Nişanla arkadaşlar bir sorum var?

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsis' forumundadır ve aybuer tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : aybuer
  1. aybuer

aybuer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar nişanlıyken akrabalarınıza ev ziyaretine yemeğe falan gidiyormuydunuz gidilir mi nişanlıyken ?

biz sözleneli 4 ay oldu.nişan yapmıcamız için nişanlanalı gerçi.nişanlyken neler yapılır neler yapılmaz bilmiyorum .

napılır nişanlıyken fisfisfisfisfisfis nerelere gidilir...
    Son düzenleme: 7 Kasım 2009
  2. 12 Ekim 2008
  3. derman

derman 2.melegim geliyor Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Benim nişanlim yanimda yok ama bizde gezdik ilk aylarda büyüklerin yaninda gittik beraber 1 yildir nişanliyim gitmesi gerekir
  4. 12 Ekim 2008
  5. LaL

LaL Hayallerim var benim... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım öyle kuralı olmaz bu tür şeylerin.. nişanlın sevmiyorsa sen bu konuyu annenlerle konuş ve üstüne gitme. sen onun ailesinin bütün davetlerine katılmak zorunda değilsin, nişanlın da öyle..
    açıkcası ben nişanlılık döneminde fazla içli dışlı olunmasını sürekli ailelerle aynı ortamlarda bulunulmasını hoş bulmuyorum. insanlar hep açık arıyor kusurlarını bulmaya çalışıyor yada kıskanıyorlar.. kimsenin hayrı dokunmuyor. en güzeli uzak durmak az olsun öz olsun akrabalar arası görüşmeler yerimseniben
  6. 12 Ekim 2008
  7. canım bende nişanlıyım 1.5 yıldır nişanlıyız ve nişanlımla heryere gideriz aile gezmesine yemeklere felan benim nişanlım gezmeyi çok sever gerçi gezilmesi lazım öle her akrabaya değilde teyze dayı dede amca hala gibi yerlere gitmesi gerekiyor ya şimdi herkes damadını görmek ister sizi bir arada görmek isterler nişanlına güzel tatlı bi dille anlat seni görmek istiyolar adettendir gibi şeyler söle kolay gelsin canımmm
  8. 12 Ekim 2008
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    neslihana aynen katılıyorum. insanlar sürekli açık arıyo, dedikodu yapıyo bu dönemde. bazı yerlere gidilmesi gerekir, örneğin bayramlarda, hasta ziyaretlerine, düğünlere gibi. iyi ayarlamak lazım dengeyi ne çok yüz göz olmak ne de insanları darıltmak lazım.
  10. 12 Ekim 2008
  11. aybuer

aybuer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim..
    Son düzenleme: 7 Kasım 2009
  12. 12 Ekim 2008
  13. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bende aşağı yukarı 2 aydır nişanlıyım.nişanlım ankara da ben kayseride.nişanlım bayramda kayseriye geldi fakat ailem büyüklerin yanına yollamak yerine bize çıkın gezin dediler.büyüklerin yanına gidin ya da gitmeyin diyen olmadı bizde gidelim demedik.
  14. 12 Ekim 2008
  15. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ay öyle saçma şey olurmu yaa belki nişanlın sıkılıyor, neden böyle üsteliyor acaba annen vardır bir nedeni mutlaka ,ama çok sık gelmemesi çok dogal bence yüz göz olunuyor yoksa nişanlında emin adımlarla ilerliyor boşver ev gezmesine gidecegine siz kendiniz başbaşa vakitler geçirin annen evlenmiyecek çocuk annenin yanında seninle normal birşeylerden bile konuşamaz utanır sonuçta yeni nişanlısınız
  16. 12 Ekim 2008
  17. didosh

didosh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    nişanlanalı 7 ay oldu hic öyle bi gezme durumumuz olmadi valla

ben onlara yemege giderim oda bize gelir okdr

bayramda askerden izine gelmisti bitek ozmn anneannesine ve babannesine gittik
    benim de büyük dayima gittik okdr
  18. 13 Ekim 2008
  19. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende nişanlanalı 5 ay oldu
    bizde hiç ev gezmesine gitmedik