurdelayı kesti, tepsiye de 50 lira bahşiş bıraktı...
    Son düzenleme: 19 Kasım 2010
  4. 2 Ocak 2011
  5. xdestina

xdestina Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK71:benımkını teyzemın eşi yani eniştem kesmişti.. keserken şunları soyledı 'sevgılı dostlar,akrabalar bu gece burda toplanmamızın sebebi gençlerimizin evliliğe atacağı bu ilk adımda nişan merasiminde mutluluklarını paylaşmaktır hepınız hoşgeldınız..,bıraz önce sevgılı dünürümüz yalçın beyinde tekrar allahın emrini vermiş olması sebebiyle kızımız buseyi oğlumuz mustafaya vermiş bulunuyoruz,bu törende yüzükleri takmak bana kısmet oldu daha fazla uzatmadan gençlerımızın yuzuklerını takmak istiyorum rabbım utandırmasın ve allah tamamına erdırsın dedı ve taktıııııııı :):)